Прання дитячих речей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ivansstef, 15 Серпень 2007.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    а мій тато сказав, що мама пере ще й швидше ніж машинка :) жалів, що купив пралку

    наразі мама з пралкою вже не змагається, тепер мама не розуміє призначення посудомийки в мене вдома :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Навіть якщо машинка розрахована на 5 кг, зовсім не обов'язково їх набирати. Можна зібрати 1 кг і його попрати. Машинка води меньше візьме і порошку меньше сипати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    А мене цікавить наступне, пов"язане з пранням: купила синочку комбінезон на овчині, а тепер незнаю, як правильно його почистити: попрати чи, можливо, віддати у хімчистку. Підскажіть, будь-ласка, як правильно поступити?
     
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    У нас окремо пралька і сушка. Якщо в сушку завантажити меньше одягу чи білизни то навіть прасувати не потрібно потім. Я всі речі перу в пральці бо на ручне прання немаю часу, все відпирається, все сушу в сушці бо зараз більше нема де сушити. Купую порошок Frosh, дитячі не купую, прала колись дитячим Маркові речі то вони тепер як шмата...
     
  5. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Я теж планую купити,але вагаюся між ним і дитячим Amway.Хто має останній і якщо так чи задоволені?
     
  6. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: прання...

    я також користуюсь всією лінійкою Frosh

    Cлушне зауваження - тому рекомендую всім купувати сушку по об"єму більшу , ніж пралька!
     
  7. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Я речі, які не сильно забруднені, гарно відпираю кримськими Дакос: Ладушками.
    Також користуюся Фрош-гелем для прання та ополіскувачем Фрош - дуже задоволена:)

    До речі, а де ви купуєте продукцію Фрош? Невже його тільки в Метро можна придбати?
     
  8. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Написала Вам цю страшну комерційну таємницю в ПП :ninja: :girl_smile:
     
  9. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Ще бачила на комерційній гілці однієї з форумчанок, але ціни там на Фрош інші,аніж в Метро.:)
     
  10. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: прання...

     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    У львові зустрічала тільки в Метро..
     
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    А, взагалі, той Фрош-порошок для прання набагато дорожчий ніж звичайні дитячі порошки?
     
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Родичам і знайомим купую амвеєвський дитячий вже багато років, задоволені,перуть ним не тільки дитячі речі, але і свої дорослі. Вони мені так його розхвалили, що я вирішила і собі купити, попробувати. То було десь 2 роки тому, а перу ним і досі, бо на раз беру малесеньку ложечку, надовго вистарчає. Я перу ним світлі речі або якщо щось дуже забруднене замочую попередньо в ньому і плямовивіднику, витягаю чисті речі ї їх ополоскую в машинці.
     
  14. zajunya

    zajunya New Member

    Відповідь: прання...

    Я також перу таким порошком дитячі речі від народження. Задоволена! Відпирає добре і алергії ніякої. За пів року використала менше половини пачки (перу майже щодня).
     
  15. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Це ви вручну перете, чи в пральну машинку теж однієї ложки вистачає?
     
  16. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: прання...

    Я теж користуюсь эмвеевскими порошками не тільки для дитини, а і для дорослих, там немае фосфатыв, а у всх інших дитячих порошках э.
     
  17. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: прання...

    Не у всіх, потрібно просто уважніше прочитати упаковку. Я користуюсь "Агу" і набагато дешевший, і без фосфатів, і пере нормально.
     
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Відмінність тільки в тому,що як правило дешевші дитячі порошки не зберігають колір тканин при пранні і після кількох разів речі просто стерті,старі виглядають.
     
  19. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: прання...

    не знаю, мене цілком задовільняє цей порошок, і речі не стали виглядати старими. Можливо через те, що я не тільки порошком перу, а й дитячим господарським милом?
     
  20. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: прання...

    я малій перу "Ушастим" и "Ладушки", цікаво чи можна господарське мило застосовувати для прання в пралці і яким чином?