Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Ну по наших дорогах трясе в будь-якій колясці. Просто в деяких менше, а в деяких, як в танку:girl_crazy: Розумію вашого чоловіка, який подумав, що люлька слабо прикріплена, він так вирішив напевне тому, що побачив як вона відчіпляється (досить легко, просто за рахунок натиснення двох кнопочок), але насправді причіплена вона більш ніж надійно, і за рахунок того що кріплення йде по центру, "дубасить" манюню менше.
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    У вівторок привезли наш візок - чудесний! Сьогодні робила першу обкатку в дворі. У нас яма на ямі, все криве і горбате, але за рахунок коліс якось це терпимо. Колі точно такий, як я хотіла, в ліфт поміщається - треба трошки дверку притримати, бо він у нас древній і з одного боку вона трошки до кінця не розсувається.
    Привезли оперативно, склали, продемонстрували все, все перевірили на наявність і функціональність. Словом - сервіс! :)
     
  3. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Як вам добре!!!
    А в мене проблема з візком і далі гостро стоїть. :girl_sad: Ніде нема підходящої моделі. Одним словом - Катастрофа. Була і в магазинах і весь південний обходила - і ніц! Хочу з великими бажано надувними колесами (ще краще 3-колісний варіант), з окремою люлькою, алюмінієвою рамою, доброю амортизацією, вагою до 12-13 кг з люлькою, щоб спортивне сидіння не було тісним, італійські варіанти не для наших доріг... ну і вкластися бажано до 4 тис. (мах допустима розумна ціна за таку річ). Невже я так багато вимагаю!?
    Дівчата, підскажіть щось!:girl_cray:, бо буде дитина без візка! :girl_cray: або бабуся піде на перший ліпший базар і купить на свій смак! :girl_impossible:

    ---------- Додано в 20:16 ---------- Попередній допис був написаний в 20:06 ----------

    Занудко, а в складеному вигляді шассі і люлька багато займають місця? І може підкажете, де можна подивитись на такий возик "в живу" ? :scratch_one-s_head:
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Тако Джампер Х - може підходить не під всі критерії (трошки важчий ніж ви хочете), але загалом те що вам треба (більш-менш). В нас такий - дууууже задоволені, десь писала свій відгук про цей візочок.
     
  5. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    В нас Тако Варіор - теж дуже задоовлені. Єдиний його мінус він трошки важить забагато. Але якщо є ліфт то це не так вже й катастрофічно. Ще чула що зявились якісь самі нові з фірми Тако, але ще кращий ніж усі попередні моделі. Ви попитайтесь - вам все розкажуть і покажуть. Як на мене то дуже складно найти возика, який був би легенький і з вмістимою люлькою і з алюмінієвим каркасом і так щоб колеса надувні. Там самі колеса добре важать.
     
  6. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Щойно прийшла з Шувару. Ціна на Х-Лендер 2010р:
    трьохколісний -2850 грн
    чотрирьохколісний - 3300 грн.
    Несподобалось зварні шви на алюмінієвих рамах. Дуже неакуратно зроблені. То дрібниця - але неприємно.
     
  7. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А не можете підказати скільки він коштує, хоч в приватні? Питала вже тут на сайті де їх пропонують, та відповіді так і не дочекалась
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Я думаю, що триколісний, то не є модель 2010 року. Нажаль. Ботаких ще до нас не привозять. Таку ціну мають моделі 2009 року.
    А ті шви так - трошки неестетичні, але їх можна пережити. :)
    Глянути на ньогоможна на Шуварі в магазині КАРАПУЗИК.
     
  9. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Кажете, що всюдихід... Як вважаєте, в умовах життя не в місті (відсутність асфальтованої дороги, дорога тупо каменями засипана, взимку ніхто не чистить - треба їхати по снігу) підійде, чи мені шукати танка замість всюдихода? :girl_impossible:

    Дівчата, і ще, просвітіть, а чим триколісні від чотирьохколісних відрізняються? Суто кращою маневреністю?..
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    На мою думку маневреність обох візків практично однакова при умові наявності пари коліс, що обертаються. Вважається, правда, що 4-колісний візок стійкіший за 3-колісний, але з досвіду власників триколісних моделей - ніхто не нарікав і жодних ексцесів не було.
    Я особисто взяла би з триколісною базою, бо мені він надзвичайно подобається, але як я вже писала (і певно не раз гг - я ж зануда)нових моделей не привозять, а старі мені кольорами не вгодили і деякими технічними нюансами, які продумали вже у моделях 2010 року.

    Для таких доріг, чи то пак бездоріжжя, я вам рекомендую Espiro Enzo - бомба, а не візок! Там повітряні амортизатори стоять, візок дуже гарно рухається і плавно, великі надувні колеса, гарна люлька і надзвичайно комфортний прогулянковий блок.
    Також є на Шуварі в КАРАПУЗИКУ. І там навіть дешевше ніж в інтернеті. Як не дивно.
    http://klumba.kiev.ua/strollers/espiro/enzo-2v1/
     
  11. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Еспіро Ензо у нас є. Зараз ми гостюємо у Карпатах, доріг у лісі нема :), але лялю зовсім не трясе. Та й важить возик 10 кг.
     
  12. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    мені теж потрібно візочок на середину серпня.Маю два варіанти Espiro Enzo та лендер Х ,та незнаю який з них краще взяти,бо той і той подобаються,і що його робити???Маю ще тиждень на роздуми,бо будем платити завдаток.Може власниці таких візків щось порадять,мене цікавить чи люлька не буде на зиму замала?
     
  13. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    а зорієнтуйте, SOSKA, скільки у вас в Рівному коштує один і другий?

    о, і мені це цікаво. Бо в обговоренні возиків на форумі Малечі всі говорять, що якщо дитинка з початку - середини літа, то взимку буде їздити в прогулянці...

    А, ще підкажіть, в Еспіро Ензо перекидна ручка в прогулянці? Вроді це має значення :)
     
  14. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Espiro Enzo коштує 3100грн.,а друга 3000грн.,хоча в деяких магазинах є і по 3600грн.Ручка якщо я не помиляюсь не в одній не перекидається.
     
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    це без коліс..точно...бо усі еспіро пишуть так вагу..про це нам розказав консультант, коли купували наш еспіро вектор, бо його вага без коліс 8,5, але насправді він має до 12, а ваш до 16 кг....
     
  16. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Напишу про нашу прогулянку Peg Perego Aria. Довго ми вибирали - бо такої аж гострої проблеми не було - добивала наш Джампер, таскала Поньє ну і нозями ми ходимо багато :) Але , як кажуть - стали планети - купили :) Тиждень вже возимося - враження мегапозитивні. Легка - це реально було важливим критерієм, добра прохідність -після Джампера це не просто :),маневрена. Коротше -задоволена, рекомендую :girl_curtsey:
     
  17. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    На Південному в районі 2200 - 2400. Їх дуже багато на центральній площі зліва від басейна.
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А ми свою продали, летіли в Швейцрію коли малому було 2, чоловік день повозив, сказав що вона до нічого бо тяжко везти.
     
  19. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

  20. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Можливо, хтось може щось сказати про візок Espiro GTX ? Може в когось була така?
     
Статус теми:
Закрита.