Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    валянок фольгований чи без валянка ( бо є 2 моделі)? ми мали такі з фольгованим валянком. Задоволені, ноги були сухі. Єдине, після кожного носіння треба витягнути валянок і просушити. Між ним і гумовою калошею буде збиратись конденсат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Маю таке фото валянка, ніби фольгований виглядає
    201710311208375187742230_650x650.jpg
     
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    ага. На слякоть чи сніг такі модельки те, що треба. То наше маст хев кожної зими. Лиш витягати і просушувати постійно треба, сохне швидко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    А на мороз дійсно теплі? бо пишуть що витримують добряче
     
  5. Fish

    Fish Well-Known Member

    А Ви впевнені, що Вам не вистачить тих двох пар, які Ви маєте? Екко нам добре йшли на хляпу. Не відмовляю, Каміків ніколи не мали, просто цікаво стало :)
     
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Та може і вистачить. Планую ті каміки на санки . Бо на канікулах в селі дуже активно їздить на санках і Екко і Ріхтери мені трохи шкода, а ті резинові може так не знищуться
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Не буду зараз брати ті каміки. Походить мала в тих що є а там буде видно може і не треба дійсно
     
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    Сьогодні на секонді натрапила на мунбути, чи як вони правильно називаються:) раніше такої форми взуття навіть не бачила. Хтось такі мав? Як вони для діток, варті уваги?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В мого малого були ніжки холодні. Але він не бігав активно. Коліжанка малому купує вже треті. Казала, що це найтепліше взуття, яке є
     
  10. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Трохи не по темі, тому соррі за оф, але дуже потрібно утеплитись на зиму) Збираємось на сп ДД Степ. Не вистачає до компанії 31 і 34 розміру. Ціна 780 грн + доставка у Львів Укрпошто. Ось такі як на фото. З нету заміри устілки 31 р-20 см, 34 р- 21,6 см. Всі питання пишіть в приват
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Розкажіть мені щось про дитячу торггалерею на Південному...Чи є там вибір курточок на хлопчика, таких, щоб зараз і при перших морозах носити. Які там ціни, притомні? І загалом на яку суму мені розраховувати?
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    чи може хтось підказати виробника взуття на високий підйом? Ми минулого року купили зимові чобітки з запасом, цього року планували далі їх носити. І носили би, бо по довжині устілки вони наче нормальні зараз, але на підйомі нога дуже туго лізе, як ще вдягнемо грубі шкарпетки, то боюся, що взагалі не запхаємо ніжку. Не знаю навіть зараз куди бігти і з чого вибирати, бо бачу, що ми з тим будемо мати клопіт певно завжди.
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    трохи вище я запитувала те саме) погортайте пару сторінок назад)
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @Retaret я двічі замовляла взуття через нет і вертала. хоча на вигляд і підйом високий і фірми. які шиють на високий підйом.. потратила час і гроші.. а вчора пішла в єврошоп і купила черевики такі як тре.. 260 грн.. і на підйом гуд..
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    о, я там теж багато взуття купила малій. Але як був у нас на В.Великого, то я там що пару днів ходила, моніторила. А тепер хіба на сихів їхати, ну то вже так дуже не повозимся. І ще тепер мала не хоче міряти нічо в магазинах - бачила в непоганому секонді поруч з домом, теж на око те що треба, а вона крику наробить на весь магазин і нічо не міряє.
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    РОма теж не дає поміряти, я з собою в сумці ношу устілку з взуття яке йому підходить. а висоту пробую на руку) а що дєлать.. в єврошопі до речі є повернення. вчора трохи було взуття дитячого. особливо мені подобались дівчачі чобітки)), до речі на сихові зручно зробили відділ з дитячим взуттям біля дверей. не потрібно вишукувати між дорослим. подивились-поїхали покатались подумали.вернулись взяли.. трохи звичайно покричав, бо побачив машинку.. бува. хай звикає
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Потребую поради- дано доці 1.3 75 см росту на даний- момент. Маю від старшої комбез на овчині роздільний на ріст 86 см,дуже великий зараз і від племінника 80-го розміру,теж великий,хоч і не так критично - рукава поки повністю ручки прикривають,штани теж задовгі. І я
    задумала купити їй якийсь зимовий,але щоб був якраз добрий,а не на виріст. На яку фірму можна звернути увагу щоб дитині було зручно ходити у тому комбезі, не мерзла у возику(нам півгодини хотьби до садочка) і не запарилась у ньому поки я старшу переодягаю в групі. Тобто має бути якийсь легкий і теплий. Термо певно не підходить,бо то для активних діток? І розмір має бути 74, я так розумію, 80-ий знову буде завеликий
     
  18. Fish

    Fish Well-Known Member

    Я фанатка Ленне. Теплі, як кожух, легенькі і чудово носяться. Коштують негуманно :sad: Ну, правда, їх потім можна пробувати продати. Можна подивитися вживані - діти в такому віці багато їздять у візочку, сильно не зношують, та й взагалі їх зносити - треба постаратися :) Щодо розмірів, то вони, як правило, великомірять, буває навіть розмір + 6 см, так що варто міряти або просити заміри, якщо купувати онлайн. Щодо термо - а що Ви маєте на увазі? Може, Ви плутаєте з мембраною? Мембранні, як правило, тонші і справді краще підходять для активних дітей. Ленне зимові не мембранні, знаю, що їх часом називають термо. Просто теплий одяг з добрим сучасним наповнювачем.
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, де і якого виробника знайти дитячі колготи такі, щоб були 100% бавовна?
     
  20. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    А як 100% бавовна натягнеться га ногу? Там мусить бути хоч мінімум еластану. Ну мені так здається...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1