Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дівчата, дав мені приват знижку на Некст 5%. як комусь треба пишіть, напишу код.
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Теж маю, віддам
     
  3. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка підкажіть де купуєте дитяче взуття Lasocki, але так щоб можна було поміряти
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В ССС в Форумі і КК є взуття цієї ТМ
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Подивилась в нексті на дитячі гумачки і спокушають вони мене малюнками. Можливо хтось має і підкаже як вони по якості, чи краще демари?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    хороші, в мене такі і в усіх дітей.
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2019 ---
    демарів ніколи не мала, не можу порівняти
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Прошу відгуків на рюкзаки для найменших від skip hop) дуже вже вони мені сподобались)
     
  8. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    В малого такий. Мега задоволена. Я його брала за 5 дол. На жаль більше таких цін не зустрічала( SAVE_20190318_225840.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    І в нас таки й же) Купували на знижках з американських сайтів, дуже класний, легкий у догляді та й місця багато)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть по розмірній сітці Нексту, в доньки зріст десь 136-138, то джинси краще брати 140 чи 146, може хто має джинси таких розмірів, то зміряв мені приблизно довжину, і ще їх джинсики йдуть на худіших чи повніших дівчат? Заздалегідь дякую :)
     
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть , будь ласка, вибрати перше взуття. Хлопчику 9 з копійками місяців. Почав ходити сам по кілька кроків. Останні дні більше гуляємо. І бачу, що він хоче на землю в тц чи дитячому майданчику...
    Якщо замовляти з закордонних сайтів, треба завчасно, бо доставка і т.д. Розгубилася зовсім. В яку сторону дивитися. Скільки пар треба мати? Чешки? Пінетки? Attipas? Чи щось серйозніше?
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а ніжка яка повненька? худенька? перше взуття має бути гнучке. рекомендують сікарайни. але вони досить на широку ніжку.. в тц можна і в чешках. я брала малому робіз. вони досить широкі і на резинці-не злетять..
     
  13. Virna

    Virna Well-Known Member

    якщо почав ходити, я б не брала пінетки чи чешки,бо холодно в ніжку і не зручно по землі. Багато взуття теж не потрібно, бо ж ніжка швидко виросте і можете добре не поносити, а якісне взуття коштує. я б взяла якісь одні, але якісні кросівки, щоб добре розшнуровувалися чи з зручними застібками. бо взути таких малявок, то ще та проблема, вони не вміють напружити ногу, щоб засунути взуття до кінця. В мене, коли малий був маленький, я мала кросівки найки, потім вже на літо купила сандалики. Більше пар не потрібно було. Зараз малій треба більше, але то чисто для естетики. А як добре подумати, то можна теж по парі на кожний сезон обійтися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Шушузи. Практично чешки.
    Підошва має бути гнучка і тонка щоб ніжка відчувала поверхню.
    Зараз дві пари. Але як би дуже треба то і одною можна обійтися.
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Аналогічно в моїх дітей. Малий з червня, перше взуття з підошвою купила на осінь, все літо в чешках
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А де ви то купуєте - робіз, шушуз? Чи шось аналогічне може б і дешевше є?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. fillette

    fillette Well-Known Member

     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    кідстаф
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Anty

    Anty Well-Known Member

    В сина цього року випускний в садочку. Думаю в що одягнути. Дівчата, що порадите? Розглядаю як варіант кольорову сорочку на довгий і жилетку в тон штанів. Чи краще купити повноцінний костюм: штани і піджак? Які ще варіанти?