Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    а взуття з калошею і валянком типу Коламбії, Сорелів і Каміків від якої темп. можна носити, щоб не жарко було в них?
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    підкажіть, хто носив сноубутси Каміки, чи варто брати, чи не важкі чи тепленькі?
     
  3. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    А чи мав хтось зимову курточку з силіконом? Минулого року мали на холофайбері, маємо на осінь від Нексту на флісі, але хочеться щось тепліше ще. Знайшла таку курточку,що подобається, а вона на силіконі, от тепер думаю на яку вони погоду?
     
  4. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Хтось мав дитячі куртки німецької марки Kiki&koko? Пригляділа куртку на пізню осінь, вагаюсь чи брати
     
  5. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Були сьогодні в Антошці дивились на Лене. Розміри є всі, фасони ніби теж. Ціна 1500 з копійками, тобто якщо маєте дисконт 15% то можна сміло брати там і не тратитись на пересилку. Міряла 98 і 92, не сильно вони по величині різняться (хіба в штанах, але то не проблема перешити гудзички), напевне, братиму 98 бо маю "мрію ідіота" поносити його дві зими.
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    А 15% уже ніхто не має дисконту, максимум 7%
     
  7. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я й не знала, що їх тепер змінили. В мене було 10%, то тепер вже 5% виходить. Ото дурять людей, він і так на таких нагло-дурних умовах в них накопичувався, а тепер взагалі капець!
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Якщо не помиляюсь, то навіть 3%.
     
  9. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    3% тепер то ті, що були 5%. Так у них на сайті пише.
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Можливо, я те смс так пробігла оком) В мене теж було 10.
     
  11. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дівчатка, де в нас можна придбати готову вишиванку для дівчинки 8 років? Щоб не ширпотреб..
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

  13. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    я замовляла ось цю модель
    http://www.perlinka.com.ua/index.ph...ategory_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=15
    надзвичайно задоволена, якісне, м"якеньке. стосовно ортопедичного нічого сказати не можу, але бачила на майданчику в дівчинки, то дитина ледве в ньому ходила. Від непривички важко, але якщо у вас показники, то таке взуття обов"язково треба міряти.
     
  14. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    [​IMG][/URL][/IMG]дівчатка, цікавлять ось такі черевички (чи схожі) 34-35р на хлопчика, можливо підкажете де замовити чи купити)))
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Так, в нас є покази до ортопедів. Ясно, треба спершу тут щось приміряти.
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3


    На кідстафі бачила. Схожі бачила весною на південному у торговому центрі навпроти піраміди. Там перед метеликом є магазин завалений взуттям. То схожі моделі були, турецького виробництва здається.
     
  17. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Бачила вчора в Антошці зимові черевички superfit ще по старій ціні(725 грн. якщо не помиляюсь). Нова колекція кажуть буде від 1200 грн. Чи варто брати? І якщо в нас зараз 20 розмір, то 21 буде нормально?
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    До зими можете перерости
    :khomyak:
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    а чи знаєте, що ті, хто має покази, має право на дві пари в рік безкоштовного взуття, яке шиють нанашому Львівському заводі спеціально по ножці дитинки?
     
  20. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ану розкажіть мені про ті ортопеди, то перлинка такий спеціалізований сайт? А іншим дітям не можна таке взуття купувати? Так мені там деміки сподобались!

    Як в них з розмірами?