Прання дитячих речей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ivansstef, 15 Серпень 2007.

  1. basia

    basia Well-Known Member

    користуюся їхнім милом для видалення плям - є для білих і кольорових речей. Дуже задоволена - намилив пляму і в пральку - відходить все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А хтось користувався пральним порошком Sano ізраїльським для діток від народження? Хочу купити, але цікавлять відгуки. Дякую!
     
  4. Kryhla

    Kryhla Member

    Може хтось напише свіжі коментарі? Знову думаю чим прати дитячі речі. Старшому 9 років тому все прала вручну, тільки не пам'ятаю господарським милом чи дитячим. Тепер знову потрібно готувати речі в пологовий. Думаю, може купити рідке господарське мило і з ним прати в машинці? Чи не бажано? Можливо порадите марку максимально справжнього мила, без всіляких домішок?
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене близька родичка народжувала в Італії, і перед випискою з пологового питала, яким засобом краще прати дитячі речі. Лікар був здивований, знизав плечима і сказав - звичайним, яким і собі перете :girl_crazy:. Мені здається, там менше паряться такими речами, хоча про дітей дають дуже добре. Але в Європі звичайні засоби мабуть мають відповідну якість і вже давно більшість з них безфосфатні. А індивідуальна алергічна реакція може бути навіть на супер-пупер ідеальний засіб, тут не вгадаєш. Дорослі не виняток...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Є сенс заморочуватися, якщо одяг всіх, хто буде контактувати з дитиною, теж буде пратися милом, і постіль/покривала/коцики/рушники.
    В іншому випадку - навіщо?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Особисто я перші півроку (до прикорму) дитяче перу дитячим милом. Спочатку мені вистачало (терпіння та наснаги :girl_crazy:) просто в тазу замочити в мильній воді, а потім кидала в машинку полоскати. Через певний час користувалась натертим дитячим милом (бажано окрему терку мати, трохи соди, іноді пару крапель ефірного масла лаванди тощо - рецепти такого засобу в інеті). Коли вже починався прикорм і плями - то попередньо крапала на плями Ваніш чи спец.милом від плям натирала.
    Зрештою, з 6-9 місяців дитячий одяг прався разом з дорослим. Кондиціонером рідко користуюсь. Натертим милом користуюсь і зараз для одягу з незначними забрудненнями, постілі... Мені подобається сам процес натирання мила (господарське з дитячим теж змішую як варіант, тверді) :girl_crazy:.

    А буквально сьогодні був майстер, дивився пралку - то за 5 років (з них приблизно півтора-два роки користуюсь дитячим милом) - стан майже ідеальний в нутрощах машинки. (п.с. дівчата, лимонну кислоту для профілактики накипу не використовуйте. Вона розїдає і кальцій, і алюміній, і, і, і... :kisss:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я би радила нові речі в пологовий випрати просто в пралці у воді, без нічого. А далі користуватись гелем для прання, але незабарвленим і без ядучого запаху і ставити подвійне полоскання. Ми вже давно порошком для прання не користуємось, лиш гелем.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Kryhla, я вже купу років користуюсь лише порошками для дитячого одягу, не мають сторонніх запахів. З останнього був здається тайд. Малий колись мав алергію, і дуже реагував на порошок, який просто знаходився вдома. Тому тепер лише дитячі. Для ось таких манюнь краще щось з дорожчого. Нас не погано був амвеівський для дітей.
     
    • Подобається Подобається x 2