Прання дитячих речей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ivansstef, 15 Серпень 2007.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Можна, але треба його натерти на терці. І, бажано, засипати не у відділ для порошку, а зразу в барабан.
     
  2. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: прання...

    Ви пробували? Я щось боюся, що буде сильно пінитися. Яку ви кількість мила даєте? І при якій температурі можна прати з милом?
     
  3. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: прання...

    Можна, якщо не часто, бо все-таки в порошках-автоматах є якісь штуки, які захищають машинку, чого нема в милі.
    Дитяче мило само-по собі не дуже сильно піниться (порошок набагато більше). А температуру вибираєте залежно від одягу.
     
  4. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Ще краще залити гарячою водою, щоб постояло (вже потерте мило), тоді воно розійдеться, і точно не лишиться на одязі після прання.
    Дуже задоволена порошком Amway. Один раз випадково чоловік засипав звичайний порошок і ми попрали ним речі немовлятка, потім повторно прали амвеєвським, і зник запах попереднього порошка. Коштує трохи багато, але вистачає надовго.
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2010
  5. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: прання...

    Можна терти на терці і розварювати - тільки тоді заливати в барабан - інакше воно вам не виполочеться із одягу, або треба буде зо пять раз додаткове полокання вмикати:girl_tender:.
    Або запирати лашки в милі окремо, а потім закидати в машину і прати.
    Я прала і так і так. Зараз перемо порошком і своє і дитяче (перу рідким Фрош)- так простіше і запах одягу приємніший. :girl_crazy:
     
  6. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Дівчата, хто порадить, як вивести запах з коврика, малий дуже часто на нього пісяв, недавно попрали, думали, що ціла пачка порошку випере, але де там, коврик став чистеньким, а запах залишився. Думала над білизною, але боюся, щоб не почав мені лізти(((
     
  7. mamamilka

    mamamilka New Member

    Відповідь: прання...

    Цитата:
    Допис відМАХАМАК
    (перу рідким Фрош)
    А яким "Фрош" перете? Бо я купила для кольорового з запахом яблука, і чесно кажучи, мені запах не подобається, пахне так ніби білизна провесіла кілька днів в сирому приміщені(несвіжо).
    Може хтось користувався безфосфатними порошками з магазину "ЕКО"(на Франка)? Які відгуки?
     
  8. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: прання...

    Думаю, це не проблема, якщо мило дійсно краще відпере ніж порошки. Я час від часу заливаю в машинку 2-3 літри оцту для профілактики і ставлю на режим кип"ятіння, знімає весь камінь.
     
  9. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Мама мені колись прислала з-за кордону такий дитячий порошок.Але це не порошок, а спеціально вже готове потерте мило ( такими кусочками, як на терці ). То я засипала в таку спеціальну коробочку з дирочками для порошку ( продається окремо для пралок ) і в барабан. Але перед тим налила до того мила трошки води і закалатала таку кашку. Бо раз його засипала просто так, то на деякому одязі полишалося то мило:girl_in_dreams:.
    Дуже багато не даю. Десь 4-6 столових ложок. Температура, думаю, значення не має. Я, особисто, прала при всяких.

    ---------- Додано в 05:22 ---------- Попередній допис був написаний в 05:21 ----------

    Саме так:girl_smile:.
     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    І ми так само зупинилися на рідкому Фроші!:) Він і по ціні оптимальний,замовляю в Німеччині,він там всьго 5 євро,а в нас 100 грн, і по запаху. Зовсім не чути ніяких віддушок.Задоволена ним на всі 100.:)
     
  11. TATA

    TATA Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Ми так само зупинились на Фроші. ДУже задоволена. Використовувала Дакос, також нічого. Але Фрош явно виграє.
     
  12. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: прання...

    Я перу дитячим "Sano" (ізраїльський виробник). Діткам підійшов, алергії не викликає.
     
  13. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: прання...

    Наразі користуємось Ладушками, і взяли спробувати Содасан.
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: прання...

    Для дитячих речей, які найближче до тіла використовую "Ладушки". Решту речей, в т.ч. і наші перу дитячим порошком Теобебе або Ушастий нянь
     
  15. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    "Теобебе" випускають тепер новий безфосфатний порошок,але в нас ще небачила. Перем поки тим старого зразку.
     
  16. Smurfik

    Smurfik Загублений

    Відповідь: прання...

    Я дитяче перу Дакосом, для усієї сім'ї останнім часом купую Ушастий нянь. Ще купила спробувати для дитячих речей порошок Альонка, на мильний основі, але ще не прала.
     
  17. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: прання...

    Дівчата , підскажіть прошу,де купуєте ті порошки...
    бо в себе на базарі запитала про Ушастий нять ,так на мене так подивились типу я несповна розуму(((((
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    У вас базар неправильний. Того няня повно в міні магазинчиках з побутовою хімією ( тих які попристойніше). А в ашані ушастого няню взагалі валом - від кремів і шампуней, до плинів, кондиціонерів та порошків.

    Але скільки порошків не випробовувала дитячих ( бавилась перших пів року в дитячі порошки), всі вони недостатньо добре перуть. Дитина не алергічна, топу перу все Аріелєм і не парюсь :)
     
  19. nonstop

    nonstop New Member

    Відповідь: прання...

    Я перший рік Тео купувала, подобався мені, а потім шось перестав. Ушастий нянь такий собі, хоч мама моя собі халати білі пере, вона медик, каже- добре відбілює. А я вже довший час Персілом Сенсітів перу...Подобається. Гарно все відперає, запах легкий приємний. Тому в хаті і немаю таких одьожок , які можна "списати" через плями, все як нове.
     
  20. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: прання...

    Я прала "Ушастим...", тепер купила польський рідкий порошок, вже рік перу ним, етикетка знищилась так, шо вже й не прочитаю, як називається.