Прання дитячих речей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ivansstef, 15 Серпень 2007.

  1. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Сірий Вовк

    Сірий Вовк New Member

    Відповідь: прання...

    Мене також дуже цікавить питання, як потрібно прати дитячі речі. Тиждень назад забрав з пологового будинку дружину з дочкою. За її вмовляннями переїхали жити до ТЕЩІ і ТЕСТЯ. В перший вечір дитячі речі прала ТЕЩА господарським милом. На другий день порадившись з дружиною купив пральний порошок, здається "Too baby", але ТЕЩА всерівно попрала господарським милом. Дружина каже, що перший час треба прати тільки ним. Останні чотири дня дитячі речі кожен вечір перу я - спочатку господарським милом, потім три рази полощу. Підскажіть коли закінчеться "перший час" і можна прати порошком. А ще цікавить питання відносно пральної машини для дитячих речей, щоб була невелика і швидко прала, хто яку має, порадьте? Бо ВОНИ кажуть, що в великій прати так мало речей не ефективно.
    На рахунок прасування також одяг малої прасую я, з двох сторін, поки ВОНИ дивляться "Тат'янин день", добре, що не заважають.
    Просто не хочеться потім чути, як ВОНИ важко нам помагали!
    :naci:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Даремно. ІМХО



    Я з перших днів прала "Teo baby". Алергічної реакції ніякої. Господарським милом варто прати якщо в дитини є подразнення на порошок.
     
  4. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Є ще Ушастий Нянь, ми ним перемо з перший днів - теж без проблем
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    я прала відразу у великій пральній машині... проблема в тому, що одяг наймолодших є дрібненький, аби не купувати багато то треба часто прати, аби мати в що переодягати. Накупити надто багато речей 56 розміру теж не хочеться. Тому не так вже і погано перепрати кілька речей руками.
    Коли приходила моя мама то вона однозначно прала руками, пральна машинка пере значно гірше :D це всі знають і з мамою не сперечаються!

    Сірий Вовчику, не переживайте! Перший період важкий і для Вас і для дружини. "Тат'янин день" можна і Вам дивитися і не зважати увагу на дрібниці. Думаю, що зовсім скоро Ваша дружина втече додому, якщо побачить, що Ви абсолютно даєте собі раду без батьків...
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: прання...

    Пральна машина є?
    З першою дитиною ми так само мучилися, а далі порозумнішали.
    У ванні завели миску для дитячих речей. Те що просто попісяне, закидали просто в машинку. Цикл полоскання без порошку для такого цілком достатньо. Закакане (тоді того ще було багато, бо на памперсах економили. тепер це актуально для тих, хто практикує висаджування, іншим простіше) - запирала просто під струменем води (чи з милом) і відправляла в миску (можна на балкон, якщо є запах). Туди ж - брудне, чи зі зригнутим молочком. За два дні - є пів-загрузки для пральки з дитячим порошком. Прала відразу після пологового карапузом, зараз волію тео-бебе. Єдине - потім додатковий цикл полоскання з програмою на повну загрузку. Але в мене машинка стара, нові, здається, мають програми додаткового полоскання.

    І ще, це велика таємниця, але ні з 2-ю, ні з 3-ю дитиною я нічого не прасувала. Взагалі! (суконочки, яким це потрібно для зовнішнього вигляду, не рахуються).

    Але щиро раджу, всі нововведення починайте, коли повернетеся на своє господарство - нервів шкода більше, ніж рук.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    А Ви, окрім прання, ще готуєте на всю сім'ю їсти, прибираєте, купаєте дитину, носите її на руках, коли мама п'є чай або приймає душ ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    прання... яке може бути прання? Хіба Ви не знаєте, шо після Йордану місяць не можна прати?


    :radist:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Сірий вовче Не затягуйте проживання у Тестя і тещі- місяць і додому, там весна скоро - дитину не так кутати треба. легше на двір виходити.

    Відносно прання - пральна машинка для того і призначена, а про псованя речей -чим не користуються те не псується :)
    Відносно хатніх обовязків- то якщо ви візьмете на себе:
    прання -(закинув у машинку нажав кнопку, розвісив, зібрав поскладав у шафу)
    готування - мясо і риба краще печені і тушені + овочі побільше- і вам корисно і дружині і дитині , а всякі витребеньки вам зараз ні до чого- простіші блюда і готувати простіше все що більше 40 хвилин готується то через рік
    прибирання- не розкидати свої речі, двічі на тиждень пропилисосити, в суботу вимити усі підлоги, і щодні виносити сміття

    То ваша дружина буде вам безмежно вдячна , нерви будуть збережені, дитина здорова і доглянута, теща з тестем будуть на вас молитися

    П.С. Дружині теж залишиться багацько роботи ;) + справно продукувати молоко в потрібному обсязі- то теж робота :))) і непроста .
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    я теж спочатку прала господарським милом, бо дитячі речі маленькі і скільки їх треба щоб назбирати 5 кг для пральки:) почала прати в пральці коли дитина почала їсти(не молоко в смислі), бо вимазувалось все:)

    з батьками жити в перший рік дитини, як на мене не так і погано... все залежить від батьків, як вони ставляться до ситуації
     
  11. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    У мене сушка в машинці відразу. Ми таку спеціально купували і оббігали за нею весь Львів. Але мені щось не подобається та сушена білизна. У неї якийсьзапах... навіть не знаю... Там є кілка позицій тої сушки.. вже всі перепробувала. Може треба просто розпрацювати ту сушку...
    Дитячі речі перу теобейбі. Дуже подобається. Раніше була Альонка - не подобалося.
    Попісяні, як Ука, просто полоскуання водою.
    А решта не чекаю кучі і пере навіть пару речинок...
    У мене є додаткове полоскання у програмі, але я ще раз прополіскую...
     
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    теж так робили :)
     
  13. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    найкраще господарським милом...
     
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    найкраще - хлопом з господарським милом, нє ? :D
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Прасування постелі - це для мене найпаскудніше заняття, яке може бути. Частенько підвантажую маму, коли та завітає до нас у гості. А одного разу наскладала аж три непопрасовиних комплекти, а мама не приходила давненько... Була трошки сердита на чоловіка і поки "читала йому лекцію" з тої злості незчулася, як все перепрасувала... Але то не метод явно.
     
  16. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    ну де ж так мона жартувати.... чессслово.
     
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: прання...

    А я не прасую. Рівно розвішую після прання, а потім просто складаю в шафу. Є 2-3 комплекти попрасовані, стоять на всяк пожежний.
     
  18. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Добре вам. А в мене всього чотири.
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: прання...

    так нас - пятеро душ. Мусить бути багато :)
     
  20. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    моя дружина аналогічно думає.