Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Може бандана?
     
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, замовляла пляжні шлепки малому з Нексту, прийшла розпаровка, навчіть як то повернути? То через Нову пошту можна по тому бланку-повернення, що вкладений у замовлення?
     
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не знаю, як зараз, а раніше можна було написати їм з фото браку і вони повертали гроші без повернення товару.
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені здається малий її на раз з два з голови здере.. тре мабуть прив)язувати ту панамку)) зав)язки робити..
     
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Є панамки і на зав'язку. Буквально недавно в магазині була, хотіла без завязок, а там тільки з були. Якісь польські, фірми не запам'ятала
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та я вмію ті зав)язки пришити) то не проблема .аби носив. а то я в шоці від малого характеру..я просто не люблю заставляти.. а йде пора сонячна. тож почала гризтись як бути.. ще й ті істерики вічні..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моїй старшій головне розхвалити, яка гарна нова панамка і як пасує до плаття і яка вона в ній красуня, то навіть вдома тої панамки не знімає))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА може дайте малому час звикнути до панамки. Мій от теж пару днів здирав з голови панамку, а сьогодні знов одягла і бачу, що вже носив її на голові досить довго. А бейсболку не пробували? Бачу хлопці їх охочіше носять ніж панамки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я буду пробувати звичайно.. в нас різні є. і бейсболка з машинкою.. наразі здирає з криком
     
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дзвоніть їм на гарячу лінію і питайте що робити. Бо відправка дуже дорого вам обійдеться.
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ми разом ходили в магазин з великим дзеркалом і ящиком панамок: )
    Міряли, вибирали, перекидали. Обрали. Носить
     
  12. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Народ, у нас спека!!!! Давайте, про босоніжки поговоримо))) Які? Бо вже треба би щось взяти, а що... поняття не маю. Минулого року мали Clibee і Nike (подарували). Clibee відносно непогано відносилися, але вигляд втрачають швидко....Nike суперові були, легенькі, але ціна((( Хто що порадить? Закриті п'яточки, супінатор, для мене особливої ролі не грає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я купила вже другі clarks дуже мені подобаються. Легегенькі, зручні і гарно носяться
     
  14. Melian

    Melian Well-Known Member

    я вже тут задумуюсь про зимовий одяг для малечі. порадьте, будь ласка, чи варто купляти Коламбію роздільний для дівчинки 2 років і який розмір брати. буду дуже вдячна)
     
  15. Fish

    Fish Well-Known Member

    Поділіться, будь ласка, враженнями про силіконові чи гумові шнурівки, якщо хтось користувався. Я купила фірми Antilaces, одні дитячі, одні дорослі - на жаль, до нічого, кросівки неможливо взути, навіть якщо в дитячі вставити дорослі - дуже тугі :sad: Я все ще думаю, що це класна ідея, і хочу купити дітям, але вже боюся без відгуків. Розкажіть, якщо хтось мав.
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, треба мені шкіряні босоніжки для хлопчика, такі щоб були відкриті і носик і п'яточка. Порадьте щось нормальне. Бо куди не гляну, всі чомусь із закритою п'яткою.
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @KAPUCHINKA повністю відкриті і справді рідкість, то вже більші розміри хіба. Гляньте бренд BLOOMS, там правда з натуральної біля 1000грн, штучні - майже наполовину дешевше.
    Ось тут є

    і ще львівський магазин
     
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member


    Але ми саме таких не носили, за якість не підкажу
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата порадьте виробника якісного взуття для малечі. Таке, щоб не за всі гроші десь до 800-1000 грн. І ще зараз малеча доростає до 20 р. Переміряла ногу 12 см. То 21 до кінця літа вистачить?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2017
  20. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Шукайте в Інтернеті-Кідстафі, OLX і т.п., точно дешевше, ніж в магазинах. Але якщо дитина має широку ніжку чи високий підйом, то треба міряти.
    Я взяла малечі на літо д.д.степ і джеокси. Чесно скажу, що осінні д.д.степ мені сподобалися більше, ніж літні, але все одно хороші. Джеокси класні.