подарунок дитині

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dasha, 22 Липень 2010.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені перші і останні, але я б перші взяла; 10 років вже і так, щоб на перспективу, бо котички будуть задитячі скоро.нмсд
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо дівчинка має світле волосся і/або блакитні (зеленкуваті, сірі) очі, то я однозначно за 2 варіант.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Підтримую, кароокій брюнетці я купувала перлинки-цвяшки в 10років
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я сіроока блондинка, колись була), але теж світло-сірі перлинки-цвяшки вже 10років ношу не знімаючи, це найвдаліший мій подарунок на дн
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Нещодавно була в Вікторії, там є острівок Золота Країна. Так от, там є такі класні дитячі золоті кульчики з білою емаллю. Шкода фото не маю, але виглядають дуже стильно)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    83712327-D464-4AC0-B95B-6675D8657BE1.jpeg Дівчата дякую за поради! Купила!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Fish

    Fish Well-Known Member

    Привіт. Підкажіть, будь ласка, де шукати сквіш не онлайн. (Хто не знає - така штука, щоб м'яти в руках, вона стискається, а потім повільно повертається до попередньої форми). Я заходила в Антошку і в Будинок іграшок - в Антошці не було, в БІ якісь дуже дорогі - вони взагалі всі такі? 350 гривень - це вони так коштують? Підкажіть, будь ласка, може я не там дивлюся.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Що то подарувати хлопцю на 10 років? Не книжки, не леґо, не настільні ігри. Взагалі не знаю, чи він цікавиться чимось. Хіба футбол ганяє, але м'яч є. Схиляюся просто гроші дарувати.
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Може якийсь подарунковий сертифікат?
    Якщо футбол,то можна футболку улюбленого футболіста
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ari

    Ari Well-Known Member

    Пишу вподобання мого сина: металевий конструктор, ігрові або водні бластери, набір супергероя, є тепер нова фішка ready2robot по типу Лол для дівчат, настільні ігри, футбол або хокей настільний. Можливо щось для активного відпочинку чи подорожей - компас, набір туриста (ліхтарик, ніж універсальний, стакан).
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Живуть в селі, ще одна проблема:)

    Дякую! Йду ще погуглю третину пунктів)
    Я ще подумала. А є якісь цікаві штуки для планшета? Якісь платні додатки чи щось таке. Чи то не варто?
     
  13. Fish

    Fish Well-Known Member

    Bluetooth колонка, спортивна пляшка для води, гаманець якийсь прикольний молодіжний. Гроші також непогано.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    З того, чим цікавиться мій і його однокл., це не додатки, а ігри типу Роблокс і Майнкрафт. То, дуже специфічні речі і він вже може їх мати, а можуть батьки бути проти.
    Гроші тепер, мабуть найоптимальніший варіант, бачу по свому. Він вже має свої хотілки в т.ч. ці платні ігри.
    Футболісти також люблять обновки- копачки, футзалки, бутси ,гетри нові. Залежно від суми).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Безпровідні навушники ( або провідні :)), в такому віці ще цікавляться бейблейдами.
    Але я за гроші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Haidee , мій не футболіст....але знаю, що от ті копачки...то зе бест оф зе бест...Бо зношуються, дорогі, і нога виростає....
    маю знайому маму 2-х юних футболістів... Ну і форма з ЙОГО ім*ям., але в кольорах улюбленої команди, ..це теж крута хотілка
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ari

    Ari Well-Known Member

    НМСД діти і так досить часу проводять в гаджетах, і їм достатньо того що самі знайдуть, питання інше якщо дитина чимось конкретним цікавиться і для неї це актуальне і гроші за це не на вітер.
    Можна зробити недорогий подарунок, але дитині він буде цінним бо актуальним. В нас з таких це водні пістолети або помпи(на літо просто супер,а і потрібно врахувати братів чи сестер бо самому нецікаво))) та настільна гра морський бій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так, я погоджуюся. А ті бластери, виявляється, я вже йому дарувала недавно. Не знала, як називається:) мабуть, візьме гроші і щось невелике для ефекту "подарунок тут і зараз".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Я за колонку на Миколая удостоїлася звання "найкраща хресна"
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А наш тато "вигрібає" кожного дня))).
    Але ,так ,дитині в кайф:rock:
     
    • Смішно Смішно x 1