Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    вони планують перебратись на Левандівку, вул. Роксоляни, хто знає.. район гарний, але нинішні умови.. Я була в глибокому шоці, коли побачила . Одна кімната, вхід з вулиці зразу в кімнату. Сплять/їдять/бавляться в одній кімнаті... Вигулювати хіба зразу на левандівський міст.. Та і саме приміщення в бізнес-центрі. 2500грн це не дорого, це бешено дорого..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    А коридор-роздягальня де, якщо вхід одразу у кімнату ігрову? :girl_crazy:
    санвузол?
    кухня?
    графік роботи який?
    яка к-сть персоналу?
    скільки діток та якого віку?
    майданчик для вуличних прогулянок теж відсутній?
     
  3. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    коридор відсутній...
    кухня? то що я побачила - її нема.. Підозрюю, що харчуються з якоїсь столової як це роблять в "Ляля До, ляля По"... про цей садок окрема тема((
    к-сть персоналу, здається двоє, бо групи ще не набрані, все в перемішку
    майданчик.. нема, бо знаходяться на території бізнес-центру, де є парковка і куча машин

    я не знаю за що там платити такі гроші...!! ну і яка інстанція видала їм ліцензію??.. теж підозрюю, що немало коштує..
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Ану поділіться інформацією про Ляля по Ляля до? Дали мені їх контакти, поки не звонила і не була, а мені розташування хіба підходить? Там дуже сумно?
    Я от розглядаю варіант міні садочку на 3-5 дітей на 4 години зранку, бажано в центрі, шукаю інформацію. Буду вдячна за підсказки.
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2015 ---
    От дивлюсь ще Мацьопа має групу на 4 години, чи хтось відвідував її? Які враження?
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    хочу поділитися враженнями про садок на південному. гуляли сьогодні з малим там.
    і якраз група дітей 4-5років теж гуляла.
    так от, мій малий знайшов браму, яка відкрита, і пішов гратися до дітей. виховательки на то ніяк не зреагували - а як вони могли, коли троє стояли і дивилися, як половина дітей гралася в пісочниці, а інша половина, бігала по тій частині зі сторони вулиці. а тепер уявіть картину - заходить будь-хто, хлороформ, машина і па-па.
    надіятися, що діти гвавт піднімуть? а нащо тоді 3!!! вихователі? приватний садок? оплата і тп?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    це моя думка, АЛЕ напишу свої враження..
    1. Цокольне приміщення... тобто сонця там майже нема
    2. Харчування можна сміло назвати одноразовим, бо зранку НЕповноцінний сніданок, а то, що принесе мама в тормоску. Обід їм приносять з якоїсь кафешки.. теж можна ставити купу питань стосовно якості.. Може і норм, але я не впевнена. Вечеря теж такий собі перекус
    3. Ігрового майданчика нема... Ходять на стадіон від Політеху.. Тобто якшо якийсь студент лупне м'ячем в дитину - нещІтаєЦЦа
    4. Двоярусні ліжка.. питання спірне, але для мене особисто - це не допустимо!
    5. Оплата: 400грн абонпалата + 90грн /день.. 90грн /день, я так і не знайшла за що платити


    на рахунок варіанту до обіду знайти простіше... бо мене цікавить повноцінний день. По крайній мірі натрапляла частіше на такі пропозиції
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. BeSStiya

    BeSStiya Member

    а якщо я не відвідую їхній костел, але у мене свекор-поляк і відповідно чоловік наполовину (виробляє карту поляка тепер) можуть взяти дитину? Графік мене дуже влаштовує, та й садок біля дому практично
    --- дописи об"єднано, 28 Квітень 2015 ---
    Про Мацьопу
    У мене однокласниця там педагог раннього розвитку, веде групу "Допитливі бурундуки" (2-3 роки). Педагог вона чудовий і те, що я бачу-тішить (це я про роботу однокласниці як педагога). Але знову ж таки, там не садок, а радше "розвивайка" для дитини на 3 години, і не забуваймо, що там же (а це просто величезна квартира) проводять заняття для вагітних, якось все на купу одним словом
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Вони пару раз були в нас на майданчику (якось не попитала в виховательки назву :girl_in_dreams:, але інших приватних там нема). Одна вихователька на всіх, одне плаче, друге скаче, третє в підвал дереться. Я б дитину в садок, де нема закритого майданчика, не віддавала б.
    То район вул. Окружна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Нappy вже два місяці як переїхали на вул.Роксоляни (і відкривають ще два садочки), в кожної групи зараз своя ігрова, кімната для сну, окремо їдальня, кухня. Кімнати не великі, але на ту кількість дітей - нормально. З дітьми дійсно займаються, бавляться, до кожної індивідуальний підхід, вихователі дуже добрі (єдиний недолік, за останній місяць мінялися часто). І так, на прогулянку з ними йде тільки одна вихователька(хоч не беруся стверджувати, може і дві ходить, я тільки один раз застала їх на прогулянці), але навіщо більше на групу, де 5-6 дітей. Хороших майданчиків там багато, в радіусі 50-100 метрів від садочку, тому і вибір є і різноманітність, але я не знаю чи вони завжди на одному гуляють чи кочують.
    Дочку воджу туди четвертий тиждень, поки не маю на що жалітися, хіба на ціну, могла б і менша бути:girl_blush2:.
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2015
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Стара група ще пару тижнів тому в нас на майданчику товклась. Вони були таки з хеппі на Кондукторській. Група різновікова, були не набагато старші за мою і такі років з 3. Вихователька за ними не встигала. По майданчиках вони на районі кочували.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Не буду сперечатися, але наскільки знаю, вони вже звідти давно переїхали на Левандівку. А нові садки, навіть, не в тому районі (один на Міхновських, другий на вул. Зимовій)
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    В мене дитина снідає дома, завжди. Вечеря в садочках державних, теж не потужна, швидше перекус.
    Вихователі в Ляля по - чудові, молоді, гарні, так ніжно з тими дітками розмовляють. Ходить моя туди на підготовку до школи, по суботах. От єдине - ну чому це напівпідвальне приміщення?! Хоча взимку там було тепло і сирості не було.
     
  13. martyluk

    martyluk Member

    прочитала темку і в шоці! А ще як подивилась в середу передачу з Фреймут про садочки, то взагалі жах!
     
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    я також дивилася передачу, але показати реальність- це одна сторона медалі, а інша- це знайти шляхи вирішення проблеми... Власне контролювати вирішення проблеми вже ніхто не буде, основне резонанс - "ЖАХІТТЯ " ....
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. martyluk

    martyluk Member

    це точно! цікаво чи цей садочок, що в зоні АТО такий дійсно гарний, чи просто працівники встигли приготуватись до приходу знімальної групи) Хто як думає?
     
  16. dawenka

    dawenka New Member

    цікавить приватний садочок на вулиці Кармелюка(медінститут).хтось може знає що за нього?або де ще є в Личаківському районі приватні садочки і що можете розповісти?відгукніться.
     
  17. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Fast, Я ніц проти не маю вихователів, але віддавати щоденно в умови, де не забезпечують нормальним харчуванням, мені не підходить.
    Тому ціна не відповідає наданим послугам
    Маю право висловитись)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. readytogo

    readytogo Well-Known Member

    Подивіться в інтернеті-дитячий садочок Ріо, вул.Личаківська біля школи глухонімих. Ми туди на розвивалки ходимо. Правда як я розумію, то там система по півдня,тобто діткам істи дають,але спати на денний сон не кладуть.
    Виховательки симпатичні,молоденькі. Іжу привозять з перевіреного кафе. Працюють за системою Монтесоррі. Ну доки все новеньке, то дуже гарно виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    думаю хотіли показати різницю, взяли садок з зони АТО де багато що мало б бути простітєльно і садок, де ніби нема причин щоб було настільки запущено
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  20. glasses

    glasses Member

    Дівчата, можливо хтось водить в садок, тут вже багато обговоренний, Happy, але на Братів Міхновських?
    Чи можливо хтось був?
    Цікавлять умови.
    Буду вдячна за будь які відгуки.