Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Wola Носиться добре. На мою думку - це найкращі колготи, які моїй доні за майже 9 років вдалося випробувати. Тільки, якщо дитина багато повзає на колінах, то з часом можуть поутворюватися "катишки", тому не раджу брати дуже темні кольори (ми мали сірі, зелені і жовтогарячі). Але наші Wola після 6 міс прання виглядали краще ніж турецькі після 10 днів
    А ще колись Wola робила колготки для малечі в яких була ніби шкарпеточка (всередині махрова) з резинкою, а верх як звичайні колготки. Цікаво чи такі ще є? Я б купила для меншої такі...
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Ната, в тебе старший такого ж "сезону", що й ми! Але ми троха довгі, порівняно з однолітками (народились 56 см), то я як подивилась на графік росту, то виходить, що нам 86 буде в 1,5 року, тобто в листопаді-грудні, а де ще 3 місяці зими... От тому і боюсь на 80 брати, як спочатку настроїлась.
     
  3. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Я вам скажу, що в Кокобелло усі розміри більші, чомусь :ninja:
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    а це наш минулорічний, коли купляла Любчику було 1,5. На той час він мав десь 85 см, то думаю беру 92, щоб на 2 зими вистачило. Принесла і моя дитинка в ньому...втопилася. Довелося іти і міняти на 86. То і цього року ще будемо носити (маємо 92 росту), бо це фасон АЛЯСКА - подовжена курсочка і штани мали манжети, тереп відкотимо і буде в сам раз. Давала минулого року 300 грн.
    [​IMG] [​IMG]
    А ще такі 2 дублянки на хенді купила - одна Любчику (13 грн), а друга або нам, або Дзвінусі подаруємо (14 грн.):xaxa::xaxa::xaxa:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Мамусі,
    була по вашій наводці в Топ Топ - ціни тішать черевички 90-120-150 грн.
    А також заходила в трикотажний біля Краківського - дешевших цін ніде не бачила, куприла малому гольфик бавовняний теплий за 15 грн. (аналогічний на Краківському був 23 грн.)
    Хочу ще в Плато зганяти - але мені так далеко туди :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Оленко, а черевички зимові чи ще осінні?
     
  7. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Ну ще мені скажіть, будь-ласка, де є той "Топ-топ"?:clapping:
     
  8. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Вибачайте за офтоп, але я тільки що в'їхала, що Уляночка вагітна :clapping: ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    ДЯКУЮ!!:):):):)
     
  10. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Дівчата, розповідаю вам про термокомбінезони :)
    Ці комбінезони розраховані на діток, які активно рухаються, тобто як мініму потрібно, щоб малеча вже ходила. Він дуже легкий і теплий, одягається на Т +5 і до -20. Якщо на вулиці Т плюсова або 0, то під низ достатньо буде одягнути тоненький флісовий гольфик та термоколготки (або ж колготки, які містять в собі синтетичну нитку), на мінусову Т одягаємо звичайний гольфик+ флісова кофтинка. Все :) Усі комбези Ленне зроблені із водонепроникного матеріалу, тож малеча може сміливо валятися у снігу і стрибати по калюжам :) Такий комбез не можна прати (!!!), тільки протирається вологою ганчіркою. Ми в цьому році купили собі такий, от чекаємо нагоди, щоб випробувати. Але усі друзі та знайомі, які вже купили таке чудо, надзвичайно задоволені :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Шкода що ми вже комбінезони купили:sad:
     
  12. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    чому? :) ви якраз в тому віці, щоб носити теплі на овчинці комбези :) от наступного року вже можна буде купляти і термо :) Так що ви все правильно зробили :y:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    пригадую, як купила свому малому комбінезон на овчині, а він на вулиці занатурився (десь 2 роки) і ліг в калюжу... що то було!:lol::lol:
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Я дивилася на осінні. Зимові теж були, але ціни не памятаю.
    Це такі?
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  15. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.


    180-200-220


    Принаймні три тижні тому так було. Може вже завезли щось новеньке бо все ще минулорічне стояло.
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  16. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Не підкажете назву магазину ?:no:
     
  17. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    саме так :) але конкретно в нас - не такий :) В нас в принципі не комбез, а штани на лямках :))) Тобто це в нас скорше не верхній одяг, а штани в яких можна в снігу та калябухах валятися без наслідків ;)
     
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Я взагалі-то на довжину якось особливої уваги не звертала, навіть забула малу поміряти, щоб орієнтуватись. Дивилась так, на око, але, видно, не "мьоткій глаз" у мене:)
     
  19. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Прошу. наш комбінзон:
    [​IMG][​IMG]
    Теплу куртку і нову шапку покажемо пізніше - тато фотик забрав:no:
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    вчора в взуттєвому на городоцькій біля ДЦ купила дуже гарні тапочки дитині, якісь прекрасна, а ціна така як на наші чи китайські тапки. Є трохи зимового взуття, але розмірів малий вибір.
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.