подарунок дитині

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dasha, 22 Липень 2010.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    біговер, толокар, велика машинка, щоб можна було на шнурку вести по вулиці
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Порадьте, що можна подарувати двом хлопчикам на 10 років? Що їм може бути цікаво у такому віці? :dntknw:
     
  3. magic

    magic Well-Known Member

    Ми дарували в такому віці своєму похреснику ігри від Smart Games. Цікаво, як для дітей, так і для дорослих. Є різні види - дорожчі, трохи дешевші.. Гарна ідея, щоб відірвати від планшета, комп"ютера)
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    А де їх можна придбати? (онлайн-замовлення не підходить, треба терміново)
     
  5. magic

    magic Well-Known Member

    Я купляла на кідстаффі...де у Львові є не знаю((
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не smart games, але є магазин на Балабана і мають сайт, де можна асортимент глянути - Розумні забавки. Я цього року на Миколая там похресникам скуплялась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Що можна подарувати баришні на 15 років( чоловікова похресниця).бачимось дуже рідко....займається вокалом.грає на фортепіано.
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Сертифікат на шопінг - Аксесоріз чи Інтрига (біжутерія і білизна) чи з одягом...
    Монопод, як не має
    Електронна фоторамка (цін не знаю)
    --- дописи об"єднано, 8 Березень 2017 ---
    А моїй доці скоро 4 роки.
    Хоче самокат і ролики
    Подобаються кроси з мигалками
    Корисно і цікаво настольні ігри
    Лего дупло складає. Лего Френдс ще, мабуть, рано? Та і менша сестричка все до рота тягне - не впильную ті дрібнички...
    Любить принцеси Дісней. Маєм всі маленькі magic clip.... Щось на цю тему??
    Трохи великими пупсами бавиться. Маєм візок для них сидячий. Чи треба ще лежачий докупляти- не впевнена...

    Що ще може бути цікаво?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    намети різні, хатки -- якраз час для того
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Братику 10,сестричці 12, ДН з різницею в тиждень. Хочу обом подарувати цікаве дозвілля. Куди можна придбати сертифікати щоб ви цікаво було? Наразі спадає на думку лише кінна прогулянка, але у Львові досить багато пропозицій такої, окрім іподрому. Яку вибрати щоб дітям було цікаво і пізнавально?
    Підкиньте якісь варіанти окрім коників, бо не впевнена чи їх батьки не будуть проти.
     
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Має намет, велику хату, малу хатку для ляльки
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Зайдіть на сайт bodo чи emozzi. Там є багато пропозицій. Щось обов'язково оберете. Я своїм похресницям такого віку брала малювання картин на воді, майстер-клас по карамелі. Сама ходила на майстер-клас по ліпленні з глини, катання на квадроциклах. Все сподобалось. Я б на такий вік взяла якісь майстер-класи чи абонемент в аквапарк, чи дитячий розважальний центр. В залежності, що їм цікавіше буде. Ще одному похреснику замовляла похід в квест-кімнату, але там мусить хоч один дорослий йти. Є теж на різний вік і різна тематика, треба дивитись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Що можна першокласнику подарувати на ДН в межах 1000-1500 грн., не іграшки чи одяг, а щось потрібне і цікаве?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Що можна подарувати досить розумово розвиненій дівчинці віком 5,5 років на Миколая?

    А дівчинці віком 2,5 років?

    Люблю дарувати корисні подарунки. Якщо іграшки - то тільки розвиваючі. З одягом навряд вгадаю по потрібності та розміру.
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    А які в нього інтереси?
    Нашому малому подарували такий конструктор
    IMG_4139.JPG IMG_4138.JPG
    Складати електричні схеми. Там залежить від того, що складник і лампочка світиться, і пропеллер працює, і ше купа всього. Вони є різної складності , від якої і ціна залежить.
    В нас тато такі штуки любить, то ми сиділи всі і збирали різні ланцюжки, класно було. Такий самий подарувала племіннику. Там сім'я гуманітаріїв, я так розумію їм не пішло)
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Лего і хотвілси. Але того вже дуже багато в хаті. Тре щось нове. Дякую, глянемо такий конструктор.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Хлопцеві на 10 років. Що подарувати? Смішно питатись, бо в самої син майже такого віку. Але 2 місяці тому ми з його татом всю голову собі зламали, поки подарунок вигадали :) Підкажіть щось.
    Розумний хлопчина, читає книжки, але читати не дуже любить. Займається плаванням і футболом. Бавиться тими зараз популярними "блейдами", трансформерами
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @cjomcjomka мій 10-річка замовив собі блютуз колонку.
    І
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Хто такі ці блейди? Може, нам теж треба на 10 років? Я якась відстала в тому...
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1