Не рекомендую заклади

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем algo, 16 Лютий 2009.

1. Текіла

Текіла Well-Known Member

Чула хороші відгуки про ресторан Мускат, хотіла піти на День Валентина. Але мабуть таки не дійду туди :girl_smile:

Подзвонили забронювати столик, кажуть зі столика 500 грн мінімальне замовлення. Добре, не проблема, тим більше думаю що там чек вийде значно більший за вечір. Кажуть, що ми вам забронювали, але ще завтра адміністратор вам задзвонить.
    Ок. Чекаємо наступного дня дзвінка адміністратора - тиша. :ed4d70def841dc74b57
    Ну ввечері вже набираємо самі. Каже адміністратор, що не знає про ніяку бронь....ну що ж....бронюємо знову. 500 грн мінімальне замовлення..ок, без проблем. Питаємось, чи потрібен завдаток...каже ні, не треба....ну добре.
    Дзвонить ввечері через 2 дні каже - ви знаєте, у нас вже всі столики заброньовано....і ви в числі хто бронював....тому принесіть завдаток :girl_crazy:
    Омномном.....питаюсь яка сума завдатку....каже 500 грн...хм, ну це не завдаток а повна сума тоді виходить? Каже мені, що в них взагалі ціни за столик нема, лише цей завдаток.Але якщо ми не хочемо то можемо відмовитись від столика :girl_emo:
    Одним словом "разброд и шатание". Повна неорганізація....і ти розумієш, що якщо в них таке відношення вже на цьому етапі то далі кращого годі чекати.

• Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Adeo

Adeo Member

Мені здається, що Зеник.Митник зіпсувався.
    1) людей тепер там завжди мало, навіть в неділю ввечері.
    2) елементарне пиво несуть від 10 до 20 хвилин.
    3) з рештою якось теж цікаво. ми оплатили і чекали на решту хвилин 15 (причому там було десь гривень 40), поки не надагадалися, тоді офіціантка мило усміхаючись, за 5 секунд принесла наготовану решту. Питання, якщо вона її вже наготувала, то чому так довго несла.

І ще схожа ситуація була в Човні нещодавно.
    Ми сіли, на офіціантку чекали хвилин 10, хоча ми сиділи в досить видному місці. З того їхнього хваленого переліку сидрів був лише полуничний. За хвилин ще 10-15 нам принесли пиво. Я звернула їхню увагу, що замовляли ми НЕ пиво, то дівчина без ніякого прошу-перепрошую десь пропала залишивши те пиво, і її не було знову десь хвилин 10, після яких ми її таки покликали, а вона: "я не можу знайти офіціантки, яка брала ваша замовлення, почекайте". Ну і потім нам таки принесли той сидр.

Ну камон, їм того сидру/пива налити 1 хвилина, чому вони заставляють так довго чекати?

3. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

4. Adeo

Adeo Member

• Подобається Подобається x 1
  5. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

Абсолютно не піддаю сумніву Ваші слова.
    Просто хочу поділитися власним досвідом, бо якшо були трабли з часом обслуговування, то вони виправилися.
    Вчора заклад був повний, але нас обслуговували майже миттєво.
    Направду, ми налаштувалися на те, що треба буде трошки почекати на страви, але ми не встигли зачекатися.