подарунок дитині

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dasha, 22 Липень 2010.

  1. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ми купили м"яке брязкальце з пищалкою.
     

    Вкладення:

    • 31155t72796.jpg
      31155t72796.jpg
      Розмір файлу:
      28,3 КБ
      Переглядів:
      24
  2. magic

    magic Well-Known Member

    Нам на 3 місяця подібного плану дарували, свого часу:
    [​IMG][​IMG]

    Дуже класна штука, малий доовго ним бавився, аж до 1 було йому цікаво - сидів вже і грав))
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Замовляйте іграшки на виріст)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Про книгу "Атлас пригод" гарні відгуки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Optima

    Optima Member

    Порадьте цікаву настільну гру для хлопця 10 років, щоб можна було грати вдвох, бо очі розбігаються.. дякую)
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, що можна подарувати дівчинці 13 років? Орієнтовно сума 600-700 грн.
     
  7. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    може щось з одягу. Я ось на 11 років - так і зроблю. Сумочка/рюкзак в школу? Косметика?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Leditanya, якщо особисто знайомі---парфуми, клатч+браслет з вишивкою, парасольку, вишиванку---це ми дарували чоловіковій похресниці на 12-13 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я тут поринула в світ настільних ігор, вибираючи подарунки до свят, тому це перше, що спало на думку)
    срібні прикраси
    сертифікат (катання на конях, наприклад)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    згадала ще були ролики..можна замінити ковзанами ( я правда не знаю їх вартості...ну і виходити з вподобань дівчинки. В нас була така--"ну вся дівчинка-дівчинка") і срібний ланцюжок і перша буква імені...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я в ці ігри не грала, але з того, що приглянулося і записалося у віш-ліст;):
    Каркассон
    Маленький Принц: створи планету для мене (дуже красива)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Цікаві килимки різні. Є трансформери - на виріст ще будуть
    Напр, Фішер
    Чіко
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    Сушу собі голову що подарувати дівчинці 9 років. Як її питати, то каже що не знає, не придумала. Виключно гроші теж ні, бо хоче подарунок :scratch_one-s_head:
    Підкажіть якісь цікавинки, може у нас просто з ідеями туго?
    P.S. Одяг ще не цікавить.
     
  14. Ludamylka

    Ludamylka New Member

    я сама недавно зіткнулася з такою проблемою як вибір подарунка для маленької дитини. Мої вже виросли з такого віку, і ось що купить малятку я не могла придумати. В результаті купила костюмчик, а ще вибрала ось таку заколку для маленьких діток, дуже мені сподобалася )

    [​IMG]
     
  15. Fish

    Fish Well-Known Member

    Серед коліжанок моєї доньки зараз популярні ляльки LOL (мене це дуже дивує, бо я думала, що вони вже виросли з такого віку, але от - хочуть і бавляться). Моя теж хоче :) Мені здається, що настільні ігри також гарна ідея, зараз багато цікавих, тільки уточнити, чи немає конкретної. Торбинка. Якісь милі рукавички (типу Accessorize). Кульчики. Кольорові крейди для волосся. Гігієнічна помада\бальзам\блиск. Лего теж ще може бути актуальне, але треба питатись, чи бавиться. Набори для творчості (зроби прикраси\намалюй картину\клей-пістолет, якщо багато чогось такого робить і любить). МП3 плеєр з навушниками або просто навушники, якщо має телефон і слухає музику на ньому. Якщо має телефон, то якийсь веселий чохол.
    А взагалі, то непростий вік в плані подарунків. Ще ніби і дитина, але вже ляльки найчастіше неактуальні. Моя ще бавиться, в магазині на них дивиться, але купувати вже не хоче (ну от та LOL - виняток). А на якісь дорослі подарунки ще рано...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member


    в онлайн магазинах 500-550 грн...Я собі поставила в закладки, бо маю в родині діток такого віку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Парфуми Zara - перше, що нагадалось
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Merry, срібну підвісочку з першою літерою імені і ланцюжок. Ми таке дарували похресниці чоловіка, пра золоту , тому за 2 рази. Але вона така дівчинка-дівчинка-вибражулька..
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, порадьте що подарувати похреснику з нагоди першого причастя? Гроші, думаю банально, якийсь би подарунок. Може щось прийнято, підкажіть.