Одяг та взуття для малечі -3

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Минулого грудня моїй малій було 9 міс. На осінь мали утеплені вельвети- півкомбез (з шлейками через плечі) і курточка демі пуховичок. Було зручно і тепло. А на зиму - суцільний комбез Войцек. Та зима така була, що ми часто в тих вельветах були - вони якісь компактніші були ніж комбез.
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дарусі теж в грудні буде 9 місяців і я в пошуках, що то має бути на демі варіант.
    Не зимно було в прогулянці в штанцях? Тож дитинка ще не ходить, а в основному сидить чи спить.
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Аналогічно, демісезонка цікавить, хто що порадить для дитини, яка трохи ходить, а більше все ж в візку буде?
     
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Які ціни на комбінезони Lenne в Антошці? Космос?
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ось такі вельвети мали і на ніжки хутряні пінетки з Вернісажу. Під штани звичайні колготки давала.
    [​IMG]
    В прогулянці є конверт на ніжки від вітру. В нас і в хаті ніколи не жарко, жаркого одягу не любим. Було добре.
    Але як став мороз, то в тих пінетках ножки часом холодні були. Але В мороз в пінетках від комбезу Войцек пальці теж були холодні, тому ножки накривала додатково.

    ---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:10 ----------

    Тільки в таких штанах добре би, щоб між ножками розшпилялося - памперс зручніше міняти, як треба.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Якщо нова колекція, то минулого сезону були вроді від 1500 і далі. Ми на розпродажі купили за 900.
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    На Стафі від 1350-1600 грн. Уявляю яка ціна буде в Антошці:sad:
     
  8. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Була пару днів тому в Антошці на Науковій по 999грн)
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    То минулорічна колекція чи нова?
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Чиї діти носили взуття Papaya? Цікавить якість і відповідність розміру.
     
  11. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    купили босоніжки Papaya цього літа. зручні легенькі дещо великомірять. моделі із закритим носиком добре продумані.
     
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Минулої зими донька носила куртку bebepa. Я задоволена- легенька, акуратно пошита, тепла. Цього року купила на осінь і зиму і синам куртки і напівкомбези. Будемо тестувати.
     
  13. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Підкажіть, будь ласка, взуття на зиму, я так розумію, що потрібно мати 2 пари. Що це має бути? Якій ідеальний тандем? Бо я вже придивилася до Ecco термо черевички, а другі думаю Коламбію типу дутіки, чи як їх називають? Взимку нам буде півтора року.
     
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    на який вік?
    ми перші 2 ходильні зими прекрасно обходились однією парою терміків. вже тепер, буде 3,5, мабуть буду брати крім терміків ще якісь дутіки чи аля угг.
     
  15. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    1,6 - 1,9 буде зимою. Мала така непосидюча трохи, не можу сказати, що гіператкивна, але походити любить. От і думаю дві пари підбирати, чи таки однією обійдемося...
     
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ну просто подумайте, для чого дві, може комусь дійсно треба :)?
    в мене теж не сиділа в візку зимою, гуляли активно. ноги не промокали, тобто щоразу могли взути одні і ті ж чобітки. хіба просто набридає)).
    з огляду на те, скільки коштує хороше зимове взуття, і що його купується лише на 1 сезон, то не бачу доцільності тут зайвий раз витрачатись. тим більше, що зимою прогулянки коротші, а коли сильний мороз, то і взагалі інколи відпадають.
     
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    А не варто наприклад мати щось тепліше і щось типу демісезонних чобітків? Якщо купувати Демари, то в них не зажарко при плюсовій температурі?
     
  18. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ось і я з цього огляду диволюся і думаю))) просто часто зустрічаю дописи, де пишуть, що мали дві пари взуття. Купимо спочатку одну, а потім дасться чути)
     
  19. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    варто, звичайно)
    ми в демісезонних ходили осінь-весну, то ж не будете майже 9 міс дитину в одних чоботах парити)
    але наші демі - то були звичайні замшеві напівчобітки з шкіряною серединкою.
     
  20. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Без поняття) Рейма по 2500грн(
    ***********************************************************************************************
    Продовження теми тут
     
    Останнє редагування модератором: 27 Серпень 2014
Статус теми:
Закрита.