Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Демари теж роблять з піни. Ціна 340 грн.
    Не знаю наскільки вони легкі. Пише, що вага пари всього 160 грам.
    Я буду їх купляти цього року на пробу. До цього мали тільки звичайні демари.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Хтось буде замовляти Некст (укр)- візьміть у компанію.
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Демари найважчі і найтвердіші з трьох пар гумаків, що в нас були, але і найвитриваліші, вже другий рік носить мала

    П.с. не дочитала зразу, я писала про звичайні демари. Не знала, що є ще з пінки
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @svoybox ви ще зетполів не мали ))) То справжні кайдани на ногах )))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Краще Demar Mammut. З піни, зйомний вовняний чобіток і затяжка є вгорі, а легесенькі! В мене малий осінь-зиму-весну відбігав по калюжам, я дуже задоволена

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Брала малому такі, Demar Mammut. Беріть, не пошкодуєте. Дійсно легесенькі і теплі навіть взимку на сніг/болото. Правда зйомний чобіток не на широку ніжку, але то не пооблема, можна на вовняну шкарпетку зимою. Наші і біговел витримали, і футбол по калюжам. Я дуже задоволена, буду брати ще, бо з цих вже виріс.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Яке взуття пасуватиме під такі штанці? Під джинси звісно кроси, а сюди?
     

    Вкладення:

  8. siriuska

    siriuska Member

    Дівчата, розкажіть мені може хто брав Ленне з іхнього оригінального сайту, там ціну дуже хороші. Маємо вже другий костюм, іншого нехочеться. Правда я зауважила що в костюмах штани менші, куртка може бути на два роки.
     
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

    Під такі штани малий носив броги на підошві під кед, на нексті можна глянути, вони як на мене не підходять лише під класичні штани на кант, а так і під джинси і котонові чи інші чудово ідуть.
     
  10. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Хто мав комбінезон-дощовик від Некст? В тих комбінезонах на фото виглядають дуже короткі рукави і штанини. Вони справді коротші, ніж зазвичай? Штанини лише до верху гумаків чи що?
    Ми мали колись демісезонний комбез Некст - то в ньому й справді були трохи укорочені штанини, але нам тоді це якраз підходило, бо малому було півроку-рік, ніжки були коротенькі і грубенькі, а комбез взяли трохи більшого розміру.
    Зараз хотілось би, щоб штанина доходила до низу гумаків і вдягалася поверх них.
    Хто мав або бачив і знає?
     
  11. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    @ruda kishka, Ви писали минулого року, що купували комбінезон-дощовик від Некст. Як він Вам? Що можете сказати про довжину штанин - не закороткі?
     
    • Баян Баян x 1
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Порадьте, де можна купити дитячі тапки онлайн? Підошва має бути добротною.
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ні разу не одягнули
     
  14. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Чому? Проблема в дощовику чи просто не було нагоди?
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2018
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    що одягнути дитині 6 міс взимку? суцільний пуховий чи синтетичний комбез? щось конкретне порадите?
     
  16. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Я б радила суцільний синтетичний комбінезон. У нас був Ленне, я ним дуже задоволена: легенький, дуже теплий, не парить. На наступні зими теж купувала комбінезони Ленне, щоправда, вже роздільні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Не було нагоди
     
  18. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Біда пухових в тому, що їх важко прати. Але в 6 міс дитина буде в возику і можливості бігати і падати в тому комбезі мати не буде. (Ну хіба брати комбінезон на виріст ще і на наступний рік). У нас був світлий пуховий на 1-2 роки. То жах. Майже після кожної другої прогулянки треба було прати. Пух того не витримав.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ми мали суцільний пуховий. Шкодую тільки, що не купила розмір 18, бо в візку то було не принципово в якому лежати, і міг був би і на цей рік.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    підкажіть де купували