Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @ZikkA б/у маю зі старшої, але там такий вже стан, що трохи стидно в люди виходити. Меншій прийдеться багато нового купувати, бо старша досить повбивала і одягу і взуття.
    --- дописи об"єднано, 21 Січень 2021 ---
    Треба буде ще в магазини в офлайн подивитися коли повідкриваються. Таж Коламбія.... Там теж якісь знижки в кінці сезону будуть. Дякую за підказку)
     
  2. Магнолія

    Магнолія New Member

    Я якраз замовила на Розетці Gusti зимовий костюм. У сина зараз ріст 100 см, взяла на наступну зиму розмір 110, то він у ньому втопився. Куртка точно більшемірить, вона і довга і широка. Якість, як на мене, гарна, по відчуттях не відрізняється від Рейми. Вирішила залишити,просто взяти менший розмір. На 4 роки 104 розмір.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Магнолія от і я на розетці гарні знижки побачила. Ви повернули більший розмір чи зробили обмін на менший?
     
  4. Магнолія

    Магнолія New Member

    Ще ні, напевне, цей поверну, а менший замовлю, поки є розміри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Магнолія можна заміри на 104 ?
    також хочу купити своїм хлопцям , боюсь прогаати з розміром
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Якими дитячими рюкзаками задоволені? На різні категорії: 2+ і 5+ роки. Шукаю малим, в нас якісь ноунейм, але не дуже зручні, лямки злітають. Чи варто дивитись лише на такі, що мають защіпки на переді?
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть мені щось мудре про спортивну форму на фіз-ру для першачків. Що краще - спортивний костюм от прям костюм))) чи можна "різнобій" - кофтина і штани окремі. Форму буде носити з собою, в школу в ній приходити заборонено. Чи краще футболка, штани і кофтина на замку? І взуття на фіз-ру - потужні кроси, текстильні легкі кроси чи кеди?
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Можу сказати за свою дитину-замурзайку)) Нам потрібен і спортивний костюм, і просто додаткові штани та кофта. Дівчата, може, акуратніші бувають, а хлопці люблять потовктися, поборотися, повалятися на підлозі, тож це постійно треба прати. А оскільки у нас ще тричі на тиждень спортивний гурток, то щоб комфортно себе почувати, використовуємо один спортивний костюм і дві пари штанів з футболками. Але то в мене активна дитина (ще й потіюча до того ж), ви дивіться по своїй))
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2021 ---
    Щодо взуття, то найкращий наш варіант це були кеди Клібе. Також брали текстильні кроси, але надаю перевагу все одно кедам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Dominika, нам вистачало штанів з футболкою. Спортивне взуття має бути не слизьке, наприклад, кеди з резиновою підошвою і текстильним верхом, на липучках. Таке взуття не об‘ємне, займає досить мало місця в пакеті, зручне, швидко взувається-знімається, ну і, що найголовніше, безпечне для слизьких підлог в шкільних спортивних залах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Форма - як вам зручно, футболка треба, бо часто може бути жарко, змінні штани теж.
    З взуття - вже багато років всім дітям беру різні легкі кроси з Decathlon- зручні, гнучкі, не паряться ноги
     
    • Подобається Подобається x 2