Одяг та взуття для малечі -3

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    От і я ту що бачила і купила теж синтетична, щось мені не дуже хочеться її одягати на малого:girl_nea:Але я в тому не дуже розбираюсь, може є якась інша?
     
  2. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Я синтетичну не хочу((( зупинилась на ось такій , думаю ту білизну можно носити спокійно в холод і вона буде гріти, але і ціна кусюча...
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    А я сьогодні прикупила малому Демарчики зимові! Суперові - теплесенькі, легенькі і ціна дуже демократична. (як побачила сьогодні в Антошці суперфіти 20р. за 800 з копійками гривень, то прозріла...)
    Помацала вживу краги Ленне і шапку до них - сподобалися - овчина тонка, якість як завжди - супер. Будем замовляти, на відомому всім сайті:)

    До речі, Ніколь, киньте будь ласка лінк в карму, в кого саме на Стафі ви замовляли, бо їх там так багато і ціни у всіх різні. Буду дуже вдячна.
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    я нашу краги купила б/у, бо мені дуже хотілось щоб вони були ідентичні з основним орнаментом комбінезона, а такі в потрібному кольорі і розмірі знайшла лише б/у. Але вони мабуть або взагалі не носились, або дуже мало, бо в ідеальному стані, навіть етикетка всередині була ще хрустяща ))))
     
  5. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    покажу, які ми купили нашій Роксолюсі утеплені вельветові штани (завужені). Дуже гарні на дотик:girl_yes2: Виробництво Польща. Тепер ми вже точно готові до холодів)
    [​IMG]
     
  6. Berry

    Berry New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Є Рейма, дуже приємна на дотик. Ми купували в кінці сезону, тому ціна була нормальною (колір правда тільки чорний лишився), і вистачило на два сезони. Тепер треба нову шукати.
     
  7. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    купувала минулого року в "антикризі" Nieland 100%шерсть на вагу (вул.Бандери початок) вийшло загалом приблизно 40грн + два шлемики (один шерстяний, другий котоновий йоха) по 20грн, все нове з бірками, навіть розміра були
     
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    ОГО!!! :) А в якій саме Антикрізі, бо мені щось ніколи там цікавого нічого не попадалось(
     
  9. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Нарешті дочекались ми свій комплект Ленне, на ріст 92 брала 98 розмір, потім дуже переживала що втопиться. Ну що сказати, великуватий, рукави підкотили, на штанах певно ще гудзики перешию щоб вище сіли, то в цілому нормально, буде на 2 сезони, крім того маємо ще минулорічний напівкомбінезон Ленне 92 р., який того року буде якраз)))) Ще шапку взяла Lassie, гарно пасує, на флісі але трохи мені тонка здається...
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2012
  10. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Дівчатка допоможіть розібратися з розміром піжами(колись про це вже писалося, та не можу знайти).Доця має 103см росту піжаму хочу GAP,замовити на kidstaff, та виникла в мене проблема з вибором розміру.Який обрати 5т чи 6т,вони маломірять чи навпаки?.Дякую за підказку.
     
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Щось цбого року з взуттям я неможу розібратися. Незнаю які чобітки малому взяти на зиму. Що ви берете своїм діткам на зиму? Думала про суперфіти, але хотілося б на 2 роки взяти йому, але поговоривши з одною мамочкою і зрозуміла, що якщо я їх візьму на 2 роки, але 1 пару, то він їх знищить однозначно. отже висновок, потрібна ще одна пара взуття. То може не варто, краще купити 1 пару на один рік, але якісь дешевші ніж суперфіт, бо на один рік така ціна мене лякає )). Розгубилася я...вже скоро холод, а взуття зимового в нас немає, бо мама запудрила собі мозги, а дитина боса )
     
  12. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Своїм купую на зиму Суперфіти постійно, по одній парі, в моїх дітей нога росте дуже повільно, тому в них зимове не на один сезон (був випадок: купили вкінці зими, поносив місяць, наступну цілу і ще третьої половину) і я б не сказала, що він їх вбиває. Нормально вони виглядають. Єдине, що я беру з захищеним носком, бо знаю як мій син неакуратно носить, але і він їх не вбиває. Після нього ще не одна дитина носила.
    І я взуття купую в кінці сезону, на розпродажах, поки без проколів.
     
  13. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    мали Суперфіт, залишилась задоволеною, єдиний мінус на сильні морози їх не взували, бо ніжка була холодна. Коли було дуже холодно ходили виключно в валянках Котофей.
    Тепер вже другий рік буде малий ходити в Richter чобітках, порівняно з Суперфітами тепліші і вбити їх важко.
    А ще знаю, що Ecco дуже теплі і хороші, в принципі за цю марку вже багато мамусь тут позитивних відгуків писали.
     
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    підтверджую, мали минулої зими і на цю купила, доця відносила так, що вони залишилися в ідеальному стані і ми ще відпродали, носки мала часто задерає, в цих навіть подряпин не було, бо вони легенькі, не громадні і дитині зручно ходити, ну але і запас був розумний, не впритик, а 1,5 см + для нас воно добре тим, що не вдіваєм до них шкарпетки бо мала їх не переносить, тільки махрова колготка і гуляли досить довго і при морозах, тому рекомендую.
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ми на цю зиму маємо куому, і ессо. а для булочки демари.
     
  16. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    аналогічно, і ми відносили всю зиму і в ідеальному стані продали, на цю теж прикупили, довольна повністю. Ще розглядала варіант Коламбії, дуже хвалять, може наступного року спробуєм
     
  17. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    А ми мали Екко минулого року впринципі задоволені, але от коли були сильні морози і ми з малявою виходили на вулицю, то ніжки були холодні, і казала доця, що в ножки змерзла(. Цього року прикупили Суперфіти.
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Знову маю проблему з дитячою білизну-ну де можна купити красиві комплекти маєчка-трусики? І не прості білі, а якісь гарні,дівчачі.
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    з нашого досвіду, суперфіти ще холодніші за екко. Правда якщо покласти термоустилки то ніжці чуть тепліше, але на морози нижче -8 в суперфітах холодно, або треба бігати без перестанку....
    у нас на цей рік власне суперфіти на +/-0 і на незначні морози, а на сувору зиму коламбія...
     
  20. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Замовляла малому Джордж, Прімарк, останній раз брала ось тут наше українське, якість вроді нічого
     
    Останнє редагування модератором: 18 Жовтень 2012
Статус теми:
Закрита.