Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Fish

    Fish Well-Known Member

    Ми купували кілька років тому, інакші, розмір співпав з табличкою. Виглядали гарно, підйом доволі низький, трохи парили. Але у нас були з замінника, чи парять їхні шкіряні не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ми брали іншу модель uk 12 = eu 30,5. Розмір відповідає. Ще не пробували ходити, не знаю, як там шкіра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Привіт! Хто де купує чешки своїм дітям? Цікавлять шкіряні. Раніше купували у Епіцентрі, але останні 2 пари розійшлися по шву, підошва відпоролася десь за місяць , і то при ціні +- 250грн. Порадьте де є якісні, доця займається танцями 4 рази на тиждень, треба добрих.
     
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не знаю, наскільки якісні, моя ходила на танці в них не так довго, то ще не знищились. Брали в магазині "magnet" на Князя Романа.
    Колись вже давніше малий ходив на танці інтенсивно, то спочатку брали дорожчі в "Антошці", потім в "Топ-топ" на Гнатюка трохи дешевші, "горіли" і одні, і другі, за 2 роки зносив їх певно 5 пар чорних і одну пару "вихідних" білих.
    Але по швах не розійшлися жодні, протиралися на пальцях і на підошві "до дір".
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fish

    Fish Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, де і які можна подивитися спіднички до вишиванки, зріст 140-146. Шити не пропонуйте, не встигну :) Яку хочу не знаю, може лляну або сукняну або плісе. Не пряму. Не подобаються атласні, ткані, вишивані. Чую, піде дитина в джинсах на 1 вересня (теж нічого страшного, гарно виглядає і любить), але якщо підкажете, буду вдячна.
     
  6. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    В кінці вул. Балабана, практично на куті з Джерельною є магазинчик з дитячим взуттям, брали там, то якісні і ще мають устілку трошки цупкішу. І по ціні було недорого

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Norkova ledi вулиця Шолом Алейхема, бічна між Городоцькою, біля тюрьми, і Краківським. Там є спецмагазин типу Все для танців. Три місяці тому купувала шкіряні за 170 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. roma roma

    roma roma Member

    Привіт, дівчатка порадьте сайт де можна придбати курточку зимову добру. Колись тут темка була, але вже немає.
     
  9. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Хто мені розкаже про взуття Lupilu? Бо одяг мені подобається в співвідношенні ціна-якість, а от з взуттям не стикалася.
     
  10. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Задумалася над зимовим одягом для свого малюка. Хочу купити комплект (куртка+штани-комбінезон) reima або lenne, але трохи розгубилася з розмірами. Малому в січні буде рік. Брати 74, щоб був якраз впритик чи краще 80, щоб із запасом? І чи взагалі одяг цих фірм відповідає заявленим розмірам?
     
  11. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчата, а яке зимове взуття ви берете своїм дітям. Головна моя вимога - щоб не протікали. Ми завжди брали демари, а минулого року том.м то просто жах був - сушила після кожного виходу на вулицю!

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ддстеп там є одна моделька на грубій підошві, водовідштовхуюча. Інші зимові мають таку типу набивну вовну чи як, то вони холодні. Дивіться щоб була цигейка і встелька там має бути з одного боку войлок, здається, а з іншого типу фольга. В малого минулого року такі були, то супер, теплі, легенькі ( там підошва з пінки, старіша модель має важку). Цього року такі ж буду купувати.
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Зверніться до Люди @magic в в ПП вона Вам замовить. Особисто мені ті курки і комбези дуже подобаються. Вже три зимових мали і на цю зиму теж буду брати. Півкомбези більше "холодна зима" подобаються. Там тканина краща.Але малий має всякі. Трошки великомірять.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. natalyatarnavska

    natalyatarnavska New Member

    Reima і Lenne мають +6 до розмірної сітки

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Поділіться досвідом :)
    Чи вартує активному 7літньому хлопцю мати 2 осінні куртки? А скільки зимових?
    Скільки у вас?
     
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Думаю, вартує. На різну погоду, на випадок «впав в калюжу, розірвав, поліз на дерево, потрапив під дощ, а треба знову кудись іти...». Зимову теж маю «запасну».
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Freedom UK в нас завжди по дві куртки на сезон і ще безрукавка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @NataliaFed
    @Havronia
    Дякую.. А то щось сумнів мені закрався. Логікою розумію, а з'економити хочеться :girl_crazy:
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В моєї малої теж два комплекти, але другий завжди б/у (один для гуляння біля дому, другий парадний). А іноді і обидва б/у.
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Можна мати і одну запасну - якщо то буде "єврозима" то можна і восени на футболку, і взимку на светр одягати при потребі ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2