Підготовка до школи

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lavazza, 30 Листопад 2007.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А зошити, всi канцтовари входять в цiну, чи треба своэ то все мати?
    I чи не забагато аж 19 дiтей в групi за такi грошi?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. magic

    magic Well-Known Member

    Усі канцтовари за власні гроші купуємо.. Книги і є робочими зошитами - там читаємо, пишемо, малюємо. Купили тільки фарби, альбом, олівці..
    Так, трохи багацько дітей, але реально ходять меньше, 16-17..
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    як на мене, то забагато. 19 чоловік мали би на 2 групи поділити. Бо приватні підготовки стараються брати не більше 10-12 дітей на групу.Це знижує ефективність занять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    однозначно. от в нас по 8 дітей, і ні дитини більше.
     
  5. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Калинка- заняття з 14.30 до 18.30 (реально- десь до 18.15, казали), 6 уроків
    Вартість 500 грн/міс. плюс одноразовий внесок 100 грн на папір і ксерокс. За вересень платили 250 грн, бо заняття тільки почнуться з понеділка (тобто фактично півмісяця залишилось). Групи по 10-11 діток. Канцтовари, зошити, книжки купуватимемо самі (дали нам список необхідного).
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2015
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я ризикнула і з меньшим вирішила відмовитись від приватної підготовки (старший ходив у Горішок). Маю наступні аргументи:
    1. Ми відвідуємо садок, маємо спілкування з однолітками, циркуляцію вірусів, якісь там заняття, дисципліну, свята з віршиками. І у час, коли мали б бігти на підготовку - спимо, маємо той останній дитячо-дитячий рік))).
    2. Знаємо усі букви, рахуємо, додаємо-віднімаємо у межах 20, вміємо дві букви скласти у склад. Єдина проблема - писати. Не хоче, але думаю, що це проблема тимчасова.
    Знайшла чудовий метод як навчити читати.
    3. Усі діти різні. з старшим я б без підготовки не обійшлась (не відвідував садок, займатись бажання не мав, вірші не запам'ятовував тощо). менший зовсім інший. Не хочу бігти попереду паровозу. Сподіваюсь, що дам собі раду і знайду силу волі щодня знаходити 30 хвилин на заняття з власною дитиною. Ну а як не зможу, то підемо навесні на приватні заняття до вчителя перших класів, щоб здобути хоч якусь основу "щоб мама спала спокійно".
    Я навіть не хочу його цього року якимось гуртками грузити (ну хіба на шахи намовлю знову))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  7. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Ми "горішком" залишились розчаровані, зокрема при записі оговорювалась менша кількість дітей, ніж виявилась реально. Ходили до січня 1р в тиждень. Хотілось індивідуального підходу, а не стиснутої моделі звич. школи з "накачуванням" інформацією і великою кількістю доробляння дома. Здається, якраз базовим речам добре навчили в садку, а від приватної підготовки очікувалось іншого...
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вони реально так і займаються. Навіть ми ще 6 років тому займалися з 14.30 до 18-18-15.
    не знаю, як зараз, але раніше вони при оплаті відмінусовували пропущені заняття ( може ( скоріше за все) зараз такого вже і немає). Не було раніше вступного внеску. Книжки і зошити теж купували самі . Ну і ще минулоріч оплата була, здається 450 грн. Так що підняли не суттєво в порівнянні з минулим роком.
    не про Горішок, але в Калинці у кожного вчителя там своя методика подачі інформації. І кожен вчитель по різному і домашні давав. Наша, наприклад, давала досить багато і на домашнє. Казала, що зараз це здається дурнею, але в першому класі дитині набагто легше сприймати стає інформацію і домашні не є проблемою. Бо потік нової інформації йде великий і діти і так в стресовому адаптаційному стані гірше сприймають. А домашні на підготовці- це напрацьована система виконання. Скажу відверто, що на підготовці з домашніми мені було важко займатися. З урахуванням того, що дитина вдома вчитися не хотіла узагалі ( а в колективі- залюбки). Але якось з часом вийшли на певну схему виконань. І потім реально в першому класі він не сприймав домашні, як щось надзвичайне. Сприймав просто як звичайну річ, яку треба зробити. В першому класі над домашніми уже не було бажання мені застрелитися :).Робилося швидко і безпроблемно. Просто і минулоріч і цьогоріч маємо в родині 3 першокласників. То там з домашніми справді проблематично. Особливо трішки пізніше, коли їх починають активно задавати, а дитина вже змучується шкільним навчанням. Минулоріч у чоловіка братова і сама з дитиною над ними сиділа, і бабусю залучала, і потім з вчителькою за додаткову плату домовлялася, щоб та в школі з дитиною робила домашню роботу ( коли в усіх родичів нерви здали, і дитина теж більше нервувалася :)

    Взагалі і Горішок, і Калинка діють за принципом власне шкільної моделі. Тобто це не розвивайка, а можливість ще до школи дитину підготувати до шкільної моделі, шкільної системи. Тому там максимально наближено до того, що очікуватиме в школі: уроки -перерви-уроки-домашнє. Можливо, не варто дитину з 5 років так навантажувати , але з урахуванням наших теперішніх шкільних програм- хтз, що краще.Єдине, що я дійсно не розумію, як можна подавати матеріал на приватній підготовці 5-річкам у групі з 19 чоловік.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Ну от власне, стосовно "горішка" в мене було враження, що дитина взагалі не сприймала матеріал з подачі на уроках, завдань було дуже багато ( зараз в 1 класі набагато менше, проблем не виникає). Можливо не пощастило з вчителькою, але по факту дитина приносила завдання, які мені доводилось пояснювати і з "0" розбирати матеріал. Мене більше цікавила психологічна адаптація і індивідуальний підхід до дитини, такого не спостерігалось. А от навиками після садочку приємно здивована.
    Можливо на таких підготовках 1р в тиждень замало, бо втискають великий об'єм інформації.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    ось це, власне, одна з причин, чому я віддаю дитину на підготовку. Бо ті дом. завдання, що задають в садочку (так-так, там теж їх щось навіть вчать ))) даються нам дуууже важко, дитина лінується, бо бачить, що то не є обов'язковим до виконання. А тут, сподіваюся, буде якась мотивація і вона зрозуміє, що домашня робота- невід'ємна частина навчання.

    Ще хотіла уточнити: нам сказали ще купити щоденник, але не сказали, чи якийсь конкретний, чи будь-який. Який купували ви?
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2015 ---
    ой, тільки тепер побачила, що Ви теж в Калинку пішли... А я Вам тут розказую, що там і як ))))
    В якій Ви групі?
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ми теж відмовились від Горішка і т.д., про ще не жалкую:girl_yes: Моя мала ходила в хороший садок, з виступами, елементарне їх там вчили, писали там палички, вчили цифри. Вдома я з нею готувалась по зошитах підготовчих до школи (всюди можна купити, напр. "Готуємось до школи без проблем"). Мала пішла в 6 років (їх недавно виповнилось 6), і я не шкодую абсолютно:girl_smile:. Бо в садку їй вже не дуже цікаво, в школу ходить їз задоволенням (Богу дякувати). Так що даючи в 5р. на підгтовку в Горішок, то б було точно позбавлення року безтурботного дитиства. Маю приклад в сім'ї, де малого водили на підготовку туди, то мучились, возили, казали що багато уроків задавали додому, плюс оплата. Та навіть це не головне. Дитина пішла в школу, і було все одно дуже важко. І ходіння в Горішок виходить нічого не гаранує. Як сказала та мама, весь перший клас з нервами і трудами робили уроки, а в Горішку у вчителів робота-провести заняття, решу на відповідальність батьків . Добре якщо вчитель справді хороший буде, бо інакше шкода часу і грошей. Перед школою моя мала ходила ще на підготовку в школу, звикла до класу. Так що необхідності в Горішку я не бачу. Хіба має хтось час і бажання водити дитину туди, робити уроки ще перед школою, сподіваючись, що "потім зате легше буде", і багато так роблять, бо програма доволі ускладнилась, все індивідуально :girl_smile: Маю знайому що перед 1 класом наймала репетиторку щоб та з малою гачки писала, плюс купа розвиваючих гуртків з немовлячого віку:girl_crazy: Потім в школі все одно всі вирівнюються в початкових класах, нам про це не один раз в школах вчителі і директори казали:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Щоденник в Калинці Вам буде заповнювати вчителька, там нам писали розклад та домашні завдання і клеїли наклейки для заохочування ))) Беріть самий звичайний, я навіть брала без твердої картонної обкладинки, щоб дитині легший рюкзачок був.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Нi-нi, ви не так зрозумiли, ми не в Калинцi i туди не плануэм.i:) ми взагалi ще нiде не ходим, тiльки записались. От я i порiвнюю умови i цiни:)
    А ще цiкавить хто вiдвiдував пiдготовки при церквах, особливо при Церквi Покрови(Личакiвська)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в Калинці заняття двічі на тиждень по 3.5 години
    то моя колишня "парафія", тому тут із сусідів та однокласників водили своїх діток. Тут більше розвивалка. Хоча і непогана- дітям подобалося. Як підготовку до школи у класичному розумінні її навряд чи можна розглядати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Provizor

    Provizor Well-Known Member


    В горішку теж був варіант 2р. на тиждень, так, мабуть, легше дітям і батькам.
    В мене доня тихенька, мета відвідування підготовки - психологічна адаптація, тим більше розглядали 81 школу для подальшого навчання. Хотілось, щоб вчителька допомогла дитині розкритись, щоб в класі була атмосфера команди, створена стараннями педагога, щоб помилки не вважались катастрофою, а виступ біля дошки - ешафотом. При спілкуванні з вчителем було відчуття відпрацьовування програми і "вигорівшого" працівника, коментар, який я почула:"Ваша дитина така тихенька, що її і не чути..." Тобто все як у звич. школі, з активними працюють, а тихенькі самі по собі. За що тоді оплата? Заради знань? За ті ж гроші можна знайти вчителя для індивідуальних занять. Висновок, який я для себе зробила, що вирішальним на цих всіх підготовках є особистість педагога, програму по навч. зошитах можна пройти і самостійно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. soloveyko

    soloveyko New Member

    А чия дитина навчається в спеціалізованій школі №8 (біля Порохової вежі),відгукніться ?
     
  17. magic

    magic Well-Known Member

    Якщо не секрет, хто була Ваша вчителька в Горішку? В нас Борщ - поки що в мене спірне перше враження.. Бо, в мене теж малий тихенький і теж хочу, щоб вчителька допомогла йому розкритися, адаптуватися, бо ми не ходили у садок.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Моя.
     
  19. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Дівчатка, можливо хто водив своїх малявок на підготовку при церкві Воскресіння Христового на Городоцькій? Поділіться враженнями, будь ласка, варто-не варто? До кого йти?
     
  20. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    хто хоче віддати дитину в пізнайко - запис почався(приходьте після карантину)
    директор Володимир Володимирович роб. тел. 222-28-28
    3-4 дні в тиждень(по 3-4 уроки)