Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    І я шукала, такі які мені сподобались по якості - 370грн. До цього часу нас виручали закупи за кордоном, або ж секонд.
    Дівчата, хтось вже має взуття на літо? Де купували і коли? Бо в нас проблема, потепліло, а взутися нема у що. Недавно дивилися за босоніжками, казали що ще не сезон....
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Цікаво коли то буде вже сезон, в серпні?:) Завтра маю забрати наше взуття то сфоткаю і покажу.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Купила вчора в Плато малій отаку красоту. Мене вже нудить від рожевого, але маємо "прекрасний" вік, коли вона обирає сама, а критерії вибору - квіточки, блискуче і рожеве. Ціни там звичайно... а вибір не дуже, до того ж половину моделей - гума з резинками.
    [​IMG]
    А ще там акція на дитяче взуття - купили ще одні босоніжки в садок - підошва шкіряна з корку, типу ортопедична, самі шкіряні, тільки кольори були не дуже - оранжеві, голубі... Ще було багато відкритих, пляжних на один пальчик, але важко знайти розмір, бо все перемішано на купу.
     
  4. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Сьогодні купила малій босоніжки шкіряні не дорого, вибір був досить великий як для дівчаток так і для хлопчиків(на Шуварі є дитячий магазин при виході з торгового центру-ззаду,ціни нормальні)
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    теж похвалюсь босоніжками, знов superfit:girl_dance:
    http://www.superfit.at/en/collection/sandals/show-sandals-139-81

    сьогодні в Антошці на Науковій була стійка з речима -розпродаж,(не знаю чи вона там завжди є, якось не звертала уваги) вхопили там випадкого кльову олімпійку.во:)
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    те саме. минулого року купила в адідасі босоніжки , 1,5-2 см було запасу. А зараз впритик :sad:
     
  7. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    ми теж вже кілька разів "прогоріли" з тим купуванням наперед(( дуже важка вгадати, як ростиме дитина і рідко щастить (
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Та я не купляла на перед, ніколи ))) Яринка так "дивно" росте. Їй на один сезон потрібно по дві пари взуття різного розміру, так було від самого першого взуття. Наприклад перші наші босоніжки ми купили в травні 19 розмір, до кінця літа їх не вистачило, купили 20. На наступне літо, вони звісно, що були малі. Тому купили 21 розмір, і так далі... Купити на початку літа більші, щоб вистачило на все літо не виходить , бо дуже великий запас, важко ходити

    ******************
    Продовження дискусії знаходиться тут.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Травень 2011
Статус теми:
Закрита.