Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Ну, за такі гроші можна купити і велосипед і тростину, на мою думку невиправдано дорогий велосипед. І взагалі у всіх відгуках пише, що вони дуже торохкотять (не знаю чи правда, але таке читала, багато де.)
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Для мене це теж задорого, я б хотіла щось до 500 грн. Але серед такої цінової категорії ще нічого не придивилась.
     
  3. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    бо серед еї нажаль такого нема((((

    тарахкотить позаминула і минула модель,ця вроді м"ягко їде...

    на кожен товар,свій покупець. зараз такі ціни,за нормальний ровер,треба нормально потратитись. Китайсь ге(( на базарах по 500 грн,точно так само і з візком... Навіть тростинка кльова,скільки коштує..
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А де такий ровер в нас можна знайти? Бо я дивилась тільки в неті. Якщо м'яко буде їхати, то я б такий все ж купила. Мені подобається, що він дуже якісний і має хороші засоби безпеки. А ціна - гроші то вода, а на безпеці дитини економити не варто.
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2011
  5. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    саме такої моделі нема в магазинах,скоро в Антошку мають завести таку (Zoo colections),таку як ви в минулому дописі виставили,вони схожі..
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Це не просто ровери, а візки-ровери.
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

     
  10. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А я все мучуся з тростиною. Зупинилась на двох варіантах все таки Espiro Active i Espiro City. Посадила малого сьогодні в обидва і далі не знаю... В кожної є свої переваги та недоліки. В Ектів подовжується капішон, захищає від сонця і вітру і вона довша, ножки не звисають, але мені здалося що малому тіснувато, там нема підлокотників і бампер кріпиться на раму, щоб посадити малого певно треба кожен раз відстібати бампер..., а може я просто звикла до нашої Чіко Тріо Тур 4 що там багато місця... В Сіті є підлокотники і за рахунок них вона глибша, малому вільніше в ній, кольори гарніші, але коротша, трошки звисають ніжки, капішон не дуже мілкий але не подовжується... Ось така дилема. Хочу просити поради, хто має такі візочки, на які недоліки чи переваги можна не звертати увагу чи навпаки... Буду вдячна за поради :girl_claping:

    ---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:36 ----------

    Доречі кого чікавить Чіко Тріо Тур 4, пишіть :girl_cool:
     
  11. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    На днях такий візочок бачила в Антошці, що на Науковій.
     
  12. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Пригледіла коляску, хоча ще більше половини терміну ходити, але то такий кайф по магазинам лазити. Хто має чи у ваших знайомих є Colletto Matteo,ну дуже класна і ніби має бути практична. Я з першою дитиною мала ABC триколісну - намучилась, один жах. Зараз хочу зручну,легку, і дуже комфортну для малечі автівку :girl_cray:

    http://www.divial.ru/katalog/produc...letto/universalnaja-koljaska-coletto-matteo-2

    тут можна на неї подивитись.
    Ну вже дуже вона мені приглянулась. Поділіться своїми роздумами.
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Отут багато відгуків, більшість негативних. Особисто я б не брала. Я вже раніше писала, що ніколи б не купила візок, в якого колеса кріпляться так, як на цьому візку великі колеса (не знаю чи зрозуміло написала)
     
  14. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Я хочу коляску- люльку. Зручну , легку та довгу. В мене є хороша прогулянкова, так що трансформерів не хочу. А тут в магазині побачила Coletto. Дівчата , може порадите хорошу люльку? (і щоб ціна захмарна не була)
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    В такому разі я би радила брати візок б/у. Переважно в усіх візків б/у люлька в ідеальному стані
    Якщо шукаєте велику люльку, то дивіться на роан, інглезіну отакого типу.
    [​IMG]
    В роані в люльці спинка піднімається, дуже зручно. Такі візки "не вбиваємі".
    Якщо не хочете такого великого візка, купіть типу тако джампер, відкатаєте люльку і пересядете в прогулку
     
  16. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Моя коліжанка має таку червону. Користуються наразі 4 міс, негативу поки що не чула
     
  17. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Накінець моя епопея з візком закінчилась:girl_claping:, а то я вже думала що в мене дах поїде з тим вибором візка:connie_pull-pigtail.
    В суботу приїхав наш візочок, яким я дуже задоволена (поки що ),а з початком використання відпишусь наскільки я задоволена.
    Ось такого хлопчачого кольору:girl_dance:
    [​IMG]
    [​IMG]
    А в подарунок отримала ще додатково, ось такий сезонний набір:girl_dance:
    [​IMG]
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    гарний колір! я правильно розумію крім цїєї прогулянки є ще якась? покаж
     
  19. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Там додатково в комплекті йде сидіння ХL, яке розраховоно для дітей після року (воно глибше і має іншу тканину). Ось таке (хоча на фото сильної різниці не видно:girl_in_dreams:)

    [​IMG]
    А це перше сидіння іде ніби паралонове, і воно рахується ортопедичним:d23:
     
  20. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Гарненька коляска, та я мала триколісну, зараз вже не хочу. Мала ABC, якісну, але мені не підішла. Коли виїжджати на бардюр - треба все контролювати, коротше намаялась я з нею. В мене двоє дітей, і треба стійку, щоб діти не перевернули. Тут дівчата порадили мені інглезіну, вже придивляюсь. Хто має такого танка як інглезіну вітторію, напишіть про неї будь-ласка.
     
Статус теми:
Закрита.