Музична школа

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем orsol, 25 Серпень 2011.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Музична школа

    На початках, коли дитина тільки починає займатись більше і не треба. Згодом виросте і більше.

    Мому сину вистачає 30 хвилин. Ну що поробиш... талановита дитина але лінива. Весь в маму.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Маруся, ну я кагби іншої думки і вважаю, що в Україні добре роблять, інше діло, що на трубу в сім років то ніколи в житті! Бо дитині тільки всьо зіпсувати можна! А на скрипку і ф-но тільки в такому віці.

    ---------- Додано в 17:25 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

    та знаєте, нам теж нічо не бракувало :girl_wink:, тільки якщо обираєш дорогу професійну яко музикант, то або так , або до побачення. Знаєте як у нас кажуть? Таланту має бути 5 %, праці 95%. І я з тим згідна на 200%, хоч сама була рідкісно лінива і знала, що мені ітак все непогано вдається і вивчаю швидко, але праця в тому ділі то таки основне. А талантом можна хіба перед друзями вихвалятися ;)
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Музична школа

    просто, якщо хочеться аби дитина грала для загального розвитку, тоді щодня, ну хоч на 30 хвилин - перейти, що вчитель вчила.

    Якщо для більш професійного рівня, тоді займатись треба довше. Тут важливо просто система і отримувати задоволення від процесу. Принаймі я така вчителька і так своїх вчу.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    ви музикант за освітою ;)? Консу скінчили? Ми про різні речі говоримо , от і все. Повірте, ніхто, НІХТО в звичайній семирічці навіть по 2 години не займається. Бо то діти для себе вчать. Я про ті години написала тут не для того, це була така собі ремарка. Ну але якщо хочеться похвалитися талантом, то прошу :)
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Музична школа

    Якщо дитина сприймає слухово, тоді так. Тільки для чого воно з самого початку дитині треба? Для загального розвитку чи для професійного?

    ---------- Додано в 11:28 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

    Так. Я за освітою вчитель музики. :girl_yes2: А ще я за неповною освітою мовник трошки, а ще компютерщик і скоро ще одну буду мати.

    А... і батьки у мене музиканти, якщо що.:girl_spruce_up:
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    так, але не на півгодини довше. Звчиайно то від віку залежить,, але в нас в десятирічці в 10 років вже нормально займатися по 3 години, а в 14 по 4, а перед закінченням школи і по 5. І може то ми божевільні, але коли стільки праці вкладаєш, то не отримувати задоволення неможливо. Навіть від болю в пальцях і в спині отримуєш задоволення.

    ---------- Додано в 17:30 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

    ну та я також, окрім оркестрового музиканта. І родилася в сім'ї вчителів музики, а ще й свекруху маю вчительку з десятирічки. Можемо довго сперечатися ;)
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Музична школа

    це для професіоналів, і це радше інтернат з муз нахилом. Це трошки інакше, ніж аби дитина грала на ф-но для себе. Тому я і кажу, що треба зразу знати який нахил буде - для себе чи професійний.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    для того, що для таких інстурментів як срипка чи фортепіано дуже важливі руки дитини. Поставновка від початку-це вже основа на все життя гри на інструменті. З кожним роком руки ростуть і твердіють, це важко пояснити, але як береш в руки дитячу руку, все зрозуміло. З духовими інструментами по-іншому, там можна йти пізніше. На вокал в нас взагалі можна одразу в консу поступати, хоча як на мене то ідіотизм, бо приходять ніби талановиті, голосисті, але не грамотні і їм досить важко


    Я не знаю до чого ми то все говоримо, але я лиш хочу сказати, що моя думка, для себе , чи не для себе, якщо обирати такий складний інструмент як скрипка, віолончель, чи ф-но, то чим раніше, тим краще. Тут не важливо з яким нахилом. Про години то взагалі не до теми було. Вихвалятися талантами не збираюся, кожен музикант знає ітак, що мусить бути пахарем, а талант покласти в коробочку, він лиш допомагає і доповнює, а не замінює працю. Звичайно, що і в десятирічці не всі пашуть, але таких добре видно, максимум для них в майбутьому-це викладач в муз.школі семирічці. Так-так, так є, в нас нічого не приховаєш, академ-концерти нічого не приховають.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Музична школа

    та я вам про образи, а ви мені про гарбузи... або якщо хочете, давайте навпаки.

    Ви описуєте деталі, а я говорю про загальний підхід. Звичайно, що постановка рук, тири пири тралівалі, все важливо. До постановки рук треба спочатку самому настроїтись, що якщо дитині не піде, то я заберу і не буду мучити 12 років чи скільки там хто обирає. Тема ж ніби починалась з того чи варто давати дитину до муз. школи. Он я і кажу, варто! Давайте! Тільки не мучте себе і дитину, якщо їй то не піде або у неї сприйняття світу не слухове.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    та я думала тут вже Надійка настроїлась :) то я вам по-іншому скажу, якщо пробувати на такі інструменти то лиш в такому віці. Ні то ні, трудно... Можна на вокал в підлітковому віці піти :)
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Музична школа

    Коли в моїх батьків виникла ідея, щоб я поступала в десятирічку, то спершу я проходила прослуховування, потім якісь простенькі екзамени... а потім я передумала і поступила в "звичайну" загальноосвітню школу. Через 3 роки подумала ще раз і пішла в звичайну музичну, де офіційно екзаменів не було, заспівала щось та і почала ходити на уроки:)
     
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Дівчата, те про що Ви говорите для мене вища математика) ніц в тому не розумію...але суть вловила...школа тільки для загального розвитку...і ніхто нікого силувати не буде)
    Поки що подали заяву в 6-ту школу на фортепіано...
    І в п'ятницю подамо ще в 1-шу...
    Куди поступить туди й підемо)

    Мусимо ше остаточно вирішити з інструментом...

    А в мене ше таке питання...от якщо вибрати фортепіано...то до дому треба купити таке класичне фортепіано чи можна обійтись чимось простішим?
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    ну взагалі найкраще так, фортепіано, простіше то клавіша? То зооовсім не то, там нема тих відчуттів при натисканні, звук вмирає і так далі. Є такі клавіші, які ніби повністю відповідають звуковідтворенню на ф-но, бо вони вже професійні, але вони досить дорогі. Проте для дитини, котра лиш починає знайомство з музикою найкраще то звичайне фортепіано, його нічим не заміниш!

    ---------- Додано в 09:48 ---------- Попередній допис був написаний в 09:46 ----------

    Надійка , вас візьмуть і туди, і туди :) Мусите самі вирішити. Не думаю, що в нас прямо конкурс є на місце у школі.

    ---------- Додано в 09:49 ---------- Попередній допис був написаний в 09:48 ----------

    І як взнаєте якісь пропоновані вам прізвища викладачів, напишіть мені, може я когось знаю, або попитаю у своїх колег.
     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    я так на хлопський розум напишу - звичайне фортепіано, і бажано, щоб інструмент не був дуже великим, громіздким.
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2014
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    ок...дякую за допомогу):kiss:
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Музична школа

    тільки не йоніку, бо знаю що дехто і таке купував.

    Інструмент може бути навіть вживаний, не мусить бути конче новий. Вам єдине що треба буде, це добре його настроїти. Ми купили вживаний інструмент, і в нас тут гравців ціла хата, не рахуючи заїжджих музиків, то інструмент треба було підстроїти, що мій тато і зробив.

    а щодо того, що звук пропадає чи паде чи не сильний, на початках вас ніхто тим гнобити не буде. До правильного звуку у вас ще є час. :girl_wink:
     
  17. Танець, вокал

    Привіт! Нещодавно переїхала до Львову і шукаю вчителя з вокалу. Конкретніше:


    - Стосовно вокалу: необхіден вчитель, що навчає співати "на опорі", в мовній позиції, НЕ класичний вокал, НЕ на куполі. Тут, звичайно, тільки індивідуально))

    Все, що я знайшла в інтернеті з цього приводу, я наразі відвідую по черзі, але поки що не знайшла того, що шукаю. Як я вже встигла переконатися, Львів - не те місто, що в інтернеті відкривається як на долоні, тут треба копати і питати, щоб знайти те, що треба. Тому я вирішила спитати тут у вас, любі форумчани :) :girl_tender:
     
    Останнє редагування модератором: 3 Липень 2014
  18. orsol

    orsol New Member

    Відповідь: Музична школа

    Ми перших 3 місяці грали на іоніці, але звук одержували зовсім не такий, як з ф-но, натиск на клавіші зовсім інший(зі слів вчителя). Відразу ф-но боялись купляти, раптом дитина передумає. Але за ці 3 міс. побачили, що вони з вчителем знайшли спільні ноти, дитині подобається. Він вже закінчив 3кл., грав по різному коли пів години, коли 2год (ближче до іспиту), були дні, що взагалі не грав, зараз здав іспит, то грає для себе. Чую, що дуже хоче заграти мелодію "Ми українці, всюди українці..." Думаю, для загального розвитку цього часу достатньо.
     
  19. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Так, школа класна! Мій син вчиться там з 5-ти років, з 7-и років грає в оркестрі. За 3 роки об'їхав з оркестром майже всю Європу - Польща, Чехія (виступали навіть на відомому Карловому мості в самому центрі міста), Франція, Іспанія, Італія, Австрія, Угорщина... У Львові виступають на площі Ринок і біля Оперного на День міста та інші різноманітні свята.

    Приходьте вчитися до нашої музичної школи!

    https://www.youtube.com/watch?v=TKm0nuX1ctU
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    в музичній школі, як і в початковій школі, для мальків важливішою за все є вчителька :) вона, або прив"є любов до високого :), або з допомогою різних незавидних викрутасів (типу шлопків по руках) відіб"є не те, що від музики, а від самого вигляду тих інструментів :)
    моя Настуся поступила в муз.школу на вокал. слух має дуже добрий, на вступному екзамені після пісеньки директор сказав ніяких додаткових постукувань і похлопувань, вітаю зі вступом :)
    вчителька у нас суперова, з малою бавиться, віддається повністю на занятті, Насті подобається (хоча ліньніхто від неї не відбере). ми ходили в муз.школу до нашої викладачки приватно пів року.
    наразі мене трохи лякає кількість годин на тиждень, занятих у муз.школі, але хай вже краще бігає з уроку на урок, ніж думає про залицяльників :)