Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    маю в магазині

    ліда, читайте не між рядками а кожне слово
    я писала як мама дитини, котру носили в слінгу і котра ходила (дитина) не по вулицях цілими днями, а в парках, на майданчиках і т.д.
    я не маю візочка і моя дитина не тупала кругом нього з 9 місяців. носила босого. треба було ходити - взувала шушузи і йшов
    і маю пару мокасин з підошвою токою - кожен камічик чути і знаєте - моїм ногам зручно, дуже хороший масаж
    і другу дитину також не буду взувати в капці з твердою підошвою мало не з народження

    улян. до того, шо багато мам купують взуття на вік навіть 0-6 міс
    нашо? дитина не ходить, лежить в візочку, ножка не сформована, кругленька. має часто тонус. то взуття злізає, заважає
    потім - коли вже почала дитина ходити - купують по 5 різних пар взуття - теж зле
    згадайте, мамусі як то воно - ходити в нових мештах - трохи спочатку незвично, треба шоб*притерлось*. а тут дитині яка толком ше не стоїть і не ходить міняють *для красоти* і *під джинси* кеди на туфлі, туфлі на мокасини. дітям важко - бо різне взуття має різну колодку. десь підошва жорсткіша, десь мякша, координації ше як такої нема. дитина то біжить, то завалюється
    а коли в 1,5-2 роки все внормовується - то вже можна і про декілька пар думати
    хоча з точки зору економної мами - дитині не так вже й багато треба того взуття
    основне шоб було якісне і здорове

    я не проти взуття взагалі - я багато читала про кількість і якість першого взуття з точки зору ортопедії (сама маю проблеми і не хочу шоб дитина мала такі ж).

    ось
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    по-моєму, Ліда купувала вже на рочок..і по 1 парі на сезон..то не понти,а необхідність..
    з тобою все ясно- саша переважно був в слінгу.....але не всі носяться в них...от я і не уявляю,якби ромік наталі мав чопати в шузиках в місяці так лютому...він народженний 16 серпня,то і ходіння почалося вже в теплу пору року...до того вони їздили в візку...а присипалися або в машині,або в ерго...відповідно потреби в капцях не було...
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2011
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    улян - так я й пишу про себе
    нікому нічого не втикаю - носіть на руках, на дорогу не пускайте
    ліда сказала перевзути маму в чешки - я відповіла
    кому скільки взуття купувати - кожного окрема справа
    я єдине пояснила свою (думаю і наталину) думку і погляд на ту тему, шоб не виникало надалі непорозумінь
    погляди на часту зміну взуття - пояснила
     
  4. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Я купила перше взуття (шкіряна мяка підошва з резиновими вставочками) на 1-1,5 років, бо думала, що моя дитина на весну вже добре ходитиме. Аліса зробила перший крок у рік і 1 день, тепер по хаті тільки топає, не повзає, але ходити зараз може тільки в пінетках, з тонкою мякою підошвою (по хаті босі ходимо, в пінетках тільки в кафе, в магазинах і т.п.). А ті, що я замовляла з інтернету на виріст, зараз виявились малими :sad:

    Про зимове взуття навіть не думала, знаю, що не знадобиться на цей рік. Бабусі іноді гуляють з нею у візочку, то я маю комбез Ленне на наступний рік, вдягаємо його і закриваємо ніжки кишеньками, що в тому комбезі. Дитина навіть не пробує вилізти звідтам, бо не знає, що по вулиці можна топати :) Я не проти.

    Не знаю, як купувати без примірки, в неї за місяць нога стала на 1см довша. :sad: А з-за океану воно як раз три тижні йде, може вже і не знадобитись до моменту прибуття.

    Дівчата, на що ви орінтуєтесь, коли замовляєте взуття без примірки і на виріст?
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    приблизно прикинути на скільки за місяць може вирости нога
    ну і читати відгуки на сайтах - по велико-/мало-мірянню взуття
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    нашо...
    водіть за руку-так
    цікаво її послухати стосовно ситуації, якби ромік був народженний лютий-березень,чи теж би ходили в мяких шузах,чи з твердою, чи загалі тіко в хаті..
    от твій з лютого..але кажеш в 1,2 почав чопати...а то шило з 10 м...і аталька його б почно не стримала не ходити

    ая..
     
  7. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Брешу, є ще одні трохи бу кларкси, відкупила в подруги. То вони з підошвою середньої жорсткості, але Аліса в них падає миттєво. То певно для діток, що ходять з 9-10 місяців.
    Так що мені навіть не дуже шкода тих грошей, бо маю урок на тему "в чому моїй дитині зараз зручніше ходити".

    ---------- Додано в 10:13 ---------- Попередній допис був написаний в 10:10 ----------

    Ми так і топаємо, тільки в хаті, кафе, магазинах. На вулиці або слінг, або сидячи у візочку (стараюсь прогулянку підігнати до часу сну).
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    тут я мала на увазі шо я не кажу носити на руках тільки - возіть у візку
    а от за руки водити - нікому не раджу
    то пуста трата часу
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Йой:) тейк іт ізі:) та то ж більше жарт ніж насправді:)

    Так і є. Моя дитина до червня в возику не буде сидіти, а в березні, квітні - в пінетках не походиш. В слінгу ми не носимся, возмося в візку, де він вже зараз не хоче сидіти, хоче топати, а весною - то мови немає.
    Ну і далі та часта зміна взуття - ОДНА ПАРА на сезон!!!! Хто часто міняє взуття? Чи може хтось свою дитину в вєтнамки в березні взуває, щоб часто не міняти?

    Я читаю. Але й ви читайте, те що пишу я, а не те, що хочеться прочитати - моя дитина не носиться в слінгу, возиться в візку і весною швидше за все, буде ходити вже точно, тому вважаю доцільним, щоб дитина мала взуття на той час, чи я скажу "зачекай до літа"? Я відповіла на репліку "йому тільки 9 міясців, нашо йому стільки взуття" - Стільки, то всього навсього ОДНА ПАРА на сезон, я сама в літньому взутті весною не ходжу, і дитину так не взую, і як він захоче ходити, то возика його не привяжу. А тут вже пішло по якісь понти.....ну то взагалі....
     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Повністю погоджуюся.:)
    В мене дитина мала 1 рік в березні, і топцяли ми на той час в нормальних якісних черевичках, бо з "тонкою" підошвою в такий сезон просто нереально ходити...

    А про кількість взуття, я думаю, не варто нікого переконувати чи обговорювати, це справа індивідуальна, кожної мами.
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А,ну звиняй...ти ж мама, тобі краще знати, значить мене дезінформували. Але я 100% чула таку історію, і чула не раз.
    То чого він в лютому мав би в шузиках ходити? Йому 6 місяців було, він взагалі тоді ні одної пари взуття не мав, в шкарпетках носились.
    я так підозрюю що тілько б в хаті, бо дивлюсь навіть зараз він не дуже рветься ходити по вулиці в тих всіх обмундірованіях, швиждше сидіти в санках хоче і на руки. Незручно йому. Певне якби народився в лютому то на вулиці взагалі б не ходив, хіба вдома. Але то таке. Звичайно я б йому м"яку підошву не вдівала до ходіння на морози, але думаю що в грубій і незручній його б з коляски не спихнули.

    Я вже писала десь і не раз що сама так люблю ходити, досить непогано себе почуваю.

    Такс...народ...не міряйте на себе! Я нікого конкретно тут не мала на увазі. Просто в цілому дуже часто помічаю що
    і
    отого я не розумію і називаю понтами...хіба може хтось розумно пояснить?
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Ціле літо по вулиці так ходиш? В чешках?
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    имя, сестра, имя....ти, підозрюю, щось наплутала..йшлося про 2 тижні після падіння в хаті на босу ногу в коридорі ....таке було...ой..та спитай свого мужа,бо він ж на відео нас знімав..ходив Любік чи ні....спеціально відкрила Любіка щоденник,де чітко записано 7 травня - 1 спроба ходити..7 червня- сміливо ходимо...звідки 1,2 ти взла не знаю...можливо, фантазії , повязані з ходунами і твердими півдошвами..також звиняй ..не втрималась...
    а взагалі то таке- рішення мами..комусь не в кайф одягати дитину модно, зручно,по-різному...комусь достатньо 1 куртки і 2 пар штанят...але для мене,наприклад, такий варііант неприйнятний...усьо..
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2011
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Чула - тільки не бачу відношення одного до другого. Масаж масажем, а взуття взуттям.
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Уточняю: чешок в гардеробі не маю. Маю декілька пар взуття на тоненькій підошві. Маю і на грубшій. На тоненькій - комфортніше. За містом ціле літо боса.
    може і фантазії...та не мої...
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Ну погодься - тоненька підошва, то не пінетки.
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    отут як не дивно наші думки співпадають:girl_cool:
    тільки от в чому то поняття зручності? я так зрозуміла воно відносне...
    Так то воно так...Але є але:
    По перше вага дитинки і наша відрізняються, думаю не треба пояснювати про силу тяжіння? (поправте, якщо то тут ні до чого)
    По друге - я дітя асфальту. Трошки пройшло часу, щоб я звикла босяка ходити навіть по траві, вже мовчу про інші поверхні.
    Ну і наше перше взуття було не зовсім пінетки:
    Шо є, то є...правда слово фантазія недоречне. Не сприймаю і не розумію багатьох речей, вважаю їх непотрібними дитині і шкідливими. Але то вже
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2011
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі


    власне..от маємо вже 2 пари кларксів на кінець весни-літо..підошва мяка..можна в дудочку скрутити ..але то не кусок текстилю,як в пінетках..думаю,що зручно якраз буде вчитися ходити

    ---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

    на мою скромну думку, не є зручно в пінетках по камінчиках, по асфальті,в парку,де мо бути цвях чи скло і т.д.
    босому по росі враннішній в бабусиному саду-так..але не в місті..
     
  19. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Тимофій пішов в 10 міс., це був липень, мав такі легенькі босоніжки (можна сказати, що то пінетки), на майданчику, в парку/лісі, на дачі я їх знімала, малий ходив босоніж. Восени мали легенькі шкіряні черевики, зимою - демари, які теж легко згинаються і майже нічого не важать.
    В цій темі вже декілька разів Suzi давала посилання на дуже корисну статтю про те, яким має бути перше взуття для перших кроків. Це аж ніяк не товста підошва. Якщо малеча починає ходити в холодну пору року, то нехай ліпше тренується вдома, бо стопа така ніжна, що грубі мешти можуть її дуже легко деформувати.
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    для чого щось пояснювати? мае людина можливостi i бажання то купуе то своiй дитинi.... зрештою як i решта купу речей без яких можна обiйтись.
    з таким самим успiхом можна i колготах а зверху шкарпетку тай най бiгае )
    Взуття мае бути то однозначно, шоб гарно фiксувало п"яточку, з супiнатором. Моя дитина боса падала i вдарялась пальчиками об пороги та крiсла. Навiть тi ж Уггi е шкiдливими для дорослих бо стопа в них плоска i розхлябана...точнiше носити iх довго не рекомендують.
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2011
Статус теми:
Закрита.