Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Дівчата, де ви купуєте гарне, підкреслюю гарне, взуття для дітей в тому нашому славному Львові? Чи то я собі щось таке вигадала неіснуюче, чи то справді такий вибір ніякий? Сьогодні з малою була баба, ми з чоловіком переїхалися містом. Капєц повний. В Оркесті є щось пристойне?
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А що то таке? Де то є? (я спочатку подумала що Опера).
    Я замовляла по інтеренту з-за кордону. Тут інчого не знайшла, якщо ціна нормальна - то якість...кгм...авно, а якщо якість хороша - то ціна космічна.
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    ну...не знаю, маю з чим порівняти і маю що порівняти, тут за нормальну ціну можна знайти чудове зручне якісне взуття яке носитиметься і носитиметься.
    Ми носим, дуже задоволені, і після нас також ще носять, і сподіваюсь нарікань не мають :)
    А кідстаф - це взагалі рука допомоги для утопаючого ))), з його цінами я в нього закохалась всерйоз і надовго ))) Міряєм на південному, замовляєм там - суттєво дешевше, якість та сама.
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А яке взуття купували якщо не секрет і за якою ціною...
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    все взуття крім зимового переважно Little Deer ф-ма B&G - літні сандалики по 200 в середньому, весняні-осінні з утепленням до 300, кросовочки 200-250. На кідстафі ціни десь на 30-40% дешевші.
    Ще дуже хвалять Котофей , і в неті відгуки, і ті хто купує його в СП ( чуток дорожче за літл дір - бо їдуть з Росії, але по якості ідентичні), але я без примірки взуття купувати не ризикую, тому наразі Котофей не випробовували.

    Хочаб заради цікавості гляньте на ассортимент цьогорічних моделек, враховуючи що там виключно натуральні матеріали, і гарна якість - за ту ціну це ну просто даром.

    Оосбливо в цьому взутті я задоволена якістю шкіри - її верхнім шаром. Бо для порівняння щоб обдерти екко чи джеокси багато не треба - разок асфальт ковирнути - і готово. Минулого року мала в сандаликах відбігала все літо, ну і понятно що спотикалась, щкрябала сандалики. Так от за таких самих умов наші весняні фірмові понтові за місяць носки перетворились ззовні в таке - що їх навіть продавати стрьомно. А наші сандалики літл діри сподіваюсь ще одна дівчинка відносить і буде дуже задоволена, бо там щоб їх вбити треба ну дуже постаратись. Обидві пари взуття були повністю шкіряні. Взуття з замінника моя дитина не носила і сподіваюсь не носитиме ніколи.
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2011
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    B&G - нова колекція дійсно гарні модельки є.
    От з Little Deer не можу зрозуміти. То чия фірма? Бо я маю малому чобітки-гумачки цієї фірми привезені з Америки, то тут ніде не можу знайти тої моделі, нвіть подібних, взагалі гумачків не бачу. Підкажіть, якщо знаєте.

    ---------- Додано в 22:04 ---------- Попередній допис був написаний в 21:58 ----------

    Отакі в нас [​IMG], а племінниці взяла такі [​IMG], то братова казала, що бачила такі в нас.

    Тьху ти, мантелепа:connie_pull-pigtail, то Baby Deer:girl_blush2::girl_blush2:? соррі:girl_blush2:
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    B&G - це основна фірма, але вона випускає різні коллекції взуття: Little Deer, Принцесса Синди, Gepard, B&G.
    У нас у продажі чомусь переважно представлене взуття Little Deer та B&G. Але виготовлене воно на одному й тому самому виробництві, і фірма одна.
    Гумачки вони якщо не помиляюсь також виготовляють, щось таке мені попадалось. Треба серед оголошень пошукати, бо це взуття тепер лише лінивий не пропонує.
    Я щосезону дивлюсь серед пропозицій що є новеньке, вибираю що подобається, йду міряти з малою на південний чи в карапуз, але в останньому вибір взуття маленький, визначаюсь з розміром і замовляю там, в неті. Суттєва економія.

    ---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:06 ----------

    Знайшла, гумачки B&G наприклад ось такі
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    як на мене нічого тим гумачкам не бракує. Якби не знала що це наш виробник, подумала б що наприклад НЕКСТ
     
  8. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    ORCHESTRA, мережа магазинів дитячого одягу. У Львові знаю у ВАМі біля Південного і на одній з бічних вуличок на початку Зеленої.
    О, а я боюся взуття замовляти. Бувало, що з одягом не завжди попадала. А взуття таки варта міряти.
    я просто не знаю, де воно там є. модельки дуже цікаві. купували в тигресі минулого року. зараз нема.

     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Відносивши цілу зиму їх валяночки, теж придивляюсь до нової колекції на кідстафі,але ще поки що не визначилась:girl_cool:
     
  11. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А маєте ссилочку з Кідстафу, в кого конкретно Ви вже купували це взуття? А-то їх там тьма-тьмуща!!! :girl_impossible::8:
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Подробиці в ПП
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі


    мда..ті,що мені подобаються, то тільки до 25-26 розміру....
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    так то так, але насамперед вибираю аби в продавця був більш-меньш пристойний рейтинг, тобто не нижче 1,5 наприклад. І щоб була в наявності потрібна моделька в потрібному розмірі і за потрібну ціну. На практиці по іншим товарам впевнилась що ті в кого дуже високі рейтинги дозволяють собі час від часу неуважне ставлення до покупця. А ті в кого рейтинг ще не досяг таких висот - дуже уважні до кожного клієнту бо від цього залежать їх майбутні продажі. З рейтингами нульовими або близькими до нуля - не звьязуюсь
     
  15. TATA

    TATA Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Розкажіть,будь-ласка, які враження від валяночок Котофей. А то ми на цю зиму купити Куому, трошки дорого, тим більше що вділи за зиму раз десять. Так проходили в Екко. Думаю, може на слідуючу зиму попробувати Котофей.
     
  16. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Це перший рік, що ми у валянках практично всю зиму проходили.:)
    Як вже написала цими валянками і я і моє чудко дуже задоволені. :girl_claping:
    По перше, вони зручні,бо досить широкенькі (), і легко защіпаються спереду на замочок.
    По друге - легенькі, підошва досить товста, що не менш важливо для того,щоб ніжки були теплі.
    І взагалі, відносно теплоти в такий мороз як зараз, вони просто незамінимі, одягаю малому на колготку або максимум на тонкий носочок і ніжки ще ні разу не були холодні.
    Хоча перші рази, коли ішли з малим гуляти, то я його постійно питала, чи йому не холодно в ніжки, малий завжди відповідав,що тепло.:)

    Єдиний мінус валянок, коли надворі плюсова темп., на мокру погоду їх взувати не можна, бо промокнуть. На такий випадок маєм суперфіти.
     
  17. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Дівчатка, скажіть будь ласка, де є гарний вибір шапочок або комплектів на дівчаток на 2-2,5 років?!
     
  18. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Теж придивлялась до босоніжок на літо, цікаві моделі зараз є. Але ціни, як на мене, трошки високі - за 250 грн. можна купити Ессо, Geox, Superfit.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    а де такі ціни? Минулого року для прикладу на південному сандалики коштували 200, цього року утеплені чобітки весняні 290, на кідстафі цьогорічні сандалики - взяла перше попавше оголошення 160-170 грн - це повністю шкіряні і т.д., такі ж самі чобітки як за 290, на кідстафі пропонувались по 180-200.

    за 250 я би з радістю взяла екко літні чи суперфіти. Але по перше де вони по такій ціні продаються? Бо переважно якщо такі ціни на ті марки взуття ставлять то вибір моделей і розмірів там ну дуже обмежений.
    А знайти в нашому випадку гарну дівчачу модельку, з закритим задніком, з захищеними пальчиками зпереді, симпатичні ззовні а не просто "сандалі", не в спортивному стилі і без вставок з синтетичних матеріалів, як це любить екко та джеокс, і не з лакової шкіри як це любить суперфіт, потрібного розміру і по ціні 250, повірте - важко :)
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2011
  20. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    За 200-250 грн. в Антошці і Плато донедавна можна було купити, але звісно розміри і моделі обмежені. Босоніжки B&G, які на фото, в районі 180-190 грн. Так що поки я вагаюсь.
    Можу рекомендувати цю дівчину - все пояснить, 100 раз перевірить, дуже відповідальна.
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2011
Статус теми:
Закрита.