Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    www.гуугля.ком.уа
    я знайшла тут і явно дешевші!!!:girl_dance:
    я маю Коляска-тростина Geoby D222-D39 зі старшого,але там ручки дуже низько(як стою рівно,то пальцями ледь сягаю,і йти незручно,бо ногами зачіпаю поперечку...а ше нема кошика на речі,шо мені некомфортно...єдиний великий плюс---4,2кг легенька!так от думаю,чи цей варіант мені підійде,не буде проблем таких самих?:connie_pull-pigtailціна дійсно симпатишна:)
     
    Останнє редагування модератором: 23 Квітень 2011
  2. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Зараз напишу Вам в ПП ціну і де купляли ( щоб не сприйняли за рекламу ). В мене ріст 170 см, то довжина ручок якраз достатня, не закороткі. Важить, по-моєму, 7 кг.
     
  3. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    дівчата,а хтось мав Коляска тростина Ramatti Coral - Graf-Yellow???які враження???!!!:girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce:

    ---------- Додано в 00:42 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:44 ----------

    І ше Прогулочная коляска трость Berton Sun!?хтось мав?яка в них висота?:girl_in_dreams:
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Моя подруга має таку. Зараз користуються люлькою і всім задоволені. На другий поверх заносить в одній руці корзину, в другій - шассі.
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    мені дуже подобається, ще й порівняно досить легка як для трансформера:girl_yes:!
    але от розколірки не дуже:girl_nea:... Ви який би колір обрали?
     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Бежевий напевно (той що першій фотці)
     
  7. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Virginia, а десь у магазинах уже дивилися на неї?
     
  8. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Та ні, я взагалі її перший раз бачу... З візків ТАКО в магазинах є тільки той джампер. А ця така ніжна, така дійсно "Princesse":)
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    :girl_yes: і мені цей колір єдиний з усіх до вподоби! Люблю коли є квіти, хоча така розколірка прекрасно підходить і для хлопчика. Я бачила такий візок в р-ні парку Франка, ще подумала собі що гарний! а впізнала саме по подовженому прозорому капюшоні на люльці - тоді падав дощ, а з таким капюшоном там і дощовик не потрібен! Одним словом, мені здається що це гарний вибір!:girl_smile:
     
  10. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    на Південному вони є. Я б Вам радила, зараз просто подивитися на саму якість візка, а з кольором почекати. просто пам"ятаю по собі, коли я була на 30 тижні, було дуже мало розкрасок до джампера, а за 2 місяці появились зовсім нові кольорові колекції. Так само думаю буде і у Вас, модель ще дуже нова, тому і кольорів мало. А те з якою швидкістю Тако тепер випускає нові возики і нові колекції просто вражає.
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    :girl_spruce_up:от я і тут.
    як і планувала - купили Маркові 2 возика (хоч би і спокійно могли ще 6 місяців в нашому проїздити, поки без комбеза, проте вирішила "не гробити" візка і продати в ідеальному стані і за "дорожче":girl_crazy:).
    Вибирала орієнтовно в межах 1500 грн. Зупинилась на таких.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    Проте купили ту,що не була у списку:girl_curtsey:.Вже в магазині не могла вибрати між X-Lander і Chicco. Проте колеса на зиму видались мені замалі і затонкі у першого.
    Зупинились на такій. В кольорі зеленого яблука.[​IMG]
    П.С Тепер завдання - продаnи наше ESPIRO!
     
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    півроку тому вона вже точно була,і мамусь я бачила з нею:)
    коли купляли,то до неї придивлялася,гарненька така,тендітна(це якщо порівнювати з іншими Тако),легка...
    але власне через "легка"і не купили,бо легкість досягається за рахунок алюмінієвої рами,яка є менш надійною,ніж залізна.
    а так як про Таківські моделі негативні відгуки стосуються в основному рами і коліс,то вирішили не ризикувати.
    купили Тако,але Могікан.
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Привіт!Відгукніться хтось будь-ласочка в кого є Quinny Buzz,або хто в практиці мав з ним справу????Як він в користуванні????Дуууже треба..
     
  14. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Ми собі придбали цей візок, але ще не користувалися, бо ще чекаєм на мацьопу:girl_yes:, але можите почитати мої попередні дописи, я про нього трохи вже писала:girl_yes:
     
  15. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Мене цікавить,чи там на стільки мала люлька і як в практиці прогулянка???Бо бачила вживу,але не знаю як в практиці(((і де можно колесо передьне надувне докупити?І чи не замаленький капюшон на прогулянці???
     
  16. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    І на Шуварі такі є, правда кольорів не такий вже й багатий вибір. Але попробувати яка вона в реалі можна принаймі, здається 2700 грн.
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Продовження теми читайте тут.
     
Статус теми:
Закрита.