подарунок дитині

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dasha, 22 Липень 2010.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    не можу знайти, вже шукала, скиньте посилання будь ласка
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  3. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    У нас правда вікова категорія 4-6, але подарунки такі : годинник наручний з проектором, трафарети з ляльками, вітражні фарби,які світяться в темряві, книжки «що сховалось в лісі» ,і «велика книга почуттів», набори тіста і гіпсові фігурки для розмальовування.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    а для отого другого мацьопика-пружинки що принесе?:)
     
  5. Olesya

    Olesya New Member

    Всім привіт! людоньки, йду на ДН до похресниці на 4 роки - і щось геть розгубилася. Сказала її мама: "Тільки не книжки і не ляльки")). А що тоді? :girl_cray:Думала купити танцювальний коврик, але щось не знаю, чи дітям то цікаво в такому віці і які нормальні? Може хтось має таке щастя? хотіла б почитати відгуки, бо в неті щось з відгуками не дуже :sad:
    Порадьте щось. вірю у силу Форуму :girl_smile:
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Привіт, хто порадить аніматора? Двох треба в садок на пятницю. Фіксики, смішарики... В неті купа і я не можу визначитись. Може є перевірені?
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Що подарувати дівчатам 12 і 10 років на ДН?
     
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    що подарувати дівчинці 8 р на ДН? планшет і телефон є,
    Миколай приніс ляльку-пупса яку хотіла, барбі, конструктор, книжку, карету з конем, пазли і різні дрібниці.
    хоче сумочку, яку треба самому розмальовувати і все, але б хотілося щось важливіше
    і ще баби/діди/хресні питають
     
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Велосипед/ролики ( якщо виросла з попередніх), косметика/ прикраси ( щось вже "справжнє"), з іграшок - моя ще замовляє ляльки евер афтер і збирає шопкінси ( і різні кафе/холодильники до них), рукоділля - вишивка, бісер, плетіння ( якщо любить).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Прочитала, що в такому віці вже можна дарувати справжню косметику. Але щось сумніваюсь. Думаю, може й справді купити туш, змивку і блиск для губ, може ще кілька лаків для нігтів. Вже замовила їм гарнюні косметички. Чи це я ще заскоро з косметикою? Моя мала вже в 6 років в мою косметичку лазить і має свою дитячу косметику. А таким старшим дівчатам певно вже не пасує купувати а-ля "Маленькая фея":girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Добре би було знати, чи часом тато не забороняє:) Мені в 12 забороняв))))) Я б дарувала косметику, але без туші. Туш на дванадцятирічних виглядає, як на мене, трохи навіть вульгарно. Та і без туші вони красуні. Можна якісь крейдки кольорові для волосся пошукати, дизайни для нігтів, зеркальця, манікюрні наборчики, щоб косметички наповнити.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Я ще на 13 років купляла дівчинці в Ірен Букур бальзам для губ, крем та гель для вмивання. в них на косметиці пише від 3 років, склад натуральний - а вигляд уже дорослий. Іменинниця дуже раділа.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @OxyFoxy, дякую за ідеї. Мені теж в такому віці не дозволяли. Моя в 6 хоче, але я теж вважаю, що це зайве. Хоча часто бачила намальованих дітей у неї в садочку і там явно без маминих рук не обійшлось:girl_crazy:Дівчат 12 років в близькому оточенні не маю, а з цими бачусь один раз на рік.
    @Usmishka, дякую за підказку. Ця косметика в нас десь офлайн продається? Бо пише, що доставка 2-4 дні, а мені вже в п'ятницю їхати потрібно:girl_sad:
     
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В ашан сіті, в кінг кросі і в роксолані є магазини
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @raspberryє набори - зробити мило, блиск для губ - і косметика, і заняття
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дякую, такі набори дарувала минулого року. З кожним роком все важче подарунки підбирати, бо вже багато чого дарувала.
    Вже обрала. Замовила на мейкапі з органічної і натуральної косметики бальзами для губ, лаки для нігтів, креми для рук і дзеркальця. Це поскладаю в косметички. Ще докину туди ручок цікавих, давніше купила, такі дівчачі:girl_tender: плюс солодощі. Думаю їм сподобається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @raspberry ще є наклейки - тату :)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ага, і наклейки на нігті, стразики різні. Але на мейкапі щось нічого мені не сподобалось. Як виздоровію до п'ятниці, то може ще по магазинах походжу і докуплю щось таке. А як ні, то обмежусь тим, що замовила. Бо якийсь такий сильний вірус маю, ніяк не вилізу з того:girl_sad:
     
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Чоловіка похресниці буде 6 р. Вона думає, що вже дуже доросла :)
    Хочу сертифікат в магазин якийсь подарувати- щоб на шопінг пішла
    А в який магазин?
    Щось з одягом чи аксесуари, щоб вибір був і ціни не космос...
     
  20. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Порадьте подарунок дуже активному хлопчикові на 2р.