Прання дитячих речей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ivansstef, 15 Серпень 2007.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    Ми теж перепробували всі дитячі, якщо просто від бруду - то практично всі однаково відпирають, а от плями - для нас тільки Аріель (правда, везуть знайомі напряму з Польщі)
     
  2. shelby

    shelby New Member

    Відповідь: прання...

    Дівчата, а чим ви перете термо комбінезони і мембрані куртки??? Підозрюю що то має бути спец.засіб але який саме і де його купити? Дякую
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: прання...

    не знаю з чого, але в свому знайшла кусочки коричневого господарського мила :) плями чудово відпирає, я навіть іншого порошку в хаті не маю, перу і дитячі і наші речі. Теобебе і справді зіпсувався, білі речі ставали сірими, та й часто з одягу залишався порошок. Ще прала безфосфатним порошком Ладушки. Пере напогано, якщо сипати так як звичайний порошок, а не по тих мірках, що вказані на пачці.
     
  4. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: прання...

    для цього використовують рідкий засіб для прання, продається в магазинах товарів для спорту і туризму.
     
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: прання...

    Я німецький Денкміт планую придбати.
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    в мене вдома постіль ще "австрійська" з цупкої натуральної білої тканини. З часом вона втратила свою білизну(після 2-3 третього прання в машинці). Вичитала в інтернеті що в деякій мірі це повязане з тим, що більшість сучасних порошків призначенні для прання сентетики. Може хтось знає який порошок для натуральних тканин? Відкрила для себе Сарму, ефект кращий, а може ще щось є...
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: прання...

    Попробуйте замочити постіль перед пранням в воді з морською сіллю на 6-8 год, морську сіль беру найдешевшу без ароматизаторів, а постіль потім білосніжна. Дешево і натурально
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    дитячі речі перем руками до цих пір. бо один раз лишили на ніч лежати - всю ванну засмерділо. попісяне - просто водою, закакане намилюю коричневим господарським милом на кілька годин. двічі на місяць закидаю в машинку всі дитячі речі, які не линяють на високу температуру з мильними горіхами перу. все чисте, тільки плямка від персика не відіпралась за 1 раз. і 2 сорочечки, якими найчастіше користуюсь, вже, на жаль, не білі. але думаю, що то від частого прання і майже постійного носіння.
    свої речі теж горіхами перу.
     
  9. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Наскільки я знаю прати дитячі речі порошками не можна, бо може бути алергія чи посипе дитину від них, тому бажано це робити потертим господарським милом, а від нього, якщо кинути в машинку, щось з машинкою може статися - тому і перуть вручну. Про 2 шапки фігня повна, цікаво тоді на вулицю 5 одягають щоб не змерзнути? А мене цікавит інше питання, для чого
    в таких кількостях, знаю людей, які мало не щодня кидають фотки свого життя. Я не можу зрозуміти суті таких дій? Або завантажити в один альбом зразу 500 фоток, наприклад весільних, де все покроково відображено. Щось мені ця логіка не ясна.
     
  10. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    це "хванатізм":girl_crazy:


    варто просто підібрати порошок, ми тільки трішки прали милом, бо ці всі пюрешки-кашки ним ніяк не відпереш, лише порошком в машинці:sad:((
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    а якщо нема алергії, то чого не можна? є дитячі порошки з госп мила для машинок.
    ну і про мило в машинці - я прала, ніц з машинкою не сталось.
    моя думка - перуть вручну, випрасовують з двох сторін, кип"ятять воду для купання до року (знаю і таких оригіналів) тільки фанатики, які або мають няньок/бабців/ помічників, відповідно вільний час, ну або... не знаю, чим керуються ті люди.
    я не бачу потреби в таких діях.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    я перу вручну. бо як лежить запісяне чи закакане, то смердить на всю ванну, а в машинку закидати щодня до 2 сорочечки - то якась дурниця. мені те прання геть зовсім мало часу забирає. з самого початку, коли було більше запісяного, то вирішили за 2 дні назбирати, щоб вкинути в машинку - ледве потім позбулася запаху. ну і скільки це треба мати одягу, щоб прати в машинці?
    п.с. не фанатка, воду не кип’ятила ні разу, марганцовки не кидала, прасувала 1 раз всі речі ще перед пологами, бабусь під боком не маю.
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    люди, я щодня закидаю в машинку 2 загрузки - біле і кольорове :). перу доросле і дитяче разом. в мене реально завжди є купа лахів до прання, постіль, рушники, як 2 дні не перу, то потім цілий день розгрібаю ).
    а на запісяне є чудна програмка 15 хв.
     
  14. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Ви знаєте в мене алергічна дитина, але я купила дитячий порошок, зараз перейшла на емвеївський і Слава Богу ніколи не мали проблем з тим...Мені дивно чути такі речі в 21 ст. от чесно...скаіжть якійсь молодій мамі в європі шо вона має прати дитячі речі вручну господарським милом, особливо в дитини перших 3-х місяців життя, та вона какає-пісяє десятки разів на день, і памперс часто протікав, то я б тільки прала...Якшо є прогрес, є речі які нам допомагають, то чому не полегшити собі цим життя? Тим більше я жінка крім того шо молода мама і я хочу мати манікюр...
    Ну 2 пари штанів то звичайно можна перепрати...
    Я напевно дитя прогресу, бо мрію на даний час про посудомину машину..як в тій рекламі "Я жінка а не посудомийка":girl_crazy:
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    ого, ні ми так багато не перем.
    на жаль, чудо програмки не маєм, бо машинка, мабуть, старіша за мене.
     
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    та що про неї мріяти, її купити треба ).
    але я вам скажу, що то всіх проблем не вирішить, бо я зараз лінуюсь навіть посуд чистий витягнути і брудний поскладати )
     
  17. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Ваші слова та мому чоловікові б у вухо:girl_smile:
    Не віришить, але життя добряче полегшить:girl_yes2:
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: прання...

    мене переконувала одна жіночка, що оці рідкі порошки (там і аріелі і ще купа незнайомих фірм.), які часто можна знайти в магазинчиках з італійськими товарами, то без фосфатів і екологічно чисті.
    я ніяк не могла там дочитатися про те, що це еко-засоби (або я не бачу тої позначки) і що там нема фосфатів. але ніби в європі з тим жорсткіше, і вже не виробляють порошки старого зразка. чи виробляють, і воно настільки дешеве, що його наші перекупщики привозять і ставлять "круті" націнки? хто з тим стикався і покаже турку аріель безфосфатний, або якийсь інший порошок?
     
  19. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: прання...

    а ми з мамою обзиваємось качка-прачка, бо і дня не минає щою ми не прали))) то хто як привик....
     
  20. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: прання...

    Тих магазинчиків по Львову аж дуже багато,що певно вся Італія стільки невиробляе товару )))) І виглядають ті коробки-банки дуже "лево". В Европі вони може і безфосфатні але це не е ознакою Екотовару.І ціна на них нетака вже і дешева повина бути.
    Як на мою думку -там продають підпільно вироблений товар .Подивітся на етікетки-інформація неповна,приклеені криво(ну незаводська поклейка).Під шумок з ажіотажом на "Італію" можуть продати що завгодно.