Не рекомендую заклади

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем algo, 16 Лютий 2009.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    бістро зорбас.
    один з наших улюблених з чоловіком закладів протягом 5 років - за великі порції, смачне вино, хорошу господиню.
    але в суботу ми там отруїлися. винні, скорш за все, їхні соуси, бо дитина їла і м"яско і сир без них - все ок. а нас вже 2 дні ковбасить. так що туди більше не підемо.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  2. Idillia

    Idillia миється в бані

    @HOPIC ми туди колись зайшли, дещо спробували, вино нам давали їх попробувати, але нічого особливого, і обшарпано там якось було, а ціни не маленькі. До справжнього грецького рівня то бістро зовсім не дотягує. Більше туди не заходили і знайомим не радимо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  4. Idillia

    Idillia миється в бані

    Мені теж їх вагонка найбільше запам"яталась. Ще тоді дивувались, що заклад в центрі, грецька кухна така смачна, а бістро таке якесь незатишне.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Пишу "фе" про Зелену сливку на вул. Староєврейській, 11.
    Були там з колегами, прийшли розслабитися, замовити всякого смачного вина і до вина :girl_in_love:
    І почалося... :girl_devil: Спершу нам сказали, що ми щось там замовили по телефону (ми не замовляли) і дуже довго не хотіли приймати наше замовлення.
    Потім дуже довго несли (півтори години, при тому, що замовлена була просто нарізка і теплі канапки).

    Але апогей настав, коли ми говорили з офіціантом про те, що зачекалися нашої їжі, а до нас підбігла агресивна офіціантка і почала хамити і фиркати, що ми самі винні.

    Словом, це навіть ще не все,що тоді було.
    Тож більше туди ні ногою.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    CPgSOjVIWmk.jpg Basilico pizza & pasta на пл.Ринок, на розі, біля "Кентавру"
    Були вчора з чоловіком, зайшли в надії гарно поїсти. Замовили піцу, вона була смачна, нічого не скажеш. А от салат !!!! То жесть ! Чесно кажучи в пору зелені, коли вона не така вже й дорога як взимку, та й не тільки зелень...... ,ми коли обирали салат, я кажу до чоловіка: "давай замовмо "Цезар", його важко зіпсувати" Але кухареві цього закладу таки вдалося це зробити! Здоровечі куски польського шпондерика в якому 80-90 % сала - замість бекону (заявленого в описі до салату) і дрібка листочків салату ромен-це салат "Цезар" цього закладу вартістю в районі 90 грн...... Судіть самі по фото:
    FkK6gxX8scM.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Інформативно Інформативно x 10
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А ви їм про це сказали , кошти вам повернули ???
     
  9. MaryDombrova

    MaryDombrova New Member


    Мене звати Марія. Три тижні ходила харчуватися у Сіли З"їли на Вітовського, 1 , так як поблизу працювала. На першому тижні харчування я замовила рис з овочами, який повністю був прокишший, я це одразу відчула на смак і попросила замінити на гречку. Цього разу повезло, а от за другим разом 27.07.2016 пообідала, замовивши шпарагівку у сметані та м"ясо по французьки (свинина зверху з грибами та сиром). Чому впевнена, що у вас отруїлася, бо зранку не снідала, а ввечері уже не змогла повечеряти! Спочатку чомусь думала, що це шпарагівка у сметані, але коли я уже знаходилась у лікарні інфекційній, вияснилось, що у сусідній палаті лежить жіночка, яка у цей самий день о 16.00 їла лише м"ясо по французьки, я ж обідала о 15.00, то зрозуміла, що все ж таки мясо!! Симптоми і проходження отруєння, що у мене, що у неї були одинакові протягом госпіталізації. Але у неї трошки легше це все проходило так як, мабуть, більше в тілі, я важила до отруєння 55 кг, зараз 40 при рості 1,70. А от мені повезло значно менше. Я хочу, щоб ви дочитали до кінця і зрозуміли, що я пережила і що відчуваю до сих пір. Через годину почав боліти живіт і чим дальше тим гірше було, сильна діарея цілий вечір, а в ночі з"явилась лихоманка, мною так трясло, що ціле ліжко хиталося, викликали швидку, вкололи укол від температури і вирішили їхати у лікарню. Це уже була десь 3.30-4 ночі, попалась дивна лікарка у приймальній. Вкололи другий укол від температури, потім і третій. Лягла я, подрімала ще з 4 до 7.30 і мене розбудила медсестра здавати аналіз. Ніхто не спитав як я себе почуваю. Я піднялася пішла в туалет, здала аналіз, і відчула, що мені дуже погано, в туалеті як на зло більше нікого не було, я злякалася і почала швидко рухатися до виходу. Втратила свідомість, прийшла до себе, коли уже мене піднімали з підлоги в туалеті. Положили на кушетку, я відчула, що у мене повний рот крові і зубів і рвана рана на бороді. Медсестра витирала кров з бороди і промивала рану, дали води, якою я полоскала рот і випльовувала кров з кусками зубів. Почали мене вести у палату, я встала і потемніло в очах, привезли інвалідний візок і довезли до палати, 15 хв. я нічого не бачила зовсім. Положили на ліжко і я почала помалу приходити до себе. Визвали трьох лікарів з черепно-лицьової хірургії з вул. Некрасова, 6. В результаті зашивав звичайний хірург. Через годину викликали мене на рентген, 4 знімки зробили, але мені настільки було погано, що я після кожнго лягала на кушетку, бо навіть сидіти не могла. Розглядали вони ті погані знімки всі разом і сказали, що нічого не бачать, відкрийте ротик, закрийте ротик, порухайте вправо, вліво. Діагноз ---- підвивих і пішли.Все тільки починалось! На наступний день стало ще гірше, нестерпні болі у животі що 10.хв. і зразу рідкі зелені випорожнення, з капельницею приходилось вставати постійно і так 3 дні. Моя мама (увесь цей час була біля мене, лежала зі мною у лікарні усі 11 днів) уже хотіла кликати мені священика, я й сама не знала чим це закінчиться. На 5 день у понеділок стало легше, принаймі болі пройшли, але діарея зеленим залишилась. Усі симптоми сальмонельозу. Поміняли антибіотик на внутрівенний, стільки капельниць, уколів.... Похудала на половину, слабість і знесилення тривало довго. На 9 день лікуючий мій лікар відправила мене у вище згадану черепно-лицьову хірургію, щоб зняти шви. Прибули і тут лікар тільки заглянув у рот і сказав, що у мене 2 переломи нижньої щелепи, відправив на знімок нормальний і зразу на відбитки для шин. У понеділок я переїхала з лікарні у лікарню для накладання шин. Зашинували. Болі нестерпні два дні, очі вилазили на лоба, голова розколювалася, знову уколи... Відпустили додому і через тиждень прийшли на перевірку, знову зробили знімок і о чудо, все ж таки не два, а чотири переломи, один з невеликим зміщенням. Їсти не можу, бо щелепи зв"язані, все на блендері потрібно молоти до стану рідкого йогурту. Дай Боже, щоб обійшлось без операції, бо лікарі хочуть в кістку пластинку вставляти...Ще 2 тижні з шинами жити. Молю Бога, щоб це все пошвидше закінчилося і щаслибо, без операцій і з правильним прикусом, бо після шин невідомо як воно буде.... Сльози.....Плачу.....
     
    • Інформативно Інформативно x 17
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @MaryDombrova якщо такі наслідки від саме того кафе, то може тримайте всі чеки і вимагайте в них якогось відшкодування? Але то треба мати чеки з кафе, докази що ви саме тоді в той день у них їли, і щоб та інша жінка теж то про себе підтвердила, бо вони можуть сказати що вперше вас бачать. І добре б санстанцію до них на перевірку викликати якщо таке у них робиться.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    А хіба повідомлення в санстанцію не повинні давати лікарі інфекційної лікарні про випадок отруєння в закладі громадського харчування в день поступлення пацієнта в лікарню? ( принаймі так було в нашому випадку два роки тому - лікарі самі зверталися в санстанцію)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Diana

    Diana мрійниця

    дуже любили піцерію Челентано, що на площі ринок, але останніх 2 походи незадовільнили. Але найбільше обурило, що офіціант заборонив дитині пити свою ВОДУ, якщо дитина хоче ВОДИ, то потрібно тільки у них замовити, і це було в такій нахабній формі, що діти з переляку вже навіть піцу їсти не хотіли. На пояснення адміністратора, він не зміг пояснити, просто так має бути і все, бо несуть гарант за здоровя відвідувачів, однак де це прописано пояснити не зміг. Крім цього, попросили книгу скарг, надали у потріпаному вигляді малий блокнотик, на якому вільний тільки 1 листочок(( До того, ми 15 хв. чекали вільного столика та на пропозицію зайняти менший, але нам буде зручно - відмовили((
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2016
    • Інформативно Інформативно x 7
  13. MMaryna

    MMaryna New Member

    Вчора святкували ДН у Lviv&Love на Стрийській. В основному смачно, але креветки подали несвіжі з душком, з овочів на грілі порізали лише сирий твердий недопечений баклажан, у частині пиріжків замість сологуні поклали картоплю, ну і на додаток офіціант після того, як відкрив пляшку з коньяком і розлив по 50г на побажання 2 особам, поніс кудись пляшку і повернувся з нею, напівпорожньою. Постійно потрібно було натискати кнопку і чекати 10хв. поки офіціант підійде. Це не зіпсувало ДН, але сервіс був не на висоті
     
    • Інформативно Інформативно x 6
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Зайшли ми у "Франсуа" на вул. Чайковського (недавно відкрились вони, там круасани, кава і т.д.). Враження негативні, йшли перекусити, та більше туди не піду, і іншим не радзу. Замовили чіабату і круасани з куркою, бульйон, дещо попити. Там самообслуговування , взяла ту випічку, а там весь салат всередині гнилий (така стадія що вже темніти почав і тоненький від а"ялості:girl_mad:). Ми його повитягували і лишили. Бульйон дитина трохи поїла, я попробувала, а він скисший, з таким присмаком старого розсолу:girl_mad:. Також в меню виявилось що за краплю шоколаду до кави щось 5 грн. йде, і якщо лимона плястерок до чаю то теж коштує в районі 5 грн. :girl_in_dreams:. І саме тісто у їх виробах якесь таке жосткувате. Я потім сказала їм що салат гнилий (вони відповіли "що то просто коли розігорівається він в"яне", але я добре бачу коли в"ялий:girl_smile:), і що бульон скислий, то нічого не казали на це. Так що не рекомендую цей заклад. Раніше брала випічку в "Львівські круасани", якось так, то не до порівняння, набагато ліпші і все завжди свіже.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Не думала що цей заклад занесу сюди, але зіпсувався на ніц! Раніше всі студентські свята старились відмічати там, подобалось все, а зараз...
    Отже мова іде про Гасову лампу, колись цей заклад був дійсно класним, а від останніх відвідин залишилось повне розчарування. Ходила зі знайомими, хотіла показати щось цікаве і смачно поїсти. Всі замовили абітурієнта крилатого, принесли нам сковорідку і в мене вилізли очі на лоб - порівняно з тим що подавали рік тому, то на сковорідці було 1\3 тої порції. Ще рік тому я то все з'їсти не могла, а цього разу ледве розкушала! В сковорідці була одна цибуля і юшка, де-не-де пропливали кусочки м'яска і може 2 скибочки картоплі. Квас був взагалі ніякий. Більше ми нічого не хотіли замовляти.
    Обслуговування - то взагалі, офіціантів докликатись не реально, хоч були в будень і на вулиці було зайнято лише 2 столики. Квас несли півгодини! Щоб оплатити чекали також десь півгодини, а потім вони ще довго один одного шукали, бо не було в них терміналу, для розрахунку карточкою. І їхня фірмова фішка підпалювати оту діжечку, де є рахунок. Просимо щоб не робили, бо з нами була маленька дитина - 1,5 рочки. Офіціантка вперлася, що то цікаво і то для всіх вони то роблять, закінчилось тим, що ми ще 10 хв заспокоювали малого, я і досі не можу зрозуміти для чого то робити, якщо просять не робити!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    На Шота Руставелі приблизно так само, як ви описуєте. Декілька раз я там брала круасани, чіабату, десерти. Були і вдалі покупки, але було і таке: сирник явно вчорашній (в кращом випадку), кекс шоколадний твердий, як камінь, еклер з якоюсь ядрьоно-хімічною начинкою.:mda:
    Після того, як співробітниця там отруїлась, більше туди не заходжу і не експериментую.

    І дуже хаотично працює персонал. Дівчата на касі не можуть запам'ятати замовлення, викрикують його працівникам кухні прямо перед клієнтом, бігають одне поперед одного.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    На Шевченка 4, той же Франсуа і та ж історія. Наполеон черствий, паніні-маса яка тяжко жується...попила кави і то не дуже смачної, і пішла залишивши то все, бо не хотілось собі настрій псувати ще більше. Як на мене, то якщо клієнт вкусив раз і всю їжу залишив то мають якісь висновки робити)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Також враження ніякі. Забігла після форуму видавців пізно ввечері в суботу. Була дуже голодна . Замовила чіабату за рекомендаціями бармена і імбирний чай. Чай смачний, а в чіабаті була кісточка від курки... Коли сказала офіціантці, чи має бути всередині ще й " кісточка ", то у відповідь " а шо у вас попалася ? Ну шо зробиш, буває, перепрошуємо ...." Але сказано було так , ніби це звичайна річ, ніяких проблем .... Мені було після таких слів неприємно....

    Чіабата смачна і чай імбирний також мені смакував , але враження зіпсовані .... Невпенена , що ще колись захочу прийти ....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Віднесу сюди і Пузату хату на проспекті Шевченка. Там хіба смажена картопля мені посмакувала. Все інше...
    Ліньки було готувати, вирішила з друзями піти повечеряти десь дешево. Ага, щас. Рис був взагалі ніякий, салати з овочів не першої свіжості (помідори розлазились, огірки як ніби тиждень пролежали). Найбільше вбило приготовані м'ясні страви. Куряче філе було настільки перепечене і сухе, що його навіть ножем врізати не можна було, куряча відбивна дивного присмаку - всі 4 людини скуштували по кусочку і вирішили не їсти. Свинна відбивна з грибами і помідорами, також специфічна на смак, +затерта найдешевшим сиром (якщо то взагалі не був плавлений сирок). Поковирявшись в тому, вийшли голодні та щей зіпсували собі настрій. Одним словм більше туди не піду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Інформативно Інформативно x 3
  20. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Абсолютно погоджуюсь з дописом.Крiм смаженоi картоплi все неiстiвне. Ми тiльки на каву з солодким туди заходимо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1