Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Мені великомірять на цілий розмір. Попросіть заміри. На сайті завжди розпродаж))) Переважно купую в аутлеті, то ціни значно дешевші ніж на сайті.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Скажіть де можна купити парасольку дитячу? В магазинах з сумками чи з іграшками? І ще скажіть в яку ціну обійдеться якісна дитяча парасоля? Бо я щось не орієнтуюсь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Чи хтось купляв якісь речі дитячі на сайті Габбі? бачу там для малючків багато дешевенького товару, я би набрала, бо шось ніяк не можу здибати всього потрібного недалеко дому, а десь лазити тож нема як. А там ті бодьки-повзунки на перші 6-9 міс. геть недорогі, можна набрати. Шось тільки не знаю як там за добре той їх магазин в неті працює.
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я прийшла пожалітися. Чи у ваших дітей нога теж росте швидко? Тільки купила "вихідні" сандалі кларкси, ніби з запасом, сьогодні придивилася - 0,5см лишилося. Кому ще приходиться по 3-4пари на літо взуття купувати, бо лапка росте швидко? І це окрім мокасин, кедів, кроксів і тп, цього хоть по 2 шт можна взяти, хвала америкосам і їхній розмірній сітці кроксів і лямку позаду, стає надовше. Цього року вперше хотіла купити в магазині прості сандалі, бо вже змучилася шукати, був його розмір, і що - ноги по плитці їдуть, слизька підошва для малого. З цими кларксами пощастило, а тепер 29р мені нічого літнього не траплялося на очі на стоках.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я купувала, але вже давніше - десь 2 роки тому. Якість одягу тоді була цілком пристойна, з доставкою теж проблем не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Порадьте, де купити красовки, що світяться для хлопчика.
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, поділіться посиланнями(в ПП чи відгук) на онлайн магазини з одягом для хлопчиків. Берні, Гарна мама, Некст, Модні дітки знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А я попрошу консультації стосовно взуття. Дивлюся на зимове взуття, на яке ніби зараз шалені знижки. Але... 1000, 1500, 2000, 2500... То щось закруто як для одного сезону. То справді такі ціни? (Дивлюся на фірми типу Рейми, Чіко, Коламбія. На термовзуття). Б/у дуже важко знайти, а нове щось неочікувано дороге...
    Розкажіть де ви купуєте взуття діткам на вік 2-3 роки. Може ще якісь фірми порадите. Хочеться щось якісне, щоб і зручно, і тепло, і таки протрималося хоч сезон.
    А ще цікаво чи хтось мав такі чобітки:
    225AFDA5-2AE3-4DAF-AF7B-8A683A647246.png
    Там немає ніякого замочка, липучки. Щось мені виглядає вкрай незручно для одягання. Як думаєте?
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Сновбутси дуже зручно, взуваються без проблем, купувала два роки такі, на сніг і слякоть супер чоботи.
    Я майже все взуття купую б.в., шукаю на кідстафі, можна знайти в ідеальному стані і за дуже приємними цінами. Наприклад, минулого року купила сновбутси малій за 120грн новенькі, продавець казала, що її дитина не захотіла їх носити, а моя відносила всю минулу зиму.
    Я люблю мати багато змінного взуття на сезон, тому шукаю б.в. або стоки, на кідстафі є з чого вибрати. Але я ще зимове не купую, нога ще може вирости
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Те саме. І про розмір теж підтримую, швидше вересня шукати не варто
     
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Зібралася я на Джордж по одяг до школи, а там щось так бідненько у вишневому кольорі. Светрики є, а от безрукавок-кардиганів не знайшла ні там, ні на тих сайтах, які знаю. Може, комусь траплялися? Краще би онлайн, але як хто знає місця в реалі і підкаже, то теж буду вдячна.
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На нексті дивились? Я дочці минулого року купувала там вишневий кардиган, не дорогий і гарної якості.
     
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Дивилась, дякую, нема на хлопчика (
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чи має хтось дівчачі сандалі Clarks Doodles розміру більшого, ніж 12? Тобто 1 доросла (чи підліткова, не знаю, як то правильно) і вище? Бо я і на офсайті дивлюся, і на стоках - навіть схожі до дудлзів аквашузи йдуть тільки до 12. А мені вони такі зручні для дітей(
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    Може хтось зорієнтує який розмір Нексту треба, щоб устілка була 21.5 см?
     

    Вкладення:

  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    чи є ще виробники, окрім Crocs, що роблять чобітки на пінці? Оригінал за 1000грн не потягну. А гумаки мені всі важкими видаються. Може є дешевші варіанти?
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    польські леміго. єдине додам. що той зйомний утеплювач на високий підйом не піде. Рома носив на шерстяну шкарпетку в мокру холодну погоду - було зе бест. Вони дуже легенькі і легко взуваються
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Fish

    Fish Well-Known Member

    Jose-Amorales. Недорогі і легесенькі. Єдине, що вони досить широкі вгорі, думаю, що дощ може зверху заливатися. Але це проблема не тільки цієї фірми. Вставки не маємо, можливо, вона б це вирішила. Я на загал задоволена, але в сильну зливу в них ще не ходили, тільки по болоті і мокрій траві.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А силіконові чобітки важкі?
    Знайшла в неті ідеальні - флісовий зйомний чобіток +затяжка вгорі і гарна ціна...
    Тепер вагаюсь чи брати
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    взуття Некст. Може хтось брав до школи..розмір UK 1 ( 3) скільки по устілці?
    [​IMG][​IMG]