Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

1. ruda kishka

ruda kishka Well-Known Member

минулого року купувала. але брали вже ту нову модель. вони ідеальні :) в екко теж завжди ножки були холодні

• Подобається Подобається x 1
  2. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

В нас були і знову буду купувати. Але треба брати тільки ту модельку яка має войлочну встельку з фольгою і цегейку. Бо ті зимові з набивною шерстю холодні, я б навіть сказала, що це на холодну осінь більше ( ми такі теж мали)
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2019 у 19:59 ---
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2019 у 20:00 ---
    Дівчата, а де можна купити махровий халат з капюшоном на ріст 116 на хлопчика? Щоб бавовняний був.

3. marianast

marianast Well-Known Member

Я своїм в Айлавмамі купувала, склад максимально наближений до натурального з усіх що я перещупала. Я ними задоволена. Поясок на спинці пришитий, дуже зручно.Але все рівно там є домішок, в невеликій кількості, але є.
    Мій халат «махровіший» дітям такого не знайшла.

• Інформативно Інформативно x 1
  4. Miss Sixty

Miss Sixty Double Boy Mama

А розкажіть про угги і місяцеходи (мунбути) на зиму. Для 1.5 річної дитини, для 4.5 річної? На яку погоду, температуру? Задоволені-не задоволені?
    Бо з старшим мали лише Суперфіти і Екко. Задоволена тим, що завжди сухі були ноги, але минулої зими трохи холодні були в Екко. І хочеться чогось "стильнішого".

Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk

5. ruda kishka

ruda kishka Well-Known Member

в мене мунбути є. от реально ні разу не змерзла

• Подобається Подобається x 1
  6. mrochkizm

mrochkizm Well-Known Member

Одним словом, я взяла таки ті суперфіти в Антошці, SuperFit Snowcat модель, вони легенькі і всередині так гарно утеплені чимось типу овчини. Будемо пробувати, як поноситься.