Музична школа

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем orsol, 25 Серпень 2011.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Порадьте ще й мені - чи варто дитину 8 років віддати на бандуру? В звичайній школі працює філія музичної, і єдине що нам підходить з того переліку інструментів - це бандура, бо маю можливість дістати її і для домашніх занять.
    І ще мене цікавить чи обов'язково для бандури треба ще гарний голос мати, бо слух в дитини чудесний, а голос слабенький..
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Я ходила на бандуру - з 7 років, як дівчинка дуже худенька, то важко ій буде тримати інструмент, голос розспіває, в муз.школі є вокал в тому числі.
    Але цікавить таке питання - чи ваша дитина хоче грати саме на бандурі?
    Я хотіла на скрипку, а записали на бандуру :girl_devil:, бо мама казала що "пілікання" скрипки допоки я навчусь вона не витримає.
    Інструмент я не любила, двічі кидала ту справу, і двічі мусила повертатись,
    відповідно ніколи інструмент в руки не брала після школи, а от предмети в самій школі - сольфеджіо, муз. літературу - згадую з приємністю.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @dimalozz так, в усіх школах фортепіано йде додатково до інструментів. А чи треба вдома.. Ну в ідеалі заичайно придасться, але зрозуміло, що це мало реально. Ну але займатись десь всерівно треба буде. Можна в школі брати клас і по чких півгодини займатись
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А вона хоче? Бо якщо таки хоче, то звісно варто, якщо не хоче, ну то не хоче.



    Хоча скажу відверто, були одиниці з нашої муз. школи, котрі професійно з тим пішли у майбутнє. Напевно батьки чітко побачили в дитині талант, тому воно і дало розвиток.
    Зараз вони професійні музиканти, але це одиниці. більшість відкалатали, та й закинули, тому треба чітко бачити чи має дитина нахил та бажання до того... Або ж в процесі стане більш зрозуміло і як не піде дитині та школа, забрати та й по всім.
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я б сказала,що муз.школу можна відвідувати аналогічно як танці,плавання чи будь-що інше для всебічного розвитку дитини. Далеко не всі навіть дуже здібні діти продовжують професійну музичну кар'єру і ніхто не зобов'язує при вступі планувати.
    Я теж 7років по фортепіано закінчила, не плануючи, к-ка разів думала кидати. Але. Поступила, відівчилась у двох вузах.
    Вчитися мені не подобалося, а от викладати навіть дуже. Ще б побільше здібних діток

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Моя дочка захотіла тепер на бандуру. Я тільки "за", якщо потягне, бо в неї є ще танці, англійська, плавання і хор, вона би на все ходила, але часу не вистачить. Вже ходили на прослуховування, ніби беруть, а от чи зможе чи захоче чи буде получатися, чи не закине... Але ніхто і близько не розглядає як професійного музиканта ( чи танцівницю, чи плавчиню), займаємся усім, що подобається.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. slio

    slio Member

    Усім привіт. Підкажіть чи можна десь у Львові взяти напрокат піаніно . Хочу записати сина в музичну школу, але відразу купувати інструмент трохи боюсь. Допоможіть будь-ласка. І може хтось порадить який інструмент брати. Бажано економ варіант.
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    homyak_45px.gif homyak_45px.gif homyak_45px.gif homyak_45px.gif homyak_45px.gif homyak_45px.gif homyak_45px.gif homyak_45px.gif
    Спочатку дайте дитині пробне заняття. Подивіться на реакцію, порадьтеся з викладачем. Ще разів 10 повторіть і тоді можна починати думати про інструмент.
     
  9. slio

    slio Member

    Дякую. Ці етапи вже пройшли. Не розумію чому вас до обмороку доводить фраза "взяти напрокат піаніно". Я мала на увазі цифрове :), а не концертний рояль
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    взагалі яке конкретно питання цікавило?
     
  11. slio

    slio Member

     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Не варто, це зовсім інше, дитині треба вчитись і пробувати на справжньому інструменті, а не на кляпі електричній
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Корисно Корисно x 1
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    6-та зараз звичайна музична школа, не знаю яка вона була колись давно :) Вчителі там є різні, є хороші, а є такі, з якими не так просто (мяко кажучи). Нам прийшлося добряче натерпітися, поки нарешті перевели.
     
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А якщо от нема місця для фортепіано, а дитина зацікавилась? Ми на іоніці відбули 2 роки музшколи, поки накопили на гарний інструмент. І нормально. Наша вчителька віднеслась до цього з розумінням - маленька 2-кімнатна квартира, 4-й поверх, 2 дітей бігає. Стіл для навчання не було де ставити, була невеличка парта.
    Під кінець до іоніки ще педаль позичали, бо вже треба була. Зараз маємо цифрове фортепіано ямаха, дорогуще, але з молоточковим ефектом і всім необхідним. Наша вчителька помагала у Трембіті вибрати.
    І добре вчиться, 11 на акдемконцертах, вчителі хвалять, сольфеджіо все розуміє.
    Не бачу нічого поганого у першому році на електронці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Тільки в тих іоніках треба звертати увагу на ширину клавіш та особливо на силу натиску клавіш.
    Я дуже добре пам’ятаю як в свій час перший рік вдома грала на електроніці ( на якій на весіллях грали ). І як тяжко мені було а уроках. Бо вдома клавіші натискалися дуже легко . А в школі в порівнянні навпаки- дуже тяжко.

    Для мене хороше добротне дорожче ( хоч середньої цінової категорії) електронне фортепіано є цілком нормальним для навчання в музичній школі. І не лише для першого класу. Хіба би дитина була дуже талановита та планувала пов’язати далі життя з музикою в професійному плані.
    Якщо описані вище моменти враховані, то далі лиш плюси. Компактніше, має можливість регулювати звук ( іноді щось після 8-9 повторювали, то не заважали сусідам). Ну і додаткові моменти- записати і послухати як грає дитина. ( коли говориш- часто непереконливо. А от збоку послухати.. ) ..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. slio

    slio Member

    можете написати модель, будь-ласка
     
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    20180602_122556.jpg
    В нас Ямаха. Тоді щось зі знижкою біля 45 тис грн коштувала. І чекали білу біля двох місяців. Зайдіть у Трембіту послухайте. За виставкові інструменти вони гарну знижку дають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну то хіба тоді такі електричні фортепіано, бо клавіша то є зовсім не ио, там натиск не той, звук не так реагує, ну та від біди можна на чому небудь , але чи варто не знаю..
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Рекомендую свою Ямаху р95. Вона йде з мінімальним набором додаткових функцій (типу екранчика, дерев'яної рами і тд), але механізм там вже ок (як в інших, дорожчих моделях).
    До неї купіть відразу "важку" педаль, бо та яка в наборі йде - паскудна, дуже легко натискається.
    Але дуже і дуже рекомендую потім взяти акустичний інструмент. Тим більше в Украіні можна за копійки його взяти.
     
  20. evita

    evita Active Member

    Дівчатка,підкажіть будь ласка може хтось знає чи є у Львові і де саме музичні школи з платним відділенням для дорослих?