Підготовка до школи

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lavazza, 30 Листопад 2007.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

  2. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    @сніжна не можу написати Вам в ПП... Отож, цьогоріч будуть вчителі Олена (чи Галина, я не розчула добре) Олексіївна та Ірина (по-батькові не згадаю...) Обидві молоді, симпатичні, приємні ))) Може щось про них знаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nyny

    Nyny New Member

    Дівчатка , а в 48 школі є якась підготовка ?
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Олена Олексіївна- непоганий вчитель. З Ірин- може Ірина Степанівна? Вона теж часто веде групи підготовки і зараз є вчителем 3 класу. Хоча може з Ірин когось і іншого дали ( Ірина Степанівна- висока блондинка віком 41-41 роки). Олена Олексіївна- трошки молодша.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    коротко стрижена? можливо, вона, але
    ми ніби до неї попадаємо. Дякую!
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Фух, поділюсь тут, може хтось скаже, як бути: Є в нашій групі підготовки кілька хлопців з поведінкою ніяк не зразковою, в тому числі і мій. От, кілька днів тому вчителька мені зробила зауваження, щоб дослівно "Ви з ним вдома пожостче". Я відповіла, що роблю все від мене залежне, щоб дитину наставити на путь істинний. Сьогодні забирав чоловік і вона йому сказала, щоб завтра я прийшла і сиділа на уроках. Добре, що ж але дзвонить до мене мама іншого хлопчика з тих не слухняних і каже, щоїй і ще одній так само сказали. Ще вона мені розповіла, що вчителька їй сказала, що "В мене тут не виправна колонія" і , що її малого вона змушена була сьогодні закрити в туалеті о_О. Та мама була в ступорі і навіть нічого їй на то не відповіла, аж тепер прийшовши додому випитала в дитини, як то було, то малий підтвердив, сказав, що світло включила і закрила, він там сидіві плакав.
    Я навіть не знаю, як завтра досиджу стримуючись до кінця уроків.
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Вав. Що то за підготовка така?
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Держ. школа
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    оу. ноу коментс.
    А прийти перед заняттями і поговорити з нею?
    Ви плануєте до неї в перший клас?
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо вчитель не може дати собі ради з дітьми - то це однозначно поганий вчитель. Є різні діти, до всіх має бути підхід. Я б однозначно забрала б дитину і шукала б нормального вчителя. Навіть якщо до нього треба буде потім щоранку довозити дитину. Бо такий от горе-вчитель може відбити охоту до навчання на все життя, мовчу вже про моральні травми.
    Як на мене, то добре, що то так рано проявилось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Говорити буду після уроків, бо планую сидіти під час, хоч нічого то не дасть принаймі ні мені ні дитині, бо зрозуміло, що за моєї присутності він буде слухняніший. Але це вона і не для нас, а для себе, бо тоді їй спокійніше проводити урок і не треба напрягатись щодо тих дітей.
    В перший клас не до неї.

    Та от вже починаю жалкувати, що спокусилась "бо близько", ми возили і в садок, і на розвивалки, чесно, жоден педагог мені за той час нічого подібного не говорив, а тут... такі методи, я в шоку, мені так жаль тої дитини, сама ревіла( Яким чином дитина має слухати такого вчителя(рит.)
    Власне, що не пройшло ще зовсім часу, щоб діти до неї звикли, вона до дітей але , що вона для того робить? і тут відразу такі діагнози/висновки. Тій мамі сказала, що він у Вас забагато в компютері сидить, вона каже, що нема компа, ну тоді в телевізорі, короч- завал. Я скоріше б подумала, що такими можуть бути ще старої закалки педагоги, а тут молода.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    До загальної картини:) додам, що в класі 17 дітей і вихователів двоє, чи друга, то няня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    ділюся радістю: ми потрапили до Наталі Петрівни! Вона не планувала брати групу, але цього року було багато заяв і сформували не 2, а 3 групи, і методом "тику" нас записали саме до неї :girl_dance: Пам'ятаю, читала тут лише найкращі відгуки про цю вчительку, тому тішуся невимовно!
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ага. вона зараз 2-класників ще має.
    --- дописи об"єднано, 10 Вересень 2015 ---
    взагалі це жесть. Навіть для неслухів. Ну ж бо діти тільки почали ходити на підготовку, відповідно, їм ще потрібний час на адаптацію. І тут вчитель має працювати над тим теж. Та в нас на підготовці колись у вчительки було 13. З них 9- хлопці.І вони на початках кожен по своєму проявлявся- хто під партою сидів, хто плакав, хто міг посеред заняття встати і влягтися на підлогу ( ну ж бо надоїло). То вона з ними працювала. З батьками говорила, але власне більше з точки зору спільної праці над проблемою: цікавилася як дитина поводить себе у певних ситуаціях вдома, чи буває у неї таке -то поза межами школи, як на це реагують батьки, на що реагує дитина і як краще їй з нею працювати. ТО отакою спільною працею кілька місяців пішло на "врівноваження" дітей. Вони десь аж після нового року так адаптувалися. А до того- купа всього було.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я не згадала жодного класу в часи свої шкільні, в якому б не було неслухів) але і не пам"ятаю,щоб вчителі такі міри приймали. Я знаю свою дитину і працюю з ним в тому напрямку,щоб все врегулювати вже не один рік. Але вона отак з ходу мені сказала "Ви зним вдома пожостче"... я так мимоволі вже сьогодні після того випадку починаю розуміти, що вона мала на увазі)) Завтра буду намагатись вести як найконструктивнішу бесіду. Просто, навіть не знаю, як маю їй говорити, щоб не виглядало, що вчу педогога бути педагогом, коли сама далеко не звідти).
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2015
  17. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    як на мене, вона ще та акторка, та й решта...тож в те що щось зміниться на краще не вірю, поговорять і все, в кращому випадку, переведуть вчительку
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    дівчата, а скільки ви платите за підготовку до школи в приватних закладах, якщо заняття 2 рази в тиждень по 2,5-3 год? і що в цю суму входить?
    а ще цікавить яка кількість в групі дітей?
     
  20. magic

    magic Well-Known Member

    Ми почали ходити у Горішок, то платимо 600грн/міс, в групі записано 19 дітей, займаємося 2 рази на тиждень по 3год (4 заняття по 35хв). Окремо ще оплатили набір підручників на цілий рік - 250грн.