Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    залежить від товщини флісу))) але я би робили краще тонкий шолом з підкладкою, ніж грубий без.
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мерсі.теж так подумала
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, порекомендуйте добре взуття на першу зиму. Знаю що еко і джеркс хвалять, але ціна :girl_sad:
    Може є щось економніше, і тепленьке?
     
  4. Dgaga

    Dgaga Active Member

    Мені дуже сподобалось взуття Вікінг , по якості на мою думку навіть краще ніж екко ,але ціна не дуже нижча(( з більш бюджетних можу з власного досвіду порадити Ддстеп теж дуже хороша якість , натуральні матеріали, ортопедична устилка і модельки гарні , ціна доступніша. Мали джеокси правда не зимові , а демі, то мені зовсім не сподобались, в дитини нога була волога.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дуже класні елефантени. м)якенькі-на натуральній овчині. але на високий підйом не підуть. До слова перша зима - навіть б.у- всі в відмінному стані) бо скільки там ті малявки топають
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Та власне, нема бажання викидати 2-3 тисячі, якщо навіть толком ходити не буде)))
    А дутіки як? Не теплі? Боюсь, чи не буде заважке взуття на овчині(
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    cаме елефантени дуже легенькі. гнучкі. то моя любофф.. щодо дутіків не знаю. не мали.демари нам не пішли(
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То направду того не потрібно, бо всі переваги якісного термовзуття - це для активного ходіння, ходіння по снігу-слякоті, і щоб при цьому була суха і тепла нога. А просто сидіти у візку в такому взутті може бути і холодно.
    Зі старшим ми взагалі не купували зимового взуття (хоч він і старший був в першу ходячу зиму), щоправда мали демісезонні елефантени, то взимку я їх возила у візку і кілька разів взувала малого, щоб він там топнув (то не надто привабливе насправді заняття, випускати на болото дитину, яка нещодавно почала ходити). Чекала, що як будуть морози, куплю демари, - так і не дочекалася, зима була тепла, і ми проїздили в конверті в шкарпетках.
    Молодшому зараз маю таки демари, бо віддали нам. То вже спробуємо нарешті)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Рома першу свою зиму відгуляв в візку в теплих пінетках. Дя приміщення мав перезувне. На вулиці почав топати в квітні
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    Я пробувала давати такі пінетки від демі-комбезу, ноги холоднющі((( маю чобітки такі осінні, то в них теплі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мій старший мав перші зимові екко. Але він зовсім не активним був. Ножки були завжди холодні. А от в демарах супер було. Тоді вони ще були на такій грубенькій овчині
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Siania

    Siania Love Life

    А ходити як було? Роумію, що вони ще мало що ходитимуть, та все ж))
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Екко і джеокс добре для активно бігаючих дітей. Сидіти в візку в такому буде зимно. То добре взяти звичайні шкіряні на овчині, демари чи інші дутіки, але з гарним класичним утепленням і без тих Gore-Тех і мембран.
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мала термо елефантени, утеплення - вовчина тонким шаром , здається 100% або близького того. бігала - не парило, сиділа - не мерзло. однозначно супер.
    передали носити далі, бо мала крім того і ходить акуратно, не як старший, достатньо тільки 1 пари взуття на зиму)))
    тепер купила термо (вже взували, до речі, бо холодно вже малій) + валяночки KUOMA. подивлюся, як вони.

    дуже на демісезон рекомендую черевички bama , вже скільки років купую саме їх і дуе задоволена.
    цю зиму випробовую джеквульфскін, подивлюся як підуть, чи будуть на зиму від 0 і нижче
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не знаю як дитячі, брат собі минулого року купив за всі гроші світу ті джеки, в слякоть промокали, в мороз мерз дуже
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А зараз демари змінилися?
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чоловік має ближче до демісезонних черевики, щось як під трекінгові, то люкс йому)
     
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я минулої зими купувала, то вони мені якісь тонші здались.
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2018 ---
    Добре ходив. Вже як в садок ходив в 2.5, то екко не любив взувати, тільки демари
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ari

    Ari Well-Known Member

    Зайшла в тему запитатись за перше взуття для малечі, бачу мене випередили, але запитають за уги, чи практичні і чи не мерзне ножка?
     
  20. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Нам демари супер були. Малий трохи змерзлюх, то в них ніжки завжди теплі були і не вологі+гумова калоша, то і хляпу добре переносили. І взуваються легко. Ми мали Doggi, вони не сильно широку халяву мають, як на мене оптимально сидять на нозі.

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk