порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. marianast

marianast Well-Known Member

Там лише зі скеруванням. Якщо нема знайомих лікарів. У мене нема(

2. kiciatlo

kiciatlo Member

Напишіть і мені номер Бариляка Андрія, будь ласка!

3. VLadaV

VLadaV миється в бані

Прочитала ваш пост и в шоке!! Ну по поводу лора я и сама к ним особо не хожу-побаиваюсь. Прошлый раз дотянула до пробивания гайморита. В этот раз хоть и отбивалась, подруга можно сказать за ухо оттащила в клинику Медиленд на Лукьяновке где лечится сама. И на удивление больше не сопротивляюсь а сама хожу. Лор мне попалась хороший Совецкая Анна. Очень внимательно выслушала, осмотрела все и ушки и нос и горло. Рассказала обо всем что увидела, а не просто рецепт выписала. В общем и время уделила и внимание. Теперь к ней хожу на промывание носа периодически. Очень довольна. Так что если нужно пишите дам номер.

4. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

Сьогодні там була, неділя, правда. То про скерування ніхто не питав.
    А на дверях висить писулька, що прийом без направлення коштує 165 грн і рахунок куди треба перерахувати гроші.

• Інформативно Інформативно x 1
  5. oksanamucha

oksanamucha New Member

Мені потрібно видалити мигдалики, зараз думаю де оперуватись в воєнному госпіталі чи в медінституті. Хто оперувався напишіть будь ласка в приват ціни, і особливості операцій.

6. Materynka

Materynka Well-Known Member

@oksanamucha, так залежить в кого з лікарів вам хочеться оперуватися.

7. Жменька

Жменька Well-Known Member

Дівчата. шукаю толкового ЛОРа, мабуть хірурга. Вже років 5 маю постійні нежиті. які часто переходять в гайморит. При МРТ виявили кисту в гайморовій пазусі. Може, хтось з таким стикався, в кого лікувалися і як результат?