Оптимальна вікова різниця

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Borodinka, 3 Жовтень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене вона не те що навіть не контрольована (хоча, ті всі її "та хто ти така, щоб мені вказувати" і "яка ж ти погана мама!" часом доводять до білого каління). Вона скорше така занегативлена і саркастична, і звинувачує усіх навколо в своїх якихось проблемах. Щось впало з рук - винен той, хто стояв поряд. Не вийшов малюнок - винні всі, хто не допоміг (тобто, загалом - всі)
    і ще вона зовсім не цінує те, що роблять для неї, натомість те, що я роблю для себе - помічає усе. "нігті вимальовуєш, наче не знати куди зібралася" "знов каву собі купила? а мені що?" при тому, що їй якраз постійно щось купляють.
    ну і різко контрастує ставлення хлопців до малявки і ставлення Вірусі.
     
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ви що про мене пишете??? Я постійно з цим борюся, щоб не перекладати відповідальність, а то виявляється буває і в 5, може і в мене з народження отой постійний сарказм і круте слово "занегативлена". Пам'ятаю, мені колись залетіла мушка в око і вся туш потекла, то я кричала до сестри, чому вона їй в око не залетіла (мені десь 18 було). А минулого тижня мені спину продуло, то були всі, хто двері відкривав, вікно відкрив, сидів біля вікна і йому нічого і навіть той, хто вмовив мене туди приїхати. І сумніваюся, що тут справа в різниці у віці, я старша на рік від сестри і в нас з нею любов і дружба
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я аж пішла дивитися, який Ви знак зодіаку :) нє, не співпадає е з Мурахою.
    З її останнього - тиск на мене, що я вже півтора місяці без роботи. Я загалом, звісно, трохи прибита цією ситуацією, але як мене зашеймила малявка неповних 6 р, то ж уявити важко! В нас ніхто вдома не каже "ти нічого не робиш", "чого сидиш без роботи" тощо. А Віруся - каже, ще і не таке :) вже навіть Дмитро буває покрикує на неї "та що ти за людина така!".
    Загалом я не виключаю, що мої дівчата здружаться. Колись. А поки що - ще одну каву мені :) і дихальні вправи.
    І десь мушу це все записувати, бо швидко забувається, і, не доцільно Бог, стану колись такою бабкою, в якої "діти в 8 міс ходили", в рік вірші розповідали тощо. "Ніколи не хворіли і всі дружно росли"

    Ще мені казали колись, що хлопці трохи придурюються з ніжним ставленням до Лідді. Щоб більше подобатися батькам.
    Ні, це неправда :) ну або вони рік поспіль придурюються (жарт, звісно)
    Вони її і водять, і носять, і годують, і витирають пісяні калюжі і співають їй. А якщо день не бачаться - то кидаються на неї, бо скучили. Серце тане :)
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 2
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    О! І в нас так. Мені з того трохи дивно), бо люблять її страшенно, дуже ніжні до неї, хоча між собою такого не практикують). А вона в нас ще та коза-дереза), може і щипнути, і в око дати. Меншого любить більше, він більше з нею бавиться, дуріє. Старший більш по-батьківськи ставиться. Але бачу, як він від неї фанатіє), так хлопчачо-батьківськи: які кучерики, яке платтячко, яке личко))). Дуже приємно то бачити.
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 3
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мої рахують, скільки їм буде років, коли вона піде в садочок, до школи :) Дмитро вже спланував, як забиратиме її з садочка. Як було би класно, якби знов поновили традицію "першого дзвоника", коли одинадцятикласник садить першокласницю на плече і вона дзвонить - і він би Лідку так поніс :)
    загалом, захоплення немовлястиками у нас вдома вірусне :) всі сюсюкають, дупцю цілують, волоссячко нюхають, комарів відганяють.
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Подобається Подобається x 2
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знаю чи криза, чи діти по-своєму переживають мамину вагітність, але десь з мого 20 тижня вагітності на Влада ЩОДНЯ жалілися в садку, а от перед самими пологами його "відпустило" і після народження Ясі ходив в садок майже ідеально, та й вдома ніякого прямо трешу мені не влаштовував.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @cjomcjomka то точно такий характер. Мій чоловік...всі винні в його і не його проблемах. Роботи забагато-замало, клімат поганий то сухо-то вологість, машина гімн... бо нова з салону, а вже ламається, Америка бо в нас на городі помідори якась тля поїла... і пішло поїхало. Я то серйозно не можу сприймати, ніяк. Я завжди кажу: мені здається, ти перебільшуєш, це збіг обставин)) А от сестра моя має такий негативізм до себе - вона не може радіти, бо у всіх проблемах винить себе. Оце мене більше лякає.
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А Мураха вже скорпіошка чи ще терезка? Бо в мене то взагалі не співпадає. Моя Терезка - найніжніша скорпіошка в світі. Нє, вжалити може, але нічим не більше, ніж інші. Так що я голосую за характер і "така вийшла":) і трохи знімаю капелюха. Я би вже за такі закиди в мій бік не терпіла. І то точно не тому, що аж 5 років була наймолодша. Я знаю одну таку 5-річну панянку, яка 2 роки була молодша, але теж таке викидає в бік батьків.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Та скорпіон, 00:45 першого скорпіонячого дня :)
     
  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @cjomcjomka
    Моя найменша не скорпіон, але дуже похожа на вашу Вірусю. Їй все не так, всіма командує і в приказовому тоні. Дай, забери, купи, тільки я маю це мати, моє, я перша. Чесно, я її боюся:girl_crazy:. Її бояться всі члени величезної сім'ї, і найбільше люблять. Я навіть не мрію що переросте, просто не дозволяю "вилізти на голову".
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Клас! Те саме роблю :)
    Щодо скорпіона - я не можу сказати, що в це сильно вірю. Але всі ті анекдоти про скорпіонів - правда :)
     
  12. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    ОО, і ми чекаємо скорпіона:girl_crazy:в нас взагалі всі 4 стихії буде в сім'ї, один чоловік приземлений:girl_mad:
     
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я скорпіон, але мені до Солі ще вреднічати і вреднічати:girl_crazy:. І головне старші не були такі, навіть не дозволяють в такому тоні говорити дівчата яким вже за 17 і 19. А вона як танк, бачу ціль, не бачу перешкод.