Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А то що колготи з термостатом? Регулюєш температуру в них?

    Та я б в життю не дала за колготи $10. Вони одинаково спираються і затягуються, і ті що за $10 і ті що за $2. Ну принаймі в нас.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А скільки коштує доставка до Львова?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


    Ні з матеріалу який добре тримає температуру. Тонкі і дуже теплі
     
  4. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Якщо купувати звичайні то дійсно нема сенсу настільки переплачувати. Тим більше що це дитина в якої речі зношуються скорше.
    А от чи варто купувати термо? Хотілось би щоб і тепло і рухатись більше можна було в них. Бо зима тільки почалась а мене вже дістало що дитина як ведмедик. Важко і їй і мені. Ми ж в ерго їздимо. То повернутись не можливо взагалі
     
  5. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    мы брали на 200 евро для всех знакомых, доставка была около 50 долларов , поделили на 10 чел получилось по 5:))
    вобщем варианты есть:))
     
  6. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А кажуть, що митниця знімає великий збір з будь-яких покупок в інет-магазинах за кордоном. Знімала з цих 200 євро?

    І, до речі, чим вони доставляли? УПСиком? :)
     
  7. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    200 евро, т.к. эта сумма не облагается налогом
     
  8. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    все что выше 200 евро облагается налогом 40%, т.е. если берете на 1200 то платите еще + 40% от 1000 = 400 баксов (грабеж), хотя тоже есть варианты:) можно и это обойти
     
  9. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    доставка авиапочтой, забирали товар с укрпочты
     
  10. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Термоколготок ми не мали,але в мене є німецькі фірмові термочеревики на зиму. я ходити в них не можу,відчуття від них дуже неприємні,спочатку при ходьбі вони нагріваються:bad:,потім в них стає волого:bad:,а далі якось сиро і зимно:bad:. А так як колготи вбираються безпосередньо на тіло,то термоколгот я б не купувала точно,бо зроблені вони явно не з натуральних матеріалів. Думаю,в звичайних вже не так і холодно,в нас же не північний полюс.:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Хороші польські колготочки є біля краківського базару у відомому магазині (там за значно нижчими цінами продаються жіночі колготи, дитячі і білизна). Магазин при вході до базару як їти від Магнусу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Як і обіцяли, фото наших обновок:)
    Комбунезончик:
    [​IMG]

    і шапочка-шалик-рукавички:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 21
  13. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Це якась прибалтійська фірма, ті комбінезони бачила в Антошці (той, що в центрі)..Теж дуже мені розхвалювали ту фірму, а продавець з антошки намагалася навіть мені втулити комбез на "овчині" за 336 гр, який віявився не на вівці, а на поліефірному волокні (!!)...Мені ціна здалася досить низькою для овечої підкладки, а дивитись на етикетку не було часу, оскільки мала дуже розплакалася прямо в антошці,,добре, що таки подивилася..Таке враження, що це базар, а не магазин, і що в них з/п залежить від проданого товару..((( Щодо самих комбінезонів- не зрозуміла, чи хлороші вони, чи ні, принаймні, на них написано "натуральні складові", яких я там так і не знайшла.. все поліестер, поліефірне волокно, синтепон..що ж там натурального?
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Олюся, дуже гарно! А роздільні комбінезончики для старших діток там є ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Так, є різні, але коли я була, то вже залишилось небагато. Продавчиня казала, що цієї суботи мають привезти:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Олюся, а там комбінезони, що робляться конвертами є?
    Бо мені порадили такий взяти, щоб на наступний рік мож було вдягнути. І, до речі, який може бути ріст дитини на 1,5 роки? Щоб не прогадати з розміром, а то дитина зараз в ньому топитись буде, а потім замаленький щоб не був... Захцянки в мене однако...
    І ще одне! То на Джамбула в магазині там, де коляски чи в тому другому?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    я сразу понял что магазин Антошка это злой монополист рынка детских товаров где ни кто и ни когда не заботился о детях. Как ни прискорбно но по другому, честным путем деньги зарабатывать не принято:sad:
     
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Той магазин, де візочки.
    На рахунок таких комбінезонів, що робляться конвертами, я не цікавилась. Думаю, мають бути.
    Я теж хотіла такий комбінезон (або курточку зі штанятами) брати такі, щоб на виріст було і взяла спочатку, як я писала, Кокобелло на 86 см:eek:. Мала в ньому втопилася, руки і ноги вмістилися в тулубі:lol:, поміняли на 80см. Мені здається, що то так тяжко купити, щоб на два роки вийшло. Хоча я бачила роздільні комбінезони в Кенгуру такі, що може й би були на виріст, але ціна 400-450 грн.
     
  19. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    я купляла минулого року такий комбінезон як в Олюськи, але без рукавичок коли мала тільки народилася навиріст, був досить великий,але мале собі там спало і це не заважало,був як спальний мішок:xaxa:,а цієї зими якраз на неї, дуже ним задоволена. а от роздільні не раджу купувати діткам, які ще самі не тьопають, бо нам подарували такий, але куртка потійно підлазить коли мале в колясці,якась коротка,але знову ж таки була б більша, то б волочилася, так що краще суцільний:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Ну так, я малому купила на 80 см і він ще в 1,5 року в ньому ходив, а Олюська хтіла так щоб три роки спокій мати :xaxa::xaxa::xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.