Музична школа

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем orsol, 25 Серпень 2011.

  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Вітторіє, виявляється є)))
    в 1 школу взагалі не поступили...
    в 6-ту на бандуру...
    Відкладаємо навчання на 1 рік:girl_sad:
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    ну якщо чесно, то з того приємно здивована, хоча звичайно шкода, що доцю вашу не взяли. Але конкурс в муз.школу-це значить , що є зацікавлення, а мене це не може не тішити. А чому на бандуру в 6ту? То в школі самі запропонували на бандуру? Дивно якось...
     
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Так самі запропонували...мабуть на бандуру був недобір)
    Заява була подана на фортепіано і туди і туди...
     
  4. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Дівчата, хтось може поділитись інформацією і відгуками про музичну школу №4, що на Личаківській? Малий хоче на фортепіано.
     
  5. Krapivka

    Krapivka New Member

    Ходила я сьогодні з дитиною в музичну школу, яка знаходиться по вул. Варшавській (принаймні мені так дається що це ще Варшавська). Нам близько біля дому, тому подумала що це буде дуже зручно. Я сама ніколи музикою не займалась, хоча гра на фортепіано дуже подобається і захоплює мене, тому вирішила, що як не я, то дочка))). Так от, я "зеленого "поняття немала про те, що там і як в тій школі. Нас послухала чудова вчителька, ввічлива, чуйна, доброзичлива, сказала що дочка добре чує ритм, ну але звичайно це треба розвивати. Але от таке маленьке "але" - вдома обов'язково має бути інструмент! Я це розуміла, що дитина ще і вдома повинна займатись, але думала підійте хороший синтезатор, але шось ніби не дуже він підходить. Розкажіть, хто з ваших діток ходить до музичної школи і чи ви маєте вдома музичний інструмент. Дякую.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Звичайно дитина має займатись дома і так, синтезатор ніколи в житті не підійде, бо це пластмаса, там зовсім не ті відчуття при натисканні клавіш, звук не продовжує звучання. Ну це взагалі не порівняти і особливо дитині, яка лиш починає знайомство з музичним інструментом треба таки інструмент
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2015 ---
    Там викладає Юлія Божик, дуже хороша піаністка і точно має гарний підхід до діток
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    І на синтезаторі ще й октав бракує, і сила натиску не та (то я так на хлопський розум ), але ми вдома тимчасово послуговувалися синтезатором, бо я не ризикнула на 5 прверх тягнути інструмент.
    На жаль, на разі донька все одно категорично відмовилася від занять.
    Може, ще переконаю.
    Але інструмент би стояв тепер як підставка для квітів лише.
    Тому це має бути зважене рішення
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Дівчата, а як в муз.школах з флейтою? зі скількох років беруть і в яких школах є цей напрям(чи як воно правильно називається).
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Мій тато кларнет викладав в школі, то перші класи на сопілці в нього грали, а потім вже на кларнет переходили. Ну точно в школах флейта є, треба питати
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    в ДШМ№11 біля Мотозаводу точно є
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    в ДМШ № 1 на Гнатюка точно був і мав би бути й зараз
    зі скількох років - там один час на дверях висіло оголошення про всі напрями і зі скількох років, якщо вже нема, то можна передзвонити в школу
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Krapivka

    Krapivka New Member

    питання "відпало" саме собою - дочка сказала "якщо ти, мама, хочеш то я буду ходити, але так то шось не дуже воно мені подобається" (((((((((
     
  13. alusia

    alusia New Member

    Розумію, що тема вже не нова, вставлю пару своїх слів. Коли я вчилась в училищі, в нас була студія, навіть безкоштовна ніби, студенти навчали дітей, але кожна дитина була до основного педагога прикріплена, як можна порівняти, мед.інститут-студенти ходять, дивляться, але лікує лікар. Це ніяк не десятирічка, але якщо до хорошого педагога то зовсім непогано. В Києві попит є, екзамени проходять, в кращі школи треба готуватись, це радує.
     
  14. Natalinanati

    Natalinanati New Member

    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2016 ---
    Любі дівчата дайте мені будь ласка пораду тільки правдиву. Справа в тому що я хочу піти на скрипку але мені вже 24. Та я все надіюся надолужити втрачені роки до того в школі займалася грою 3 роки і добре виходило .
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та можете спробувати, але зірок з неба не нахватаєте , думаю то ясно :). Скрипка то інструмент вимогливий, потребуючий праці і м'яких рук і ліпити їх найкраще в віці десь так 6ти років :)
     
  16. Natalinanati

    Natalinanati New Member

    --- дописи об"єднано, 2 Жовтень 2016 ---
    А не підкажете мені якогось вчителя для занять так щоб не далеко від залізничного (я живу біля мотозаводу)? Буду вам дуже вдячна!
     
  17. evita

    evita Active Member

    В мене е мрія -хочу навчитись грати на арфі,може хтось знае де у львові такого навчають?)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А в мене таке питання, в дитини є голос і надіюся слух також. Донечці 4 роки, куди і коли найкраще звернутися на прослуховування? Наперід дякую.
     
  19. evita

    evita Active Member

    І ще питання....де ту арфу можна купити у Львові?))бо в неті нічого нема,окрім як на сайті з америки здаеться...(
     
  20. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Дякую за інформацію, перечитав вже всю гілку, але ще прошу уточнити два моменти:
    Це у всіх "державних" музичних школах фортепіано є ще додатково обов'язковим чи може бути за бажанням?
    А якщо основний інструмент гітара, а ще додатково дають фортепіано, то додому теж потрібне і фортепіано щоб займатися?