Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Ми купуємо одяг всюди і пороху, бодіки і штанята в Антошці, подобається марка Бімба, недорого і досить якісно, на шуварі в карапузі деколи, і на Південному і Все для немовлят, до пологів купували там ванночку, комод, постіль і отримали знижку 5%, там теж бувають непогані речі за прийнятними цінами, типу шапочки за 15-20грн, костюмчик тепліший по 70:y:

    Льолік на Сихові мені зовсім не сподобався, останній раз купила там бодік за 25 грн., після першого прання покудлатився і пішов по швах:ireful1: Там все якесь китайсько-тайванське і персонал не дуже привітний:bad:, а я схиляюсь останнім часом до виробів українських - хороша якість.:naci:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    На Любінській :shy:;):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Цілком з вами згідна.
    А бодіки ми теж купуємо в "Антошці",дуже симпатичні і якісні.
     
  4. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Ми теж одягаємся в Антошці та Все для малят.Час від часу заходимо в Карапуз на Вол.Великого.Якщо попасти на завіз,то попадаються цікаві речі.А найбільше подобається попадати на розпродажі і знижки.Так,перед завозом осінньої колекціїї в Все для малят,купили шапочку за 14 грн,платтячко джинсове за 20грн і осінній махровий костюмчик за 40грн.За такі гроші навіть приємно шоппінгувати :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    То справді приємні ціни:y:
    Але я там жодного разу знижок не бачила, чи то дисить в окремому місці?:confused:
     
  6. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Висіло там,де завжди,просто цінники були наклеєні нові-я спочатку не повірила,що то ціна-думала якийсь код:) Зате ,прийшли до них через день,ще чогось хапнути на халяву,а в них вже нова колекія,і нові ціни:confused:
     
  7. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Так ж само попали в Антошці на "колоровий розпродаж":купили футболочку за 15 грн і кофтинку за 20.В мене якийсь нюх спрацьовує на знижки.:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А ми на Шуварі закуповуємося. Карапуз на 2 поверсі - гарний вибір одягу для дітей до року. І недорого. І шапочки гарні. В Карапузі на В.Великого взагалі ніц такого нема чомусь.
    Масік на 3 поверсі - просто супер дя дітей любого віку. І там ще є взуттевий магазин для дітей (назви не памятаю) - шалений вибір і гарні ціни.
    А внизу на ринку в проході між першим і другим рядом є кіоск (скорше просто столик) з дитячим одягом (для дітей приблизно до 3 років), колготками і шкарпетками. Все таке якісне!!!! І ціни супер. Я більш такої якості одягу ніде не бачила на базарах. :y:
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    були сьогодні проїздом в Антошці. Вибір - чого душа бажає.
    комбінезонів різних багацько, але ближче не дивилась, бо ми цільово за іграшкою і бігом далі.
    Також в них надійшли в продажу гумачки, дощовички і парасольки. Все можна підібрати дитині в тон. Розподаж найбличним часом навряд чи буде - тільки сезон почався. Ми на розпродаж попали в лютому. Купили комбінезон майже втричі дешевше :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Ви вчора були а ми нині :)
    На нашу маленьку мишку комбінезона не знайшлося.... Був там гарний (типу без ніжок як кишенька) за 285 гривень, але наш розмір тільки один колір, який я не люблю - світло бузковий, а я хотіла просто тепло-ніжно рожевий .....
    Зато іграшок купили ........:rolleyes:
    Я дорвалася до іграшок для малої, а чоловік до іграшок для малого:crazy: Як двоє великих дітей :D
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    що помітила, іноді асортимент в антошці в центрі відрізняється від асортименту на науковій. напевно пов"язано з тим, що десь більша активність на одні товари, десь на інші
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    дівчата, чи купував хтось термокомбінезони фірми Lenne? Якщо так, то де саме у Львові? Їх дуже хвалять мами на інших форумах
     
  13. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    а меня чем поразил магазин Антошка так это невозможностью купить то что хочешь, например, почему-то кто-то решил что обувь для детей мелких должна быть вся ортопедическая, что делать тому кто так не считает? Вот и получается что мы своему малому заказываем одежду в штатовских или европейских интернет магазинах на распродажах:) удобно дешево и главное ТО ЧТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ХОЧЕШЬ
    интересно кто еще сталкивался со скудностью выбора в "Антошке" ??
    ЗЫ:) не нравится мне этот монополист рынка детских товаров.
     
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    цікаво. А де саме ? І як з доставкою ?
     
  15. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    да где хотите там и берете, вот например заказал на http://shooshoosusa.com/ пинетки мягкие, не удержались и взяли еще в подарок дочери подруги, реккомендую, относили 2 месяца в жестком режиме, так как в них учились ходить, можно сказать, протерлась замша на большом пальчике ноги, думаю еще из-за того что нога выросла, но все равно еще можно и будем носить:))
     
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    "где хотітє" мабуть не вийде, не всі магазини відсилають в Україну,
    Ви, мабуть, просто не бажаєте здавати "паролі-явкі-адреса" ? :)
     
  17. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    заметте тут в "Антошке" кроме как горшков и игрушек(и то далеко не все) покупать нечего, кстати про горшки, купили итальянский горшок с АНТИРАЗБРЫЗГИВАТЕЛЕМ, смех да и только, 42 грн, скользит по полу когда садится сын, и этот антиразбрызгиватель мешает нормально сесть, в результатае писюшка либо прижимается к этому высокотехнологическому девайсу или так и остается направлена вверх:haha: в результате чего получается офигительный разбрызгивающий эффект:))) Родители, будьте бдительны:haha:)))
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    о, вспомнил вот еще очень классная обувь http://www.tinysoles.com
    кстати очень многие магазины высылают в Украину, просто прошвырнитесь по форумам чтоб не выяснять в каждом магазине возможность доставки
     
  19. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Ну, Ви ж мабуть уже прошвирнулись ? :shy::lol:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    могу показать и то и другое, может пересечемся на каких-то форумівках:), от сандалей See Kai Run я, как отец:) в шоке, мечта любого пацана, очень удобные и неубиваемые
     
Статус теми:
Закрита.