Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    назва якась ніби китайська ?:)
     
  2. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    :) ну вот тут мы заказали почти всю одежку на зиму http://www.tinysoles.com/ , т.к. носим в слингоодежде ребенка то взяли не много, термокомбинизон на каком-то секонде нашелся еще летом, а так вопрос только в обуви и свитерках с курточками
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    :)) Китай - великая страна, дай Б-г нам так работать и производить столько товаров:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    То де ?
     
  5. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    ой мы тогда жили в Чернигове, там открыли прямо суперСЕКОНДмаркет:)) все чистое и сортированное, цены преждние оставили, что не могло не радовать
     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Сьогодні була в Плато, роздивлялась дитяче взуття. І почула,як продавець радив мамі не купляти дитині взуття на цегейці,бо ноги потіють,паряться. Казав краще брати на заміннику,але водонепроникаюче. Це так,мамочки?
     
  7. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    бред как на мой взгляд:) нога, если она живая будет потеть всегда еще и потому что существует разница температур внутри обуви и снаружи:) берите натуральное если хотите как лучше для себя или искусственное в поддержку грин-пис:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    І все-таки, де можна купити хороший комбінезон (зимою нам буде пів року)? Поділіться свіжими враженнями хто вже купував цього року :)
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Я теж повторю своє питання дівчата, чи купував хтось термокомбінезони фірми Lenne чи іншої фірми? Якщо так, то де саме у Львові? Їх дуже хвалять мами на інших форумах
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    могу вам только сказать, что ві взяли видать горшок меньше чем нужен вашему пацану ;) у нас такой проблеммі не біло, а появилась когда мі стали больше и мі купили горшок побольше, и всех делов :)
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    я не бачила - можливо не звертала уваги. В нас Byte Winterfun. Подібний до лижного - ніби тонкий і легкий. Носили до мінус 5.
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    хотілося б десь поміряти і пощупати перед тим як замовляти :sad:
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    вірю, сама така. як буду десь в магазинах, зверну увагу. побачу - напишу ;)
    доречі, особисте спостереження: самий дорогий дитячий магазин Пелікан, далі Антошка і найдешевше Тигрес. Але не на все
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    В пелікані комбінезони в основному кокобелло, вони самі по собі дорогі. А ще таб буває знижка на повзунки та кофтинки, футболки колоріно. Дуже якісна фірма. Я просто чекала коли буде знижка 40-50% і закуповувалась на слідуючий розмір. А в тигресі ніколи нічого не братиму. Півроку тому купила там повзунки за 50 грн. (дитя так різко виросло що треба було купувати просто терміново) так ті повзунки перший раз вдягнули і за півгодини пішло купа стрілок на пальчиках. І персонал на той час був хамовитий. Може зараз щось змінилось вже
     
  16. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А скільки вам обійшлося пересилка і упаковка,і взагалі,ви отримували поштою?Там мені сподобались пінетки за 10,95 доларів,то скільки получиться при отримуванні оплатити?
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    мене в тигресі добила дисконтна програма: карточка вироблена в Скрині в інших їхніх магазинах не діє. Тобто прийшовши з нею на Наукову ми не отримали знижки, а продавці лише розвели руками. Обізлило дуже...
    Пару днів назад довелось забігти в тигрес в сихівському арсені (найближче було і треба було терміново), то там продавщиця вибачалась за той глюк і пробила знижку по якомусь коду. Правда на суму для дисконту моя покупка не пішла. Але хоч знижчу зробила.
    А в принципі я до дих теж не хожу, якось не склалась дружба :beee:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А ще в Антошці на минулому тижні взяли з мамою малій светрик і охоронець по всьому супермаркету за нами лазив. Мама сказала що варто йому той светрик дати за нами носити. Все рівно ж по пятам ходить, то хоч діло добре зробить:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А ми в "Антошці" спочатку товару собі наберемо,а потім,ще не оплативши,йдемо дитину на їхніх гірках покатати,її звідти за годину не забереш,охоронці аж чергуватися мусять:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    За воров держат честных людей:) я им бойкот объявил:)
     
Статус теми:
Закрита.