Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    А ще цікавлять шапочки такі Шапка з хомутиком МН-141 – MaryHats. Не дорого. чи хтось купував такі, як вони на вушках, не розтягуються?
    Дивлюсь взуття з нексту, то ті дешевші не шкіряні (може і не принципово для такого малюка), але ще не знаю як він буде себе поводити на вулиці-чи швидко вбє їх чи ні....А є шкіряні, але вже по 700 грн... І хотілось би спробувати з нексту бо гарні моделі, щоб знати .....Мабуть треба замовляти..
    Дуже важко оприділитися..
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ще гляньте стокове взуття на Провесні, там були гарні 22 розміру. Я була там в середу, шукала своєму 25. То це досить дефіцитний розмір. Ледве знайшла одні кросівки.
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2017 ---
    В мого сина були парусинові кедики. Там міцна резина по периметру, носки абсолютно не вбиті, як нові, не парили. Перед тим мали якісь наші b&g, чи як правильно, не пам'ятаю. То там резина на носах стерлась буквально за кілька тижнів. Верх був шкіряний, теж дуже швидко вбився.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    на Провесні знаю той магазин. але там вроді бу. незнаю.
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Там нове взуття. Є відділ і з б.у., але я дітям виключно нове купую.
    Я в середу малому адідаси нові за 740 грн. купила. Такі ж в Новому цумі коштували 1500 грн.
     
  5. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @raspberry а як те взуття з супінаторами чи без??? некст маю на увазі?
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не знаю за всі моделі, але наші кеди без супінатора. Хоча сама устілка чуть має вигин.
     
  7. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Пишу відгук про Little deer та d.d.step. Перші брала демісезонні з флісовим утеплювачем. Трохи тверді,але за ті гроші походити 2 тижні, то нормальні.
    Д.д.степ-дуже класні,-м'яке нові, прошиті, а не клеєні, бомбезні. Але, відповідно, дорожчі в пару раз. Але вартують тих грошей.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    в нексті взуття без супінатора, але одна моделька є - на перші кроки, то вони шкіряні з супінатором. десь 700-750грн
     
  9. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дівчата, мами шилопопиків, підкажіть мені)
    Це буде наше перше гонче літо))) і я задумалася на рахунок сандаликів для хлопців. Сьогодні міряли, придивлялися, але через відсутність двох однакових розмірів не купили. І може й добре.
    Чи важливим є закриті пальчики? Чи дуже вони збиваються у відкритих?
    Я так розумію, добре, щоб п'ятка була міцно зафіксована із твердим задником? Ми дивились на шкіряні всередині. Чи не будуть вони терти? Шкіра ніби м'якенька, але все ж.
    Стисло, я розгублена. Мої хлопці гонять на вулиці, під ноги не дивляться.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @EineGuteFrau чисто візуально більше люблю з відкритими пальчиками, але як ви кажете
    То краще взяти з тією перемичкою на пальчиках,безпечніше. Краще коли тверда, суцільна п'ятка, пасок вам ще рано.
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мені візуально не подобається твердий задник і люблю відкриті пальчики. Такі мали вкінці мин літа і цього теж одні такі наразі вже купила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    купила малій туфлі екко такі
    MAIN (1).jpg
    дуже класні, легенькі і м'якенькі, все шкіра,
    і ще в інтертопі в Вікторії є 27 і 28 розмір, ціна 899 грн. на ці 2 розміри
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я б на перше літо брала з закритими пальчиками. Я так минулого року брала. Цього року вже буде дві пари. Одні закриті для копання м'яча і катання на беговелі, другі - відриті для звичайного гуляння/ходіння.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Harring

    Harring Well-Known Member

    Минулого літа бабця малій купила босоніжки з закритими пальчиками ,спереду була широка перемичка, бо типу має пальці закривати так краще і безпечніше, ну ок...Але під час носіння великий палець почав вилазити в одному босоніжку, що за 2 тижні носіння ми їх сховали подалі.Може і босоніжки більш закритого плану кращі але обов'язково приміряйте на ніжку з шкарпеткою і без ,щоб зорієнтуватись чи ті отвори, які є у взутті підходять під форму ступні, бо у шкарпетці, це часом не помітно , а потім палець по асфальту ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В нас так всі пальці по асфальту були у відкритих босоніжках, тому цього літа взяла закриті
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, зорієнтуйте по виробниках взуття будь ласка. Нам на теплішу погоду геть нічого нема взути, а я все шось не розберуся шо маю купити. Переглядаю ФБ барахолки, та і тут теж, фірм маса, дехто збирає ті ростовки, а я геть не шарю в якості того всього - tom.m, YTop, Солнце, Liitle deer. І ше купа всього. Для мене зараз не варіант віддавати під 1000грн за взуття, якого вистачає на сезон, бо нозя росте, але і ж і не найгірше брати. Поки біля мене був Єврошоп, то все знаходила там шось нормальне для нас, і за помірні гроші. Мин. суботи були в сихівському єврошопі - для нас вибору не було взагалі.
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Том дешевший варіант, непоганий. Брала по сп малій. Літл дір дуже хороші, але й дорогі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В нас ножка їхала вперед коли п'яточка була закрита, купили з відкритими пальчиками і п'яточками і стало все ок. Ті всі нюанси швидше за все від модельки залежать.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    може хтось купляв-замовляв або знає де купити :girl_dance: такі футболочки, можна і без імені . футболка5.jpg знаю що в фотосалонах роблять щось подібне на замовлення, можливо хтось таке робив.
     
  20. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    знайшла сайт спиногриз, як ліпшого не знайду , то тут замовлю футболка 6.jpg