Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Ну то ж не по асфальту у Львові він так ходив, правда?
    Ну от бачте, і ви мали взуття.
    Я ж не кажу, що я дитину взую в сандалі і буде він так ціле літо ходити, в нас своя хата, садок, тому думаю що біля хати він буде більше босим ходити, а на прогулянки містом - однозначно потрібне нормальне взуття з нормальною підошвою, бо місто є місто, там і цвяшок і скельце може бути, тому підошва має бути однозначно тверда. Це моя думка.

    ---------- Додано в 12:52 ---------- Попередній допис був написаний в 10:59 ----------

    І нам нають приїхати сандалики:)
    В нас на дощик туфельки тімберленди:) Все.
    А на цю весну черевички, можливо трохи будуть вільні, то будуть на осінь:)
    А ще маємо дуже гарні mothercare туфельки/черевички на шнурівочку замшеві, але то 24 розмір - нам подарували і гумачки Baby Deer теж 24 розміру - то вже напевно на 2,5-3 рочки нам буде.
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    босий нє, а в пінетках ходив
    правда, наталь?
     
  3. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    м-н "Веселка" також є по вул. Горбачевського та на Сихові, пр-т Червоної Калини, 95, є взуття тієї торг. марки м-н Elefant
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Ну да! Правда не ходив, а ганяв. Кажуж, мав лише 2 пари пінеток і усьо...то не того шо бабла шкода, просто я шось не панімать чого то так не можна, якщо так йому зручніше і легше. До осінніх злив в Ромка нічого на жосткій підошві не було. Мо тому він так і не розбив носа навчаючись ходити по вулиці, суперово тримав рівновагу порівняно з ровесниками і троха старшими пацанами, і це при тому, що я не ходила за ним зігнута в 4 рази, підстраховуючи.
    Нє, згадала, були одні для моря/води...тато купив на морі за 15 грн...майже не вдівав, то ж вбитись можна:girl_nea:
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    аналогічєскі
     
  6. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Лідочка, судячи по приблизно однаковому росту (у відповідний вік) наших з тобою малюків, то, мабуть, і швидше. У нас вже 25... :girl_impossible: Так що на осінь можеш вже їх приміряти :girl_yes:
     
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    а як на рахунок небезпеки проколоти/прорізати підошву на наших далеко не чистих навіть дитячих майданчиках,не кажучи вже про інші місця надворі?.. я теж до пінеток приглядаюся для Таї,але от за це переживаю...
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    ні разу не було такого
    в наших шушузах досить цупка шкіра на підошві
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Може бути, бо ніжка росте швидко, ше десь 2 місяці тому міряла, то було трошки більше 11 см, а зараз 12,5 - я не могла повірити.
    А mothercare отакі [​IMG]
    Вони трохи великомірки і якщо комусь треба на широку ніжку з високим підйомом - то будуть супер!
     
  10. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А за скільки купувала? То в КінгКросі?
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    То нам подарували, але точно знаю, що куповані в КК:)
     
  12. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Вони замшеві?
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Так замшеві, прошиті по периметру, середина текстильна, підошва - каучук (не знаю як правильно), така жовта.
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    а ми мали енну кількість..і вже нам 5 буде і ще жодного разу ні коліна,ні носа не розбивав...і шо....

    ---------- Додано в 22:05 ---------- Попередній допис був написаний в 20:54 ----------

     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Нє вєрю!!! Не раз чула історію, як Люпік почав ходити в 11 місяців тай так впав і злякався що потім до 1,2 самостійно вже не рвався ходити...то неправда? Зараз ткну пальцем в небо, але мушу висловити припущення...а мо він впав через незручну ототу підошву?адже босяка в хаті набагато легше топати? нє?
    а я бачу, дитина стопою відчуває землю, думаю то можна порівняти коли ми взуваєм вперше каблуки, тре звикати ходити. От і дитині певне спершу б бігати навчитись без отих кандаликів.
    Але то таке...тільки припущення, я ж писала, я сама люблю босоходіння, мо і Ромкові то передалось.
    то не наші слова)))то ти написала)))

    Треба-треба, але не для перших кроків, чи понтів...
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2011
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    неправда..Любік почав ходити в 11 місяців..перша спроба була в 10 і тоді впав в хаті на босу ногуі 2 тижні не ходив..оце правда..носа і колін не розбивав..це я, як мама, тобі кажу....звідки ти взяла,що він в 1,2 пішов..нонсенс!!!!!!!!!..переглянь наші відео,коли ми святкуємо рочок...то хто замість нього ходить,Наталь? ааа? щось ти наплутала...таке ти припускаєш?....
    нє, для понтів ...тут то до чого????
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Я пропоную мамам, які кажуть, що дитині дуже добре бігати по вулиці в пінетках, купити собі чешки і "пробігати" в них з весни до осені, цікаво, що то мамині нозі "скажуть":) Чисто для експерименту:)
     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    ...
     
  19. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Хтось бачив гетри дитячі в продажі? Нам чорні потрібні. Бачила в Антошці лише бордові
     
  20. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    я такі замовила,не зовсім чорні ,але....[​IMG]
     
Статус теми:
Закрита.