Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    а я шукаю для Любчика чорні шкіряні мокасини...щоб і під штани були...і під джинси..мо хто бачив,де гарний вибір
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    знайшла я нині мокасини в зарі..але ціна....539 грн..закруто.....
     
  3. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Я теж до них приглядалась, симпатичненькі дуже:):girl_yes2:
    Але дивилась на їхньому сайті, то за кордоном вони дешевші, не можу зрозуміти їхньої політики - всюди за кордоном одна ціна,а в нас як завжди, зовсім інша....
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    а не буде душно? сашу шкіряне парить
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    смішно те, що моя коліжанка вже 3 магазини в Празі за моїм замовленням бігає і там того товару нема
    не буде..не парить..не потіє...
     
  6. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А через їхній нет магазин не можна замовити?
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    а в якому ж тоді Саша ходить? в мембрані?
     
  8. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А розпродаж не планується?
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    та то певно вже з нової колекції, бо я теж там шукала малій взуття, то з того що на розпродажі зі старої колекції геть нема що вибрати, переважно самі 18 розміри! :sad: а взуття дійсно красиве, хоч мені здалось що воно якесь не аж надто якісне!
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    зимове - мембрана
    осіннє (в нас тільки одна пара наразі була) - шкіряне, але так устілка дуже прикольна
    літнє - тканина
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    таки ціни такі,як у нас...принаймні в Празі...вчора коліжанка таки скупилася на моїх хлопців в ZARA і Tommy Hilfiger ....і то нічого,що Маркові взуття 25 розміру:khomyak::khomyak::khomyak:....хоч я ріст і розмір взуття обидвох давала....і просила я за 1 спорт.костюм і кеди...але дівчина не одобрила мій вибір і скупилася на свій смак:eek:....ну і все помножилось на 5 в кількості...наш тато,як гляув на ціни...впав....казав,що рік на секонд можна ходити:russian_ru::russian_ru::russian_ru:але,як кажуть, дарованому коневі...в гаманець не зазирають:girl_blum:
     
  12. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    я обожнюю їхнє взуття,думаю дермак-менш надійний,а шкіра - якісне взуття. Коли почався розпродаж,кілька пар малій прикупила-балдію)) Мені взагалі важко звідти вийти без нічого..Купила плащик моднячий малій,а тут ще й чобітки намалювались до нього,а тут мештики за дуже хорошу ціну,і так..хоч бери,і кошильок забувай дома(так як я люблю..)
     
  13. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Маркові напевне треба дві пари махрових шкарпеток надівати щоб 25 розмір взути:girl_haha:?
     
  14. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Дівчата, хтось має взуття the children's place ? Думаю купити малому чи ні, виглядають так симпатично. а яка розмірка сітка? маломірять чи йдуть в розмір?
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А я сюди хвалитись...ну просто не можу не показати красу, яку прикупив чоловік для Сашки!...я так тішусь цілий день ніби це мені привезли взуття:girl_haha:

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Я просто прибалділа, дійсно краса, ото Сашка буде самим модним парньом на районі:)
     
  17. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Ото вже моднік буде:girl_wink:.
    А я коли була в Польщі, ніяк не могла передивуватись, чому у нас так все дорого. Зробила дуже непогані закупи в ZARA Kids i H&M.
     
  18. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Отримала нарешті замовлення для малої на літо - в"єтнамки "D&G". Краса!!!:girl_claping:
    [​IMG]
     
  19. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Шикарне взуття, дуже стильне і модне !!! Ну коли вже у Львові можна буде придбати европейське взуття по Європейським цінам ?! :girl_in_dreams:
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    от я переглянула фото Каті і зрозуміла,що нам потрібні ще 1 пара взуття - чорна!!!!..а що це буде кросівки чи мешти я ще не знаю, бо маємо 3 пари кедів(застрілитися можна) і 2 пари кросівок (сіро-голубі і світло-сині)..ну а чорного ніц нема...мо хто буде в (інтернет-)магазинах бачити щось симпатичне, стукайте мені пліз...

    і ще питання до дівчат,які мають діток до рочку, що ви купили як перше взуття своїм діткам...бо вишикую щось вже кілька днів і не можу визначитись,які Мареку обрати..
     
Статус теми:
Закрита.