Одяг та взуття для малечі -3

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    До цього випадку в нас було по одній парі на зиму, а тут така історія вийшла: купила я спершу суперфіти, начиталась тут, що всі з таким запасом в 3 розміри беруть, перелякалась, а раптом і моя вирішить вийти з графіка росту ніжки, пішла купила на розмір більші екко, щоб не пролетіти, з розрахунку, якщо що, то по такій ціні, як я брала без проблем відпродам. То вже пізніше я помітила, що взуття то однакове вийшло і не було як на більші поміняти.
    Тепер в роздумах чи не рухати екко і продати, чи потестити обидві пари.
    Але мати 2 пари на зиму незле, однозначно, наразі обходились одною спокійно, бо воно не мокне, не тече, не було потреби міняти і мої не мерзнуть в ньому, щоб розглядати ще тепліші одні на холоднечу. Але признаюсь на коламбію слюні пускаю, подобаються.
     
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    маю сірі замшеві кросівки, виявилися дуже навіть практичними :) Але ті сірі чобітки напевне можуть промокати і штучний матеріал не завжди теплий.
     
  3. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    я вже боюсь казати, що достатньо, бо я тут в меншенстве "немерзнучих"
     
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    теж купую дві пари, одні термо для прогулянок, другі шкіряні або замшеві на вихід, ну і для страховки, бо одна пара взуття може намокнути часом і тоді нема в чому вийти. А ще вибираю так щоб одні були до штанів, другі і до спіднички щоб можна було одягнути.
     
  5. Olenya

    Olenya Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ми мин. року мали Коламбію і суперфіти, і мала і я, то по теплоті вони мені однакові. А цього начиталась, що всі обходяться одними екко, то й собі купила.) Подивимось), чи буде достатньо....

    ---------- Додано в 16:32 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

    ми зимою від спідничок відмовляємось)
     
  6. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ми знову купили тільки одні ессо, як і минулого року)) Ми перші носили від +5 до -20 в дощ, сніг, слякоть - ні разу не промокли і вигляд нових мають!
     
  7. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    І я обома руками за екко. Малий проходив в них цілу зиму без проблем. А от літо, весна і осінь у нас вінсент. Також задоволена на всі 100%.Можливо і зиму попробую вінсент. Гляну які там є моделі

    ---------- Додано в 17:46 ---------- Попередній допис був написаний в 17:44 ----------

    А ми обходимось зимою і однією парою екко вони у нас і на вихід ідля прогулок
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Любчик вже 5 зиму ходитиме в екко, Марко минулого року теж "перебув" у екко+термовистілка..цьогоріч взяла Кларкс на пробу...сподіваюсь, що мерзнути не буде
     
  9. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    А як ви доглядаєте за Ессо? Використовуєте водовідштовхуючі спреї?
     
  10. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Такс, визначилась... нам потрібні екко, тепер наступне, де ви їх купуєте? В Інтертропі? Чи замовляєте десь?


    Де таке щастя можна придбати? Чи це звичайні які на базарі продають?
     
  11. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Знайшла львівського виробника одягу для малечі - kubera (мені на міні байт подібний).
    Може хтось бачив, де продається таке?
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    хіба може передзвонити їм, запитатись де придбати можна..
     
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    А де ви екко і суперфіти берете по хорошій ціні? У Львові доорого. Знайшла на кідстафі суперфіти по 380 грн та боюсь чи не підробка...
     
  14. nonstop

    nonstop New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Цього року знову придбали Екко для доці. Такі як тут дівчатка показували на минулій сторінці, ми взяли чорні зі срібним напиленням. Брали в Плато, заплатили як на мене, дуууже багато (699 грн). Але чоловік не возмущався, бо казала ж йому, купити на одному американському сайті їх за 40 дол., а він каже, "та почекай, ше знижки будуть"... Ага... розмели! То тепер вдвічі дорожче заплатили(((
     
  15. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я практично все взуття купляю на стаффі - але тільки перевірені фірми і продавців.
    Там можна задати в пошуку, пропозицій море. Підробки Ессо і Superfit ще не траплялись.
    Якщо повезе, можна і нові за 400 грн. придбати, але не в сезон, зараз дорожче.
     
  16. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Наші Екко купляла на Кідстафі, а Суперфіти в Антошці, ще дуже люблю торгову марку Pablosky, то також купляєм в Антошці:girl_yes2:
     
  17. nonstop

    nonstop New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ага, маємо кросовки Паблоскі- невбиваємі, хоч і біленькі. Дуже добротні! Але іспанська фірма))
    Щодо Екко, то купувала минулі рази на Стафі також, маю там продавця, в якої завжди брала, претензій до якості нема- все оригінал. Тільки цього року пропозицій цікавих не було, от і получилось, що купили за такі гроші...
     
  18. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    не в сезон, як повезе, і в інтертопі, і в плато, і в антошці можна й за меншу ціну суперфіти й екко купити. За екко (інтертоп) я дала 390, а за суперфіти (антошка) - 299 десь в кінці лютого-поч. березня. Але от за 30р. для сина дешевше 600грн. не знайшла.
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    синочок минулу зиму супер відходив в суперфітах, вони як новенькі, шкода, що вже маленькі
    цього року покищо без взуття, але мабуть теж суперфіт купимо
     
  20. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Відносно взуття - теж зупинилась на екко. Ціна (23 розм.) в Плато - 600 грн (вищі замшеві такого плану, як викладали фотку чорних), нижчі - 500 грн (така ж ціна пріміджі) Думаю, дешевше зараз не знайдеш. Принаймі мені не траплялись на кідстафі.
    До речі, були в Плато в новому цумі - ну дуже вже гарно нам продавець розказав/показав, ще й дитину мені забавив.
    Я ще сподіваюсь, що знайду бу в гарному стані - як хто знає, де можна купити (крім посиденьок і кідстафу), поділіться.

    Відносно термобілизни - купувати не буду, не бачу необхідності. Маємо комбез Ленне, як вже дуже приморозить, вберу теплий светр. Минулого року купувала маркспенсер (комплект футболка д/рук і штанята) на подарунок, тому не знаю, як носилась вона, але на дотик приємна, мягенька, типу теплої піжамки.

    Дуже гарний комбез і шапка! Можете кинути ссилку, в кого замовляли (можна в ПП). Хочу краги і шолом. Хтось купував шоломи Ленне? Як вони, чи зручні і як з розмірами. В Антошці минулих вихідних зимових ще не завезли, поміряла малому демі 50 р. при обємі голови 52 см - не впевнена, може й більший варто взяти
     
Статус теми:
Закрита.