Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Suzi

Suzi Moderator Команда форуму

Я мала на увазі спостереження з метою визначення плідного періоду. Якщо овуляція, то шм теж мала б бути відповідною.

• Подобається Подобається x 1
  2. Virchuk

Virchuk Котяча мама

Ох, здається і до мене повернулись місячні( 1 рік, 1 міс 19 днів дитині, годуємось ще дуже і дуже багато.

3. Miss Sixty

Miss Sixty Yummy Mummy

І моя ла завершилася в 1 рік, 5 міс і 12 днів, після 812 днів "відпочинку":)
    Наразі цикл одразу вписався в мої регулярні довагітні рамки.

4. OxyFoxy

OxyFoxy Посиденька-непосида

Співчуваю. Ми теж годуємося довго і багато, прикорму дуже мало, а КД повернулися в 7 місяців доці (без пару днів). Правда були майже зовсім без болю, що для мене дивно. І якийсь дивний був той перший цикл - 25 листопада я відчула овуляцію (плідний слиз, овуляторний біль як завжди), а 1 грудня вже були КД, які тривали 6 днів. Я все ще надіюся, що цикл не встановився і вони знов хоч на пару місяців зникнуть:) От вже б мали бути другий раз, а вони все не приходять. Вагітність виключаю.

5. SmlLe

SmlLe Well-Known Member

Дівчатка,привіт
    В кого як швидко відновлювався регулярний менструальний цикл і чи були великі затримки ??( нема гв вже давно)
    P.S шукала схожу тему...не знайшла :)
    Якщо десь пропустила,то видалю пост ;)

6. Virchuk

Virchuk Котяча мама

7. SmlLe

SmlLe Well-Known Member

8. Semiramis

Semiramis "Тургєнєвська панянка"

Були затримки і перерви в місячних лише під час ГВ. Щодо вашої ситуації, то все дуже відносно, в кожної жінки все відновлюється індивідуально. І залежить скільки часу вже пройшло від відлучення, скільки часу затримки, як ви почуваєтесь...тому легше вам буде порадитись з лікарем))

Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk

9. MamaMarmeladka

MamaMarmeladka Active Member

З першою дитиною місячних не було до 7 місяців, рівно стільки я годувала грудьми, цікл відразу нормально відновився. Після другої дитини був якийсь жах. Місячні почались 45 днів після пологів і цикл дуже довго не міг внормуватись, то два тижні, то три, то місяць. Знайома годувала дитину до 2 років і місячних не було, доки не закінчила ГВ. В кожного це індивідуально.

10. happy story

happy story Well-Known Member

Цикл відновився в рік і місяць донечки, ми тоді ще досить часто годувались.зараз більш менш регулярний тривалістю 31 35 днів. затримок довгих не було.зараз майже не годуємось, один раз на добу і то не завжди.

11. Isla

Isla New Member

В мене як малому минуло чотири місяці лафа закінчилась, але почали сильніші бути і довші. думала що то може спочатку так, але вже третій місяць так і думаю може сходити до лікаря. бо такі рясні що за дві години нічна прокладка протікає.в кого так було???

12. бетменша

бетменша Well-Known Member

В мене стали набагато рясніші. Хот ЛА тривала 1, 8. Перші були навпаки дуже"скудні", а потім капець. Хоч з дому не виходи в перші пару днів, хіба в памперсі)

13. Suzi

Suzi Moderator Команда форуму

Було, потім минулося, десь за рік. Зараз лише перша ніч така, між 1 і 2 днем, а вдень нормально все.

14. lyanysya

lyanysya Well-Known Member

Ось і закінчилась моя лафа:girl_in_dreams:, яка тривала без двох днів 10 місяців, годуємось ще частенько.

15. solana rok

solana rok Well-Known Member

Тривала 1 рік і 2 міс, ех не вистачило 2 тижнів і були б 2 роки без КД)
    Годую часто і вночі 3-4 рази

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

16. Dobbi

Dobbi Well-Known Member

Думала, що поб"ю рекорд посиденьківський,але ні - рівно в 2.2 малого почались мої кд. Ще б 3 тижні,і було б 3 роки без кд.

• Інформативно Інформативно x 1
  17. Semiramis

Semiramis "Тургєнєвська панянка"

@Dobbi