Одяг та взуття для малечі -3

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Це дуже класно, нам тільки куртки на 2 сезони вистачає, а взуття ніяк, принаймні зимового і літнього.
    Хоч в 3,5 ніжка делікатна р.26, а у всіх знайомих дівчаток-хлопчиків 27-28. :girl_yes:
     
  2. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    а в наші, без 3 тижнів 4 рочки, маєм 23 розмір:girl_crazy:, ми як дюймовочка:girl_tender:
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    А я відпишусь по останніх пакунках по Олдневі-Геп. Гепівські кофтинки, як завще, прикольні. Дуже задоволена з Олдневі колготками, взяла на пробу 2 шт для Іри,
    платтячко таке тільки в квіточки. яскравіше, таке трохи "дубове", могло би бути краще
    [​IMG]
    і ще одне дуже класне флісове, на сайті вже немає, і так мені шкода, треба було брати відразу два.
     
  4. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    в доні такий ж вік і 23р.
     
  5. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ми теж учора отримали наш комплект і шапку Lenne, рукавички мають пізніше приїхати. Я просто дуууже задоволена. Шарф я в'язала сама, але додала його, щоб показати, як виглядатиме все разом, як і наші зимові черевики Primigi.

    [​IMG][​IMG]


    Замовляла ще взимку на Кідстафі, можу написати, в якої посередниці - в неї, здається, ще є якісь залишки.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2012
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    розпирає мене бажання написати відгук про терміки B&G ( купували Юліному старшому брату)
    [​IMG] [​IMG]
    візуально дуже кльові, наощупь також, не важкі, сипатичні, якби я не знала хто виробник, і на них була приліплена етикетка Екко, сумніви б в душу також не закрались, охотно б повірила.
    Та навіть устилочка має петельку, щоб виймаючи не відковирювати її нігтями від підошви, а потягнути за петельку і витягнути.
    Всередині утеплені такою ж войлочною тканиною як і в екках моїх, ну і мембрана звичайно.
    А основна приємність ціна - 360 грн, на стафі. Мілоє дєло :)
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дівчата, середньостатистична новонароджена дитина який об"єм голови має? Сьогодні в Антошці бачила чудову шапочку ленне, розмір 44. Ніби не виглядала великою. Але я щось завагалась і не взяла
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    помойму 34-35
    а великими вони не виглядають, бо вони всі маленькі )))
    у малого зараз голова 42, носимо шапочку 42-44, також великою не виглядає :)
    а в порівнянні з новонародженим, так ого яка шапка )))
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    коротше та 44 буде велика?
    вона така кльова(((
     
  10. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    однозначно, ми зараз носимо 43-44. На новонародженого треба десь 36-38 ну максимум 40
     
  11. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    буде велика
    в мене мала зараз носить 44-46)))))
    а я першу брала 36-38)
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ясно, добре що не купила)))
    Я щось взагалі з тим одягом тепер розгублена
    Дівчата на зиму були вже досить великі, аби їх взяти магазин і поміряти, а тут....
     
  13. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    йой, а у нас 24))))) то в мене малий певно дюймовчик ;)
     
  14. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Де у Львові такі можна поміряти?
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    точно не скажу, ми не міряли....
    взуття цієї фірми точно є на південному, на базарах, в магазинах... треба шукати
    ми орієнтувались на довжину устилки чобітків...
     
  16. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ми вже маємо на зиму майже все - комбез, чобітки, шапку-шолом. Залишились краги. Шолом ленне купив чоловік в Антошці - зараз там акція -20 грн на шапки - ціна вийшла орієнтовно як на кідстафі, враховуючи пересилку. На наш обєм 52 см взяли 52 розмір. Вчора-сьогодні вже в ньому гуляв малий - на разі я задоволена, не можу сказати, що аж так щільно облягає голову, але й вуха не вилазять.

    Дівчата, які виставляв фото ленне комбезів - дуже гарні, таки подобається мені ця марка.

    Ще дивлюсь за шапками (холодна осінь-тепла зима)
    Може хтось купував таокго плану НМ (цікавить якість і "тянучість" - в сина велика головіка видовженої форми)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Holly, відносно шапки для малечі - дівчата праві. Наш синочок народився з голівкою 37 см, і то вже рахувалась великою, правда спочатку вона в нього досить швидко росла - на 2 см щомісяця. Тому тут навіть важко сказати точно щодо розміру, але не 44, явно
     
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Приїхали вчора наші чобітки суперфіти. Наразі дуже задоволена. І ціна мене порадувала, набагато дешевше ніж в антошці. Погодка якраз зіпсулася, думаю скоро випробуємо їх.
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я щось в печалі :sad:
    Замовляла ще пару місяців назад Демари ось такі [​IMG] а їх виявляється не буде :sad:
    І от тепер мучить мене вибір... Може допоможете оприділитись, які ліпші б були?
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Перші мені подобаються тим, що якісь компактні і ногу всюди фіксують, але не подобається колір.
    У других мене цікавить, чи нормально фіксується нога і чи не буде попадати сніг. Ну а треті мені просто подобаються і по кольору до комбінізона підійдуть дуже, але знову питання про фіксацію.
    Я думаю ліпше б за все було б поїхати їх роміряти, але не знаю куди(
     
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    фіксують дуже добре, гарно підходять для різного під"йому, бо можна стягувати шнурівку там де потрібно (маю на увазі 3), цього року взяла знов такі для малої тільки з рожевим кольором, мали мунулого року і залишилися задоволені, тканина не промокала, мала лазила по всіх кучугурах снігу і їй було зручно, бо як їй не комфортно у взутті то ходити не буде, а ганяти тим більше

    а 2 ( ті темні) внизу над пальчиками не мають чим фіксуватися і тому там завжди морщаться.
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2012
  20. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ми Поліні минулого року ,якраз на рік брали отакі золотисті, зверху з правої сторони. [​IMG]
    Ніжка була гарно зафіксоана, ми брали найменшого розміру, здається він у Демарів 21.
    А ще міряли на шнурівочку, як ви показали останні голубенькі, то нам біля пальчиків, де починається шнурівка, воно якось так коробилось, не лягало по ніжці. Навіть на фото воно трошки видно, що шось там торчить.
     
Статус теми:
Закрита.