Прання дитячих речей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ivansstef, 15 Серпень 2007.

  1. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: прання...

    Ми перший рік користувались "Бебілав", а тепер перейшли на "Теобебе", бо "Бебілав" дуже смердить господарським милом.
     
  2. Latte

    Latte New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчатка,а чим Ви прали речі дитячі в пологовий? Дитячим порошком,дит. милом чи господарським?
     
  3. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я прала коричневим господарським милом, мені те мило ще й в пологовому знадобилось - промивала з ним шви.
     
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я прала порошком Альонка, він вроді на милі, без шкідливих добавок, але хіба таке буває? Я і милу тому теж не довіряю. Головне добре прополокати. І попрасувати напевно. Але я не прасую.

    ---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:09 ----------

    на Перехресті ситцеві пеленки по 20- 25 грн. ))))

    Ну а про прокладки я і написала- то дуже індивідуально. Мені ті шматки ну ніяк не плягують, хоча розумію що їх використовувати краще, але все таки купила готові прокладки, бо мені в них комфортніше.

    Єдине, що коли є зовнішні шви, то прокладки певно 100% не можна. Ніякі. Тільки шматки.
     
  5. Latte

    Latte New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    а оцей порошок Альонка кращий ніж Ушастий нянь?
     
  6. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    я теж господарським милом сьогодні попрала, але таким білим, а потім ще прасувати буду.

    на Перехресті ситцеві пеленки по 20- 25 грн. ))))
    я на Краківському в суботу по 12 грн. купила)
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Аналогічно, і милась ним деякий час після пологів.
    Про шматки - думала що це якийсь пережиток, але виявилось що їх треба брати, практично всі з ними ходили, тим більше у мене були невеликі шви, так що це правда пригодиться і вони зовсім не парять. А народжувала я у вільній ситцевй сорочці до колін (була така вдома:girl_spruce_up:з голубенькими квітками) - і зручно, і своє. Також треба мати ліфчик для годування, з х/б, вільний, бо коли прибуває молоко, розмір ще збільшується і прокладки у нього для годуючих мам.
     
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Прала "Ладушками" з екотоварів, потім теж до півроку, а як почалося догодовування, то вже в звичайному, бо "ладушкам" харчові плями були не під силу.
    Прокладки мала шматяні, в ПБ була з ними, в основному лежала, а вдома - "Натурелла" найбільші, вони для мене найніжніші.
     
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    єдине, чого я не встигла підготувати в пологовий - то шматяні прокладки, тому мені їх поспіхом готував чоловік, коли вернувся додому після пологів :). бачили би ви ті шматки ггг. ну але скажу, що з ними в літню спеку було дуже комфортно.

    ---------- Додано в 22:27 ---------- Попередній допис був написаний в 22:25 ----------

    десь читала, що то страшна бека для діток.
    ну і знайомий, який працює автослюсарем, казав, що найкраще від шміру ушастий відпирає, тому схильна думати, що то не просто з мила порошок.
     
  10. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Певно якийсь ексклюзив знайомому дістався, бо насправді той нянь поганенько пере, не відпирає звичайнісеньких плям з дитячого одягу :)

    На рахунок прокладок, то мала і саморобні і такі, але тіло вимагало тільки саморобних. Пішла їх купа купезна до пологів (води відходили) і після, дві півковдри та купа марлі купованої, нашвидкоруч випраної, випрасованої та складеної чоловіком.
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ну, наприклад, у нас звичайнісінькі дитячі плями - то від їжі, фруктів. сама жесть - то коричневі плями від бананів, не відпирається нічим. я тими бананами стільки одягу перепсувала, не знала, що воно коли засихає - темніє і до побачення. до чого веду, такі плями, що залишають ягоди/фрукти/інша їжа взагалі важко перуться.
     
  12. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    так Ушастий нянь і не з мила, то Альонка з мила. А відпирає він так собі, мені гарно тільки Аріель відпирає і ще деколи беру Амвей. Він теж гарно пере, але дорогий.
     
  13. Latte

    Latte New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ну я від багатьох чула що "Альонка" ніби більш-менш нормальний. А ше ніби Teo-Bebe непоганий....
     
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Порівнювала ще готуючись до ПБ склад Уш. Няня, Тео-Бебе, ще якогось популярного дит. засобу (не можу зараз згадати) і звичайного порошку, то + - склад ідентичний, хіба в Тео-Бебе трохи відрізнявся, та й в неті десь читала, що він найменш агресивний. Планувала спробувати, але руки не дійшли:)
    В нас найбільше одягу попсовано яблуками.
     
  15. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я мала Тео Бебе жовтий і зелений (колір пачки). Пере він теж так собі. Про відпирання плям взагалі мовчу.
    Зараз маю на перші часи Ушастого і Альонку, а як почнемо ставити плями від пюрешок, то буду переходити на Амвей, або на Аріель (як не буде алергії).
     
  16. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Перші місяці я прала одяг господарським милом, потім теж перейшла на "Ушастий...", а от "Альонка" мені щось не сподобалась (але це особисто мої враження)
     
  17. shelby

    shelby New Member

    Відповідь: прання...

    А ми також від народження користувались тео бебі, спочатку подобалось а потім чи він спортився чи підробки попадались але ті гранули не розчинялись у воді і коли одяг висихав був у всіх сліпіках... :girl_devil: приходилось його витрушувати і переполокати... фє:girl_mad:
    А потім я з того горя купила рідкий ушастий нянь, він мені дуже подобався, правда дорогувато виходило. А тепер коли вручну я вже не перу бо одягу назбирується огого і реально брудного купила галінку і мені подобається, а якісь застарілі плями вивожу дитячим плямовивідником Ушастий нянь, але він не все виводить.:girl_sad:
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Чи користувався хтось порошком Галлінка дитячим? Має бути безфосфатний і делікатний до шкіри. Ми мали Амвеєвський - подразнень не викликав, але не відпирав добре і запах не сподобався та дорогий виходив (в результаті бачу що любий порошок використовується приблизно однаковими темпами...)
     
  19. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: прання...

    Я купляла Галинку. Чекала чогось більшого- пере так-собі і має трохи запах. Речі старшого(6 років) перу або Сано або рідкими гелями, а молодшого (7 місяців) поки, що перу Ушастим няньом, і теж результат недуже. А хтось пробував дитячий порошок Сано ( це Ізраїль)?
     
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: прання...

    Мала алергію на Фрош, то зараз перу Де Ла Марк, він без запаху, то капаю трошки аромаолійки, хвойку чи лимон. Пере непогано, основне для мене, що гіпоалергенний і без фосфатів.