Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    От і я задумалась над купівлею тростини :girl_in_dreams:. Але синулька в 9 місяців 12 кг важить. Яку мах вагу вони витримують? Чи краще нам на прогулянки дивитись?
     
  2. naftusja

    naftusja New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Хочу поцікавитись відгуками про візок ABC DESIGN 3 TEG. Дизайн мені подобається, а щодо практичності не знаю.
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    от і відкатали ми зиму нашим еспіро..хто б шо не казав возик наш файно їздив і абсолютно не втратив товарного вигляду..все на місці..ніц не скрипить..овчина з Марком ще влазить, хоч хлопець не з дуже дрібних..але я люблю зміни і подумую..тихенько..про себе...про прогулянковий візок...але лише в тому випадку, якщо мені щось припаде до душі....якщо ні, то кататимемось далі в еспіро....поки є 4 возика, що подобаються-2 не дешевих і 2 дешевих...
     
  4. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А які саме, може я на якогось не звернула увагу, а то щось не можу вибрати...
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    GRACO MIRAG[​IMG]
    CHICCO SIMPLICITY[​IMG]
    Zooper Waltz [​IMG]
    ABC Design Primo[​IMG]

    залишайте коментарі....вказуйте на плюси і мінуси...
     
  6. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Уланочко, можу дати свій відгук на рахунок GRACO MIRAG: він мені видався хорошим поки не посадила в нього дитину......якщо не пристебнути пасками, то донька просто вислизгувала з нього і ще їй дуже подобалося гризти отой пластмасовий бампер прямо в магазині:girl_blush2: тому він як варіант відпав! а от CHICCO SIMPLICITY має коліжанка, то дуже задоволена..від"їздила ним всю зиму! інша коліжанка має ABC Design Primo, то теж класний візочок, але от ціна досить кусюча, зате зроблений він добротно і ручки розташовані так, що коли штовхаєш його, то не стаєш на задні колеса, як у більшості тростинок!
    але я б радила кожен з них випробувати особисто!
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Просто "абалдєнна"!!!!!!! Я млію........:)
    Прочитала її характеристики - одні плюси, я б таку хотіла, справді класна.

    Ще в такому кольорі гарно виглядає:)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 Березень 2011
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Мені теж надзвичайно подобається, хоч я би брала практично таку саму, але зроблену тростиною - Zooper Hula, щоб займала менше місця в складеному вигляді.
    ABC Design Primo мацала вживу в Бебізон - сподобалась, дуже міцна, простора, капюшон збільшений, але реально важить понад 10 кг, для прогулянки-тростини для мене заважка!
    Дві перші мені просто по дизайну не подобаються...
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    у нас є тростинка. донечка важить 14 кг (+ я ще люблю свій рюкзак на тростинку повіщати,то то цілих 16 витримує). візок по ідеї до 14 кг,але як у нас були гості-кузенчик 18-ти кілограмовий-то він там теж возився і нічого-витримало і його).
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Ну що сказати, наша вага в 7 місяців була 11 кг, в рік 14 - до 1,6 ми чудово відїздили прогулкою ( прогулку брали тому що на відміну від тростинки вона мені на той вік здалась зручнішою). Потім брали на море тростинку і вона чудово витримала випробовування, ми тоді вже 16 важили. І от з недавніх пір малій знов сподобалось кататись візочком - то ми кілька разів виїзжали нашою звичайною тростинкою Geoby - і крім того що просто важко вже штовхати, я більше ніяких зауважень до тростинки тої не маю. І не розвалюється.
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    а де в нас вони є..хотілося б вживу побачити
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    наразі нема ніде!:girl_sad:
     
  13. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Ми вже оприділились з коляскою:girl_dance:.Дуже вона нам сподобалась вживу, і відгуки про неї теж не погані))) Навіть знайшли людину , яка нам зробить непогану ціну в "Антошці". Тепер залишилось оприділитись з кольором, а я з мужом ніяк неможу цього зробити:girl_impossible:. Ніби душа просить червону, але інші теж не погані кольори, тому прошу Вашу думку про ці кольори (для хлопчика).
    Отже є три варіанти від Qunny Buzz і один варіант від Maxi-Cosi Mura 4:
    1) Колір GROOVY GREEN
    [​IMG]
    2) Колір RACCOON
    [​IMG][​IMG]
    3) Колір RED
    [​IMG]
    4) Колір Tango RED
    [​IMG]
     
  14. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Маю червоно-чорний ABC Design, і з цих мені теж найбільше сподобався "Tango RED", хоча "RACCOON" теж дуже кльово виглядає... (напевне тому, що маю слінг в таких кольорах:girl_haha:)
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Я за цей колір:)
     
  16. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    сподобався Колір RACCOON і Tango RED. Знаєте,возик Сашка має таку розкраску як Tango RED. Скажу, що дуже зручно і яскраво і не брудниться. Якщо душа хоче червоного, то не відмовляйте собі. Я колись чула, що червоний-це сильний чоловічий колір:girl_cool:.
     
  17. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    от і я схиляюсь до тростинки. хочу їхати до батьків в гості поїздом однозначно треба легеньку каляску брати
    теж Geoby подобаються
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    мені червоний не оч, якийсь вишневий він більше... а може то на фото просто так. А інші два однаково прикольні
     
  19. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А я маю "головний біль".Маємо візок-трансформер Тако. Задоволена ним дуже бо дуже зручно по нашим тротуарам їздити. По ямкам скачем і не помічаєм:girl_crazy:. Але в неї є на сьогодні великий недолік - малий там вже не влазиться в лежачому положенні. А він досить часто може на вулиці заснути. Ще маємо прогулянковий візок, теж Тако. Правда стара модель. Але мені після трансформера з надувними колесами на великі відстані досить важко нею їздити. Зате спати там ще більш-менш можна. Хочу новий візочок. Дивилася на краківсьому ринку сьогодні. Я шось навіть не знаю який то візок краще купувати. Прогулянкові ніби колеса кращі мають, зате з тростиною можна лекго в маршрутку зайти...Хочеться що і не важка була і не кожну ямку дитина відчувала... Порадьте мені шось дівчата.
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    ну не зна...квіні канєшно симпатична,але абсолютно мала..наш візок є досить малий, а там прогулянка взагалі мініатюрна..на майданчику є дві ..діти бл.11 м і 1,3...капець як мало місця...спати там жесть...просто прийди і глянь...або в антошці посади дитину до року в прогулянкуі подумай, чи тобі підходить...
     
Статус теми:
Закрита.