Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну я наш при такій температурі вже буду одягати)
     
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У нас весною, коли дитині було 9м+, була дуже зручна річ - комбінезон зі щільного флісу, суцільний, ми з нього не вилазили, спочатку зверху одягали курточку, а ніжки в конверті (без взуття, звичайно), а потім просто носили десь в +15, і влітку, коли прохолодніше було. Демі комбінезон на весну я б не купувала, весною зачасту якось різко тепліє, нема такого вираженого "міжсезоння", як восени, - спочатку довго не вилазиш із зимового, потім 2-3 тижні переходу, і вже +10, тому, курточка і звичайні штани, доповнені конвертом, як на мене, хороший і практичний варіант. Курточку, якщо не надто тепла, можна носити і в травні, якщо холодно, а суцільний комбінезон вже навряд.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Ніби пані питала за отой перехідний період, чи міжсезоння, коли в зимовому трохи душно, а в тонких весняних зимно...
    Ну, ранньою весною ще мало хто з зимових речей вилазить. Зазвичай швидко стає тепло на вулиці і потреба в суцільних комбезах у нас завжди відпадала. Восени більше такий пригодиться, думаю краще брати на осінь вже. А весною більш актуальною були куртка і штани.) Кому як.

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    А не хочеш TCM Tchibo? Я малому на кідстафі взяла, кльовий прорезинений дощовичок на флісі. Якщо поритись на кідстафі, то мали би бути в наявності. І думаю, дешевше, як некст. Дуже мені сподобалась курточка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дякую, гляну обовязково
    а тепленька? я от вже навибиралася на флісі ,а тепер думаю може просто резиновий дощовичок брати ,і під низ одягати під погоду... а то як потепліє, то чи одінеться вона хоча б пару разів
    маю ще питаннячко до тебе ,у відгуки)
     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    ну не є мега тепла. Але в нас зазвичай швидко тепліє одразу, то може дуже і не поносите. Якщо брати, то з запасом на осінь.
    Я просто маю для малого ще вітрівку-дощовик на трикотажі. Взяла цю, бо минулого року бракувало чогось такого на міжсезоння, викрутились тоді жилеткою.
    Відповіла тобі:)
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    якщо ще актуально,я дівчатам брала з розділу "бебі", то носили довше того віку що вказаний на етикетці. Так зараз меншій 6 місяців то кофтина на 6 місяців їй велика,як і чоловічок, але вона має зросту 64 см,можливо тому. І картерс мені був і є зручний тим,що підходить на моїх худощавих діток, той же некст,який всі хвалять на моїх дітях сидить як мішок
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дякую. Привіз чоловік ту всю милоту) як я і підозрювала, при однаковому маркуванні розміру є речі різні за фактичними параметрами.
    Вирішила купити буквально ще один комплект розміру newborn для пологового і взяти щось з меншого, що вже є, а при потребі докупиться вже як буде дитина.
    Ще раз дякую!

    Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
     
  9. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Нам рік. Ніжку маєм 12,2 см. Які то черевики брати на весну 13 чи 13,5 см?
     
  10. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Можливо хтось замовляв взуття h&M.Хочу малому такі кросівки. hmprod (3).jpg
    В нього стопа має 15,5, по їх таблиці 25 розмір має 15,4, то виходить, що замалі будуть? Але наступний 16,1см.-26 розмір. Ми ще 25 ніколи не носили, черевички взагалі 23 і ще на нього добрі. Не можу визначитись, а так сподобались(
     
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    якщо там дійсно 16-16,1 см, то буде якраз нормально, але на осінь вже будуть замалі
    --- дописи об"єднано, 2 Березень 2017 ---
    поміряй їхню устілку, може вони великомірять,
    по розмірах різних виробників незоорієнтуєшся, краще дивитися на см устілки
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @NiceHouse, думаю, 13см.... Це ітак виходить 0,8 см в запасі...тобто майже цілий см, якщо все правильно поміряно)

    Дівчата, чи нормальне взуття (дивлюсь на кідстафі) в ціні 250-350 грн, Том.м, чи шалунішка( але то вроді рос. не дуже хочеться), чи берегиня.... малий якраз почав ходити, ходить майже вільно похаті, хочеться нормальне, шоб не викривлював, бо в малої з ногами проблеми... Ортопедичне дороге, а нога росте швидко! Бачила в "Обнові" класні, такі якісні, шкіряні, але то поза 1000 грн... передумала такі брати. бо знаю шо потім буду жаліти, бо виросте з них швидко. на базар теж незнаю чи варто йти, бо кажуть шо шкіра-а насправді...
     
  13. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Цього взуття не бачила вживу, але читала тут на форумі (мабуть у цій темі), що Шалунішка дубові. Я своїй дитині на кідстафі замовила d.d. step (поза 600) і little deer (черевички за 250 грн.), як прийде, напишу відгук. Ще дивилася на Clibee, в нас на базарах його повно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    У нас було одне з першого взуття босоніжки Tom. M, "вбилися" дуже швидко, і шви поточилися, і липучки зовсім повідлітали. Якість, одним словом, ніяка. Вже Шалунішка краще. Хоч вони дійсно трохи не такі гнучкі, але по якості добрі. Малий мав шкіряні черевички, якраз сезон осінь- весна, але встиг
    відносити буквально три тижні... Похолодало, а на весну малі були, мабуть, буду продавати... Цього літа мав босоніжки Clibee, то так собі, але вдруге не куплю. Але в мене синочок реактивний, фанат футболу і біговела , то може тому подібне взуття і не витримує. От Superfit відносив кросівки, то просто супер! Якщо Вам маленький розмір, то пошукайте на кідстафі dd step, їх по хорошій ціні я бачила, в районі 400-450 грн.

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Якщо Вам ще актуально, то гляньте дощовики Regatta. Я вже здається, писала про нього раніше. В нас суцільний комбез, без утеплювача, просто дихаючий водо- і вітронепроникний матеріал. Краще ніж прорезинові, бо не парить. Вниз вдягаю по погоді. Відбігав вже і восени як тепто було поверх штанців з майкою, і зимою як дощ-сніг-болото по гірках льотав, і зараз наші дощі і неасфальтовану вулицю - це для мене просто справжня знахідка! Фактично, він всесезонний. Але от сьогодні помітила, що умудрився його десь по шву зачепити і там як розрізи невеликі, не знаю, що з тим робити... Мабуть, як з біговелом гасає, падає... Десь ось так то виглядає)))
    [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    dd step по 800 грн в середньому на кідстафі...
    Вже некст є шкіряні трохи дещшевші. Як вони зараз по якості.бо відгуки якісь читала неоднозначні...
     
  17. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Є дуже вдалі і зручні моделі, є - так собі... На англійському сайті є відгуки по окремих позиціях одягу і взуття.
     
  18. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Який розмір шукаєте і який тип взуття? Черевички, босоніжки щоб по хаті бігати?

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  19. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Шукала гумачки, спочатку була переконана, що візьму Демари з флісовою вставкою, а потім знайшла якісь з ЭВА без утеплення, але пише продавець, що мають низьку тепло віддачу і в них не холодно. На яку вони погоду? Чи краще з утепленням?
     
  20. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @Burchenyatko, шукаю шеревички низькі. 22 розмір мабуть.довж ноги 13-13,3.
    Була вчора в Обнові на Науковій.але щось нового завозу не було.були гарні.і не дорогі.350-450 грн. Але тільки 20, а потім вже з 24го.